Ana səhifə

Zone 80: Includes ct, me, ma, nh, nj, ri & vt hometown State Student Class Major College


Yüklə 85.17 Kb.
tarix22.06.2016
ölçüsü85.17 Kb.

ZONE 80: Includes CT, ME, MA, NH, NJ, RI & VT


Hometown State Student Class Major College

Newtown CT Azureen Janelle Erdman Freshman Animal Science CASNR

Pittsfield MA Kiersten Signe Bell * Senior Elementary Ed EHS

Cresskill NJ Solomon Amin Junior Undeclared GS

Pompton Plains NJ Alexander Lohn Sophomore Pre-Architecture Arch

Union City NJ Caitlin Rose Ferrer Sophomore Psychology A&S

Rockville RI Kimberly Marie Chrostowski Senior History A&S

ZONE 81: Includes DE, NY & PA


Ocean View DE Elizabeth K. Stacey Sophomore Art History FPA

Amsterdam NY Alex Jenaro Ramos Senior Music FPA

New York NY Allison Hunter MacDonald Sophomore Psychology A&S

Rochester NY Nicolas Alonso Quijano* Freshman English A&S

Bradford PA Erin Nicole Hannon Sophomore Psychology A&S

Carlisle PA Spencer Russell Powell Senior News-editorial JMC

Hatfield PA Siobhan Kayleigh Lehotta* Junior History A&S

Pittsburgh PA Karilyn Pederson Senior Interior Design Arch

West Newton PA Kelsey Ann Grushecky Freshman Biological Sciences A&S

ZONE 82: Includes DC, MD, NC, SC, VA & WV


Chesterfield MD Katelyn Cohen Kerkhove Senior News-editorial/Broadcasting JMC

Lanham MD Courtney Denise Robinson Sophomore News-editorial/Broadcasting JMC

Lanham MD Courtney Denise Robinson Sophomore Women's & Gender Studies A&S

Langley AFB VA Carolyn Anne Stuwe Senior Music Education FPA

Manassas VA Daniel Todd DeBoer Sophomore Undeclared GS

Manassas VA Mary Paulette Wittman * Senior Speech-Language Pathology EHS

McLean VA Santiago Arciniegas * Junior Biological Systems Engineering Eng

Norfolk VA Daniel James Carpenter Junior Civil Engineering Eng

Norfolk VA Theresa Marie Horsch Senior Broadcasting JMC

Richmond VA Jessica Marie Herber Junior Elementary Special Ed EHS

Stafford VA Joshua Gene Withrow Senior History A&S

Stephens City VA James Lawrence Tucker* Senior Music Education FPA

Williamsburg VA Michael Duc Nguyen Senior Chemistry A&S

Yorktown VA Jessica Hope Gunnerson Sophomore English A&S



ZONE 83: Includes AL, FL, GA, MS & TN


Jacksonville FL Diana Tredinnick Sophomore Pre-Interior Design Arch

Royal Palm Beach FL Christopher John Manzano* Freshman News-editorial JMC

Safety Harbor FL Adam John Vrana* Freshman Accounting CBA

Weston FL Ashley Dianne Finnegan* Junior Marketing CBA

Atlanta GA Huong Quang Nguyen Freshman Mathematics A&S

Atlanta GA Huong Quang Nguyen Freshman Finance CBA

Marietta GA Michael Todd Saeger Sophomore News-editorial JMC

McDonough GA Kevin Lee Machal Junior Medieval and Renaissance Studies A&S

Gallatin TN Jared Petersen Dawson Junior Construction Management Eng

Memphis TN Linda Ann Beckwith * Junior Chemical Engineering Eng



ZONE 84: Includes IN, KY, MI & OH


Angola IN Sean Patrick Magwire* Senior Marketing CBA

Zionsville IN Rachel Marie Masters* Senior Biological Sciences A&S

Covington KY Nathan Matthew Price Sophomore German A&S

Shepherdsville KY Adrian Andrew Fletcher Sophomore Computer Engineering Eng

Shepherdsville KY Adrian Andrew Fletcher Sophomore Electrical Engineering Eng

Kalamazoo MI Meredith Anne St Clair Junior Elementary Ed EHS

Novi MI Kate Elsa McClymont Junior English A&S

Powell OH Scott William McClure* Sophomore Political Science A&S

West Chester OH Charles Arthur Bauman Sophomore Sociology A&S

Wyoming OH Jesse Aaron Holthus Sophomore Pre Geograph & History Ed EHS



ZONE 85: Includes IA, MN, MT, ND, SD & WI
Hometown State Student Class Major College

Ankeny IA Leah Nicole Pittard Sophomore Biochemistry CASNR

Anthon IA Mary Danet McGhee Sophomore Mechanical Engineering Eng

Atkins IA Krista Jo Vogel Freshman News-editorial JMC

Atlantic IA Jill Elizabeth Herring Senior Biological Sciences A&S

Cedar Rapids IA Hayley Jill Ask Senior Advertising JMC

Cedar Rapids IA Allison Louise Mettler Sophomore Biological Systems Engineering Eng

Clarinda IA Kelli Ann Eason Sophomore Advertising JMC

Clive IA Amy Lois Paul * Senior Middle Level Ed EHS

Council Bluffs IA Andrew James King Senior Music FPA

Council Bluffs IA Derek Joe Mether* Senior Finance CBA

Council Bluffs IA Mike Harold Stuntz* Senior Professional Golf Management CASNR

Crescent IA Matthew T. Hansen Senior Chemical Engineering Eng

Davenport IA Brian Donald Crane * Senior Nutrition Science EHS

Davenport IA Jennifer Lee Preston* Senior Advertising/Broadcasting JMC

Denison IA Jordan Carl Sis Sophomore Pre-Nursing GS

Des Moines IA Brendan Richardson Wells Junior Advertising JMC

Des Moines IA Brendan Richardson Wells Junior Art FPA

Dubuque IA Abbey May McTaggart Senior Biological Systems Engineering Eng

Dunlap IA Rachel Irene Hanigan Sophomore Biological Systems Engineering Eng

Dunlap IA Ryan Michael Oppold Sophomore Construction Management Eng

Eddyville IA Amber Marie Ingmire Senior Mechanical Engineering Eng

Eldridge IA Lindsay Reva Beyer Senior Political Science A&S

Glenwood IA Shawn David Daley Freshman Marketing CBA

Grimes IA Alexandria Nicole Kabes Sophomore English A&S

Harlan IA Brandon Edward Buttry Sophomore Civil Engineering Eng

Hinton IA Cassie Jo Frerichs Senior Secondary Special Ed EHS

Hornick IA Baylee Kenna Washburn Sophomore Undeclared GS

Humboldt IA Jami Jo Olson* Senior Accounting CBA

Inwood IA Dana Marie Lantz Senior Marketing CBA

Iowa City IA Stephanie Ann Krob Senior Actuarial Science CBA

Johnston IA Kurt Daniel Larson Senior Computer Engineering Eng

Johnston IA Kailey Sue McCoy * Senior Middle Level Ed EHS

Kalona IA Joseph Michael Schulman Senior Computer Science A&S

Kanawha IA Andrew Libbey Landgraf Sophomore Agricultural Engineering Eng

Kingsley IA Kirby J. Washburn Freshman Business Administration CBA

Manchester IA Cami Rene Philgreen Sophomore Music FPA

Mason City IA Justin James Burt Junior Business Administration CBA

Mason City IA Cristin Ann Johnson Junior Advertising JMC

Red Oak IA Rachel Leigh Fehring * Senior Middle Level Ed EHS

Salix IA Carrie Nicole Roche* Junior Communication Studies A&S

Sergeant Bluff IA Michael Keith Bokemper Junior Chemistry A&S

Sheldon IA Paul Ryan Claar Freshman Finance CBA

Shenandoah IA Leland James Grossman* Junior Political Science A&S

Sioux City IA Joseph Jay Canny* Junior Professional Golf Management CASNR

Sioux City IA Graydon Allan Ewing Junior History A&S

Sioux City IA Kristi Leigh Jenkins Senior Psychology A&S

Sioux City IA Lauren Marie Pierce * Junior Speech-Language Pathology EHS

Sioux City IA Kelsey Jean Swaney Sophomore Chemistry A&S

Spencer IA Samuel Austin Maertens Senior Finance CBA

Spirit Lake IA Amanda Rochelle Coon Junior Music Education FPA

Spirit Lake IA Justin Matthew Janicek Freshman Broadcasting JMC

Spirit Lake IA Justin Matthew Janicek Freshman Finance CBA

Spirit Lake IA David Lyn Kohlhaase Sophomore Actuarial Science CBA

Spirit Lake IA Lindsay Gene Stoll Sophomore Industrial Engineering Eng
Continued

ZONE 85 CONTINUED
Storm Lake IA Rachel Renee Hustedt Senior International Studies A&S

Teynor IA Emily Christine Haferbier* Senior Sociology A&S

Urbandale IA David Ryan Burgett Junior Finance CBA

Urbandale IA Jessica Blaine Elwell Sophomore Theatre Arts FPA

Urbandale IA Bryan Chase McKnight* Sophomore Music FPA

Waterloo IA Gail Elizabeth Gallagher Junior Theatre Arts FPA

West Des Moines IA Sarah Elizabeth Royse Junior Mechanical Engineering Eng

Albany MN Michael James Jung Sophomore Political Science A&S

Alexandria MN Corey Paul Chancellor Junior English A&S

Andover MN Jacob Taylor Junior Pre-Landscape Architecture Arch

Arlington MN Eric Kevin Thies Sophomore Accounting CBA

Brooklyn Center MN Jasmine Lee Laugerman * Sophomore Undeclared GS

Byron MN Aaron David Lightner Freshman Psychology A&S

Cambridge MN Michael Calvin Renz Senior Professional Golf Management CASNR

Cambridge MN Michael Calvin Renz Senior Business Administration CBA

Circle Pines MN KatieAnn Susanne Sopp Sophomore Undeclared GS

Cold Spring MN John Anthony Goodwin* Freshman Communication Studies A&S

Crystal MN Tristan Nicole Weinmaster Sophomore English A&S

Eagan MN Ryan James Lynch* Junior Actuarial Science CBA

Eagan MN Eric Douglas Thorson* Senior Management CBA

Eden Prairie MN Abigail Catherine Buxton Freshman Finance CBA

Eden Prairie MN Mary-Kathryn Peters Junior Elementary Special Ed EHS

Eden Prairie MN John Cummins Sens Junior Environmental Studies CASNR

Eden Prairie MN John Cummins Sens Junior Music FPA

Elmore MN Andrew John Ehrich Freshman Theatre Arts FPA

Lake Elmo MN Tia Elizabeth Peterson Junior Political Science A&S

Lake Elmo MN Michael Thomas Taylor Freshman Advertising JMC

Lakeville MN Tessa Rae Bright Junior Finance CBA

Lakeville MN Katie Jo Brutlag Junior Broadcasting/Advertising JMC

Little Canada MN Darrin Richard Rogowski Freshman Meteorology-Climatology A&S

Mankato MN Emily Beatrice McCargar* Freshman Pre-Medicine A&S

North Mankato MN Jack Glen Ehrke * Sophomore Undeclared GS

Northfield MN Jessica Lynn Harmelink Sophomore International Studies A&S

Plymouth MN Jamie Lynne Fahnhorst Senior Accounting CBA

Plymouth MN Mark Joseph Kleinwolterink Freshman Finance CBA

Rochester MN Ashley Marie Baltes * Junior Chemical Engineering Eng

Rochester MN William Richard F. Harmon Senior Biological Sciences A&S

Rochester MN Whitney Erin Rohe* Freshman Business Administration CBA

Rochester MN Anna Marie Rose * Freshman Pre Art Ed EHS

Roseville MN Andrew James Guthrie Sophomore Mechanical Engineering Eng

Roseville MN Emily Ann Guthrie * Senior Chemical Engineering Eng

Saint Cloud MN Eu-Gene Chin* Junior Psychology A&S

South Saint Paul MN Robert Joseph Blyton Freshman International Studies A&S

Stillwater MN Jenna Rachel Gibson Sophomore News-editorial JMC

Waconia MN Katie Ann Asbjornson Freshman Biological Sciences A&S

West Saint Paul MN Joseph Patrick Foley Freshman Mechanical Engineering Eng

Windom MN Bridgette Marie Muller Junior Advertising JMC

Woodbury MN Jamie Lee Eggerss Junior Food Science and Technology CASNR

Worthington MN Quentin Merle Dudley * Sophomore Biological Systems Engineering Eng

Billings MT Katrina Louise Dubs Junior Elementary Ed EHS

Billings MT Elizabeth Helen Hoy Senior Accounting CBA

Butte MT Mahli Meenakshi Hartmann Sophomore Pre-Physical Therapy A&S

Great Falls MT Gregory Randall Gysberg Senior Actuarial Science CBA

Hamilton MT Nicholas Ryan Behm Junior Biological Systems Engineering Eng

Bismarck ND Elizabeth Hawks Sophomore Pre-Architecture Arch

Bismarck ND Caleb Michael Pickard* Junior Physics A&S


Continued

ZONE 85 CONTINUED
Bismarck ND Andrew Lee Rasmussen Sophomore Mechanical Engineering Eng

Fairfield ND Anna Marie Ziman Senior Psychology A&S

Fargo ND Aaron Daniel Beauclair Senior Civil Engineering Eng

Fargo ND Marshall Thomas Monda Sophomore International Studies A&S

Grand Forks ND Amy Hope Anderson Junior Accounting CBA

Grand Forks ND Michelle Kay Anderson* Freshman Actuarial Science A&S

Grand Forks ND Rachel Marie Bothun Freshman Pre-Medicine A&S

Grand Forks ND Jessica Rae Cleveland Sophomore Political Science A&S

Grand Forks ND Emilie Kopp Sophomore Pre-Architecture Arch

Grand Forks ND Emily Ruth Todhunter Freshman Nutrition, Exercise & Health Science EHS

Grand Forks ND Nathaniel Clark Todhunter Junior Music FPA

Hettinger ND Laura Lynn Willoughby* Senior Biochemistry CASNR

Mandan ND Ross Valier Leingang Junior Accounting CBA

Minot ND Brett David Bogenrief Junior Biochemistry A&S

Wahpeton ND Jessica Marie Rick* Junior Communication Studies A&S

Aberdeen SD Christina Marie Carlson Junior Accounting CBA

Aberdeen SD Robert Gregg Carlson Sophomore Undeclared GS

Aberdeen SD Amanda Elizabeth Godel Senior Elementary Ed EHS

Aberdeen SD Susannah Catherine Hall* Senior History A&S

Aberdeen SD Sadie Jo Jensen Junior Psychology A&S

Aberdeen SD Andrew James Mach Freshman Broadcasting JMC

Aberdeen SD Sarah Elizabeth Tietz* Sophomore JD Edwards Management CBA

Baltic SD John Stacey Schreurs * Junior Pre English Ed EHS

Brandon SD Brooke Elizabeth Parsons* Sophomore Finance CBA

Brandon SD Alison Breanna Sandoval Junior Natural Science Ed EHS

Brookings SD Steve Joseph Baker* Senior Psychology A&S

Brookings SD Erin Marie Chase Senior International Business CBA

Brookings SD Joseph Edward Darrington Junior Agricultural Engineering Eng

Brookings SD Scott James Jorgenson* Sophomore History A&S

Brookings SD Calista Kaye Kirby Freshman Nutrition, Exercise & Health Science EHS

Brookings SD Paige Frances Lockwood Sophomore Biological Sciences A&S

Brookings SD Lindsey Ruth Purrington * Senior Elem & Deaf & Hard of Hearing Ed EHS

Brookings SD William Neil Reese* Freshman Computer Science A&S

Brookings SD Joseph Daniel Schaefer Senior Mechanical Engineering Eng

Brookings SD Jared Colin Tidemann Junior Political Science A&S

Canton SD Kristina Lee Huber Junior Psychology A&S

Canton SD Marie Shevaun Huber* Freshman Political Science A&S

Canton SD Adam Scott Morfeld Senior Political Science A&S

Chamberlain SD Jami Lea Swenson Sophomore Biological Sciences A&S

Chamberlain SD Leslie Brooke VanErt Sophomore English A&S

Colton SD Harrison Paul Hoffman Senior Biological Systems Engineering Eng

Crooks SD Kevin Daniel Mehlbrech Senior Computer Science A&S

Crooks SD Gregory John Nelson Junior Political Science A&S

Custer SD John Weiss Fischer Junior Music Education FPA

Dakota Dunes SD James E. Hartnett Junior Accounting CBA

Dell Rapids SD Kari Ann Fiegen Senior Chemistry A&S

Dell Rapids SD Kari Ann Fiegen Senior Biochemistry A&S

Dell Rapids SD Allison Nicole Kahler Freshman Business Administration CBA

Delmont SD Dustin John Will* Senior Finance CBA

Elk Point SD Robert Bryan Truhe* Senior Spanish A&S

Eureka SD Angela Lynn Schick* Junior Biological Sciences A&S

Flandreau SD Chelsey Rose Gassman Sophomore Communication Studies A&S

Hamill SD Ashley M. Hodge* Senior Psychology A&S

Harrisburg SD Dennis Michael Bierle * Junior Biological Systems Engineering Eng

Harrisburg SD Austin Joseph Vos Senior Political Science A&S

Hartford SD Miles Roy Krumbach* Junior Accounting CBA


Continued

ZONE 85 CONTINUED
Irene SD Matthew Joel Burfeindt * Senior Electrical Engineering Eng

Jefferson SD Tanner Jared Sterling Senior Electrical Engineering Eng

Kimball SD Christine Marie Kroupa Senior Communication Studies A&S

Lake Norden SD Lee Allen William Fortin Freshman Undeclared GS

Mansfield SD Lisa Michelle Kalt Senior Textile & Apparel Design EHS

Mitchell SD Elizabeth Anne Olson Senior Biological Sciences A&S

Mitchell SD Justin Randall Tilberg Senior Biological Sciences A&S

Parker SD April Renee Christensen* Senior Mathematics A&S

Parkston SD Alex Lawrence Decker Sophomore Pre Social Science Ed EHS

Parkston SD Tami Elizabeth Luebke Junior Nutrition Science EHS

Pierre SD Kelsie Anne Brandlee* Senior English A&S

Pierre SD Lindsey Marie Coit Freshman Biological Sciences A&S

Pierre SD Elizabeth Ann Dougherty * Sophomore Undeclared GS

Pierre SD Niki Lee Fergen Senior Management CBA

Pierre SD Jennifer K. Olson* Sophomore Broadcasting JMC

Pierre SD Jennifer K. Olson* Sophomore Theatre Arts FPA

Rapid City SD Josie Claire Bloom * Sophomore Pre-Nursing GS

Rapid City SD Katrina Jane Bucknall* Freshman International Business CBA

Rapid City SD Danielle Marie Dixon* Junior Music FPA

Rapid City SD Danielle Marie Dixon* Junior Biochemistry A&S

Rapid City SD Tessa Marie Lorenzen Senior Advertising JMC

Rapid City SD Rachel Lynn Palmer Sophomore Music Education FPA

Rapid City SD Eric Allen Petersen Senior Physics A&S

Ree Heights SD Lindsey Michelle Roy * Senior Middle Level Ed EHS

Renner SD Kevin Albert Ahrendt * Sophomore Electrical Engineering Eng

Sioux Falls SD Jennifer Marie Anglin Junior Actuarial Science CBA

Sioux Falls SD Lauren Louise Baker Freshman Pre Art Ed EHS

Sioux Falls SD Margaret Patricia Baker Senior Economics CBA

Sioux Falls SD Miranda Patricia Barr * Sophomore Mechanical Engineering Eng

Sioux Falls SD Lyndsey Ann Berg Senior Accounting CBA

Sioux Falls SD Stephanie Ann Berger * Sophomore Biological Systems Engineering Eng

Sioux Falls SD Bryce Theodore Bettmann Senior Culinary Science EHS

Sioux Falls SD Jessica Jean Beukelman Senior Spanish A&S

Sioux Falls SD Alison Kate Bozung Freshman Biological Sciences A&S

Sioux Falls SD Danielle Nicole Buehner * Junior Inclusive Early Childhood Ed EHS

Sioux Falls SD Alicia Larae Conrad Junior Music Education FPA

Sioux Falls SD Melissa Nicole Cressman Senior Biochemistry A&S

Sioux Falls SD Matthew Alan Dale Senior Biochemistry A&S

Sioux Falls SD Sarah Christine Dickes Senior Spanish A&S

Sioux Falls SD Nicholas Dale Dobberpuhl Freshman Civil Engineering Eng

Sioux Falls SD Madeline Rae Donovan Junior News-editorial/Broadcasting JMC

Sioux Falls SD Luke S. Fischer Junior History A&S

Sioux Falls SD Erin Kay Healy Junior Political Science A&S

Sioux Falls SD Sarah Andrea Hickman Senior Biochemistry A&S

Sioux Falls SD Sarah Lauren Hitchcock Freshman Biological Sciences A&S

Sioux Falls SD Alan Kregg Holdorf* Sophomore Computer Science A&S

Sioux Falls SD Laura Brooke Holman Senior Finance CBA

Sioux Falls SD Kady Marie Hopp Senior Marketing CBA

Sioux Falls SD Amanda Rose Ilse* Junior Accounting CBA

Sioux Falls SD Dane McGee Ingebrigtson Junior Biological Sciences A&S

Sioux Falls SD Nolan Evan Ingebrigtson Freshman Business Administration CBA

Sioux Falls SD Lydia Louise Johnson Sophomore Spanish A&S

Sioux Falls SD Shandi Rae Johnson Junior Pre-Nursing GS

Sioux Falls SD Amy Kay Johnson * Junior Inclusive Early Childhood Ed EHS

Sioux Falls SD Kelly Lynn Kappen* Senior Fisheries and Wildlife CASNR

Sioux Falls SD Kelly Lynn Kappen* Senior Music FPA

Sioux Falls SD Molly Kathryn Keen Sophomore Advertising JMC
Continued

ZONE 85 CONTINUED
Sioux Falls SD Benjamin John Koch* Senior Music Education FPA

Sioux Falls SD Kelsey Marie Kollitz Senior Biological Sciences A&S

Sioux Falls SD Sara Marie Kvien Junior Dietetics EHS

Sioux Falls SD Adam Christopher Lane Senior Electrical Engineering Eng

Sioux Falls SD Erin Katelyn Lauer* Freshman Undeclared - Undergraduate A&S

Sioux Falls SD Abbey Kristine McGee Sophomore Nutrition Science EHS

Sioux Falls SD Meagan Marie Millage Freshman Broadcasting JMC

Sioux Falls SD Tiffany Ilene Moeller * Sophomore Chemical Engineering Eng

Sioux Falls SD Matthew Devin Olson Senior Economics A&S

Sioux Falls SD Nathan Dennis Otten * Sophomore Mechanical Engineering Eng

Sioux Falls SD Marissa Kaye Penner Freshman Music FPA

Sioux Falls SD Daryl John Peterson* Junior Marketing CBA


Sioux Falls SD Andrew Jacob Pfeifer Junior International Business CBA

Sioux Falls SD Kyle James Powers Sophomore Computer Science A&S

Sioux Falls SD Daniel John Rainbow * Sophomore Industrial Engineering Eng

Sioux Falls SD Matthew John Ray* Senior Actuarial Science CBA

Sioux Falls SD David Neil Sanderson Senior Music Education FPA

Sioux Falls SD Rebecca Lynn Schmitz Sophomore Pre Natural Science Ed EHS

Sioux Falls SD Justin Lee Schulte Senior Biological Sciences A&S

Sioux Falls SD Marilyn Steinberger * Sophomore Pre Speech-Language Pathology EHS

Sioux Falls SD Matthew Alan Thury Sophomore Finance CBA

Sioux Falls SD John Thomas Weisbecker Senior Finance CBA

Spearfish SD Carlisa Jean Bayne Sophomore Undeclared GS

Spearfish SD Brian William Coburn Junior Biochemistry A&S

Spearfish SD Justin Lee Hicks Sophomore Mathematics A&S

Sturgis SD Erica Jean Luptak Junior Marketing CBA

Valley Springs SD Emily Leola Dawley Sophomore Psychology A&S

Vermillion SD Stacey Renae Joy Freshman Biological Systems Engineering Eng

Vermillion SD Colette Cathleen Joy Senior Marketing CBA

Watertown SD Ben Stephen Bachmann Sophomore Undeclared GS

Watertown SD Elizabeth Ann Elliott * Senior Pre-Nursing GS

Watertown SD Toni Marie Turbak Freshman Pre Elmentary & Special Ed EHS

Wentworth SD David Charles Solheim* Senior International Studies A&S

Winner SD Jonathan Michael Brockhoft Junior Business Administration CBA

Yankton SD Joshua Joseph Bies* Senior Biochemistry CASNR

Yankton SD Joshua Joseph Bies* Senior Spanish A&S

Yankton SD Aaron David Dewald Junior Biological Sciences A&S

Yankton SD Jacqueline Rae Frick Freshman Actuarial Science CBA

Yankton SD Scott Allen Kindle Senior Biochemistry CASNR

Yankton SD Jacob Andrew Liudahl Senior Finance CBA

Yankton SD Keith Joseph Luchtel* Freshman Computer Science A&S

Yankton SD Jorge Ricardo Skorey Freshman Business Administration CBA

Yankton SD Tara Marie Somer Senior Biochemistry CASNR

Yankton SD Bryce Allen Somer Junior Nutrition, Exercise & Health Science EHS

Yankton SD Rebecca Anne Somer* Junior Biochemistry A&S

Yankton SD Emily Ellen Steckler Sophomore Pre-Nursing GS

Yankton SD Matthew Hansen Waid Sophomore Electrical Engineering Eng

Barnes WI Tyler Mark John Holm Junior Mechanical Engineering Eng

Clinton WI Laura Beth Hargarten* Freshman Food Science and Technology CASNR

Middleton WI Elizabeth Christine Zimmerman Freshman Pre-Medicine A&S

New Richmond WI Katherine Marie Harrington * Senior Elementary Ed EHS

Spring Green WI Cassandra Lynn Clayton * Junior Merchandising EHS


ZONE 86: Includes IL, KS & MO
Hometown State Student Class Major College

Batavia IL Steven Edward Trout* Junior Computer Science A&S

Bloomington IL Tyler Jay Sadlo Freshman Business Administration CBA

Carol Stream IL Steven Patrick Alfer Freshman English A&S

Chicago IL Jennifer Elizabeth Cary Senior Theatre Arts FPA

Coal Valley IL Shannon Leigh Meloy Senior Marketing CBA

La Grange IL Kyle Patrick Niehus* Freshman English A&S

Lake Zurich IL Kristin Lynn Penney Junior Pre-Nursing GS

Libertyville IL Jonathan Michael Hein Senior Mechanical Engineering Eng

Marengo IL Elizabeth Joy Boyer Sophomore Chemical Engineering Eng

Naperville IL Mindy Cheree Colgrove Junior Biochemistry A&S

Naperville IL Megan Elizabeth Hess Senior Elementary Ed EHS

Northbrook IL Zachary Michael Gorman Sophomore Political Science A&S

Oswego IL William Larry Citro Senior Advertising JMC

Quincy IL Courtney Rose Rowand Freshman Finance CBA

Rockford IL Sean Thomas O'Day Sophomore Biochemistry A&S

Waukegan IL Aleah Marie Rodriguez* Junior Biochemistry A&S

Ashland KS Anna Michelle Spare Senior Music Education FPA

Auburn KS Sarah Marie Synovec* Freshman Biological Sciences A&S

Bucyrus KS Jamie Lyn Hisle Senior Biological Sciences A&S

Chase KS Melissa Sue Thomas* Senior Biological Sciences A&S

Dodge City KS Ryan Paul Lehmkuhler Senior Dentistry A&S

Ellis KS Trista Nicole Fuchs Junior Biochemistry CASNR

Eudora KS Donna Carol Lounsbury Senior Biological Systems Engineering Eng

Fairway KS Bailey Elizabeth Armstrong* Sophomore Anthropology A&S

Garden City KS Elissa Nicole Shortridge Sophomore Theatre Arts FPA

Hays KS Natalie Gail Heimann* Freshman Psychology A&S

Hutchinson KS Kyle Robert Murphy Senior Computer Engineering Eng

Lansing KS Emily Kay Hunter-Chester Freshman Dietetics EHS

Lawrence KS Marthe Alison McDonald* Sophomore Accounting CBA

Leawood KS Lauren Rebecca Kennedy Junior Electrical Engineering Eng

Leawood KS Andrew Iain Spitsnogle Senior Political Science A&S

Lenexa KS Michelle Lynn Craig Senior Mathematics Ed EHS

Lenexa KS Kevin Andrew Dopp Senior Civil Engineering Eng

Lenexa KS Laura Elizabeth Dopp Junior Pre-Nursing GS

Lenexa KS Lauren Gerselle Therese Ernst Freshman Business Administration CBA

Lenexa KS Nathan Jay Henderson Senior JD Edwards Management CBA

Lenexa KS Stacie Ann Kornfeld * Senior Speech-Language Pathology EHS

Lenexa KS Eric Lee Podoll Freshman Business Administration CBA

Lenexa KS Travis James Richter Freshman Business Administration CBA

Lenexa KS Kate Ellen Silvers Senior News-editorial JMC

Lenexa KS Kate Ellen Silvers Senior Political Science A&S

Lenexa KS Ryan John Wingers Sophomore Marketing CBA

Louisburg KS Natalie Ellen Pape* Senior Accounting CBA

Manhattan KS Matthew Francis Fleming Junior Marketing CBA

Manhattan KS Meghan Marye Hungerford Senior Nutrition Science EHS

Manhattan KS Samuel Charles Procter Senior Computer Science A&S

Manhattan KS David Loren Woods* Junior Music Education FPA

Mulvane KS Valerie Elisabeth Deichert Freshman Merchandising EHS

Oakley KS Kylie Shoemaker Sophomore Pre-Interior Design Arch

Olathe KS Douglas Steven Dietze Freshman Electrical Engineering Eng

Olathe KS Abby Elizabeth Hughes Sophomore Undeclared GS

Olathe KS Derrick Anh Chuong Lam Senior Computer Engineering Eng

Olathe KS Derrick Anh Chuong Lam Senior Electrical Engineering Eng

Olathe KS Cory Michael O'Donnell Freshman Business Administration CBA
Continued

ZONE 86 CONTINUED
Olathe KS Rachel Marie Taege Senior Middle Level Ed EHS

Olathe KS Landon James Wedermyer* Junior History A&S

Olathe KS Alison Christine Wedermyer* Freshman Actuarial Science CBA

Overland Park KS Berit Shirley Gemar Senior Marketing CBA

Overland Park KS Andrea Lynn Gilkey Junior Biological Systems Engineering Eng

Overland Park KS Mallory Ann Kerns Junior Art FPA

Overland Park KS Mallory Ann Kerns Junior Management CBA

Overland Park KS Kimberly Anne Knox Sophomore Undeclared GS

Overland Park KS Amanda Kaitlyn Kruse Senior Physics A&S

Overland Park KS Megan Kristine Langford Junior Spanish A&S

Overland Park KS Erica Janice Levorson Senior Biological Systems Engineering Eng

Overland Park KS Lindsey Kathryn Macy Sophomore Spanish A&S

Overland Park KS Roland Patrick Macy Junior Business Administration CBA

Overland Park KS Kimberly Jo Nuss Sophomore Biological Sciences A&S

Overland Park KS Joshua Stephen Reed* Junior Computer Science A&S

Overland Park KS Michael Simon Reichman Senior Music FPA

Overland Park KS Tim David Schendt Junior Political Science A&S

Overland Park KS Kayla Elizabeth Ubel Freshman Psychology A&S

Phillipsburg KS Cole Daniel Malmberg Freshman JD Edwards Business Administration CBA

Shawnee KS Alexandria Elizabeth Bieber* Freshman Business Administration CBA

Shawnee KS Blake Addison Lawrence Sophomore Marketing CBA

Shawnee KS Laura Marie Mertz Senior Athletic Training EHS

Shawnee KS Jessica Nicole Pickel Junior Management CBA

Shawnee KS Nathanael Frederick Spaulding* Sophomore Mathematics A&S

Shawnee KS Jessica Rachelle Williams* Junior English A&S

Summerfield KS Jeffrey Voyne Robeson Senior Geography & History Ed EHS

Topeka KS Molly Catherine Bieberle Sophomore Undeclared GS

Washington KS Cynthia Sue McCall* Senior Broadcasting/Advertising JMC

Wichita KS Kyle Bradley Deterding Senior Mathematics A&S

Wichita KS Michael Allen Jamieson* Senior History A&S

Wichita KS Aaris Rae Kliesner Junior Middle Level Ed EHS

Wichita KS Meredith Kim Matthies Freshman Business Administration CBA

Wichita KS Austin Nicholas Relph Senior Spanish A&S

Wichita KS Katherine Michele Woolf Senior Computer Science A&S

Agency MO Anthony Michael Hoppins Sophomore Chemical Engineering Eng

Arnold MO Peter Joseph Schlette Sophomore Computer Engineering Eng

Cape Girardeau MO Jennifer Lynn Pancoast * Junior Dietetics EHS

Chesterfield MO Chelsea Elizabeth Meyer Junior Construction Management Eng

Florissant MO Nicholas Martin Gilb Junior Elementary Ed EHS

Hollister MO Emily Michael Looft Junior Elementary Special Ed EHS

Imperial MO Christopher Adam Kortus Sophomore Marketing CBA

Independence MO Kari Ruth Neill* Senior Biological Sciences A&S

Independence MO Raven Falesha Oddo Junior Pre Elementary Ed EHS

Independence MO Jessica Marie Perry Senior Mechanical Engineering Eng

Kansas City MO Jessica Marie Alley Junior Mathematics A&S

Kansas City MO Leigh Kristine Blobaum* Junior Psychology A&S

Kansas City MO Taylor Steven Chonis Senior Physics A&S

Kansas City MO Jillian Evans Gotfredson* Senior Individualized Program of Studies A&S

Kansas City MO Kelsey Elizabeth Gutschow Sophomore Pre-Nursing GS

Kansas City MO Heather Sue Ryan Junior History A&S

Kansas City MO Kathryn Lynn Shannon Freshman Athletic Training EHS

Kansas City MO Brock Andrew Smith* Junior Business Administration CBA

Lee's Summit MO Sophie Anne Becker* Freshman Music FPA

Lee's Summit MO Katie Leanne Kidwell Sophomore English A&S

Lee's Summit MO Justin Alexander Shilhanek Sophomore Psychology A&S

Lee's Summit MO Andrew Jansson Stellmon* Freshman History A&S


Continued

ZONE 86 CONTINUED
Liberty MO Lindsey Marie Harder Sophomore Pre-Nursing GS

Liberty MO Kelli L Sajevic Sophomore Broadcasting JMC

Liberty MO Katherine Ann Sajevic * Junior Elementary Ed EHS

Maryville MO Matthew Scott Noren Junior History A&S

Parkville MO Natalie Marie Covault Freshman Theatre Arts FPA

Parkville MO Paige Ann Lundy Junior Dietetics/Journalism EHS

Parkville MO Brett Kimberly Nickisch * Senior Speech-Language Pathology EHS

Parkville MO Molly Ann Ross Sophomore Finance CBA

Platte City MO Jessica Ann-Louise Praiswater* Senior Psychology A&S

Poplar Bluff MO Shasta Nicole Inman* Sophomore English A&S

Richmond Heights MO Jessica Denae Snoberger Senior Middle Level Ed EHS

Saint Louis MO Katharine Lindsay Haberman Junior International Studies A&S

Saint Louis MO Douglas Joseph Engle Sophomore Management Systems Engineering Eng

Saint Peters MO Jonathan Thomas Kurtz Senior Meteorology-Climatology A&S

Smithville MO Kathleen Ann Peterson * Senior Dietetics EHS

Town & Country MO Rebekah Ray Banks Senior English A&S


ZONE 87: Includes AR, LA, OK & TX
Hometown State Student Class Major College

Eureka Springs AR Claire Marie Freeman Swogger Junior Nutrition Science EHS

Jackonsville AR Sarah Ann Baker Junior Psychology A&S

Owasso OK Rachel Elaine Reed Senior Advertising JMC

Owasso OK Rachel Reed Senior Architecture Arch

Tahlequah OK Carley Danielle Juilfs Sophomore Undeclared GS

Amarillo TX Lindsey Sheree Hans Junior Nutrition Science EHS

Austin TX Aaron Zachary Garza Junior Biological Sciences A&S

Austin TX Clinton Lee Hanson Senior Industrial Engineering Eng

Austin TX Melody Joy Rohleder Senior Nutrition, Exercise & Health Science EHS

Benbrook TX Ryan Joseph Jones Junior Theatre Arts FPA

Brownsville TX Christian Perez Sophomore Mathematics A&S

Burkburnett TX Michael David Burris Junior Music Education FPA

Carrollton TX Lindsey Lee Faires Sophomore History A&S

Carrollton TX Christopher Francis Pelky Freshman Business Administration CBA

Cibolo TX Noelle Villa-Real Aldover Sophomore Pre-Nursing GS

College Station TX Lauren Nicole Garcia Junior Advertising JMC

Corpus Christi TX Joseph Caleb Cottle* Sophomore Psychology A&S

Dallas TX Julie Elizabeth Munguia Freshman Pre Secondary Special Ed EHS

Dallas TX Shay Lauryn Powell* Sophomore Psychology A&S

Desoto TX Michael Glenn Dozler* Senior Political Science A&S

Early TX Kody Charles Silva Senior Psychology A&S

El Paso TX Richard William Novotny* Junior Biochemistry A&S

Fort Worth TX Daniel Luke Cottrell Freshman Athletic Training EHS

Fort Worth TX Adi Kunalic Freshman Business Administration CBA

Friendswood TX Philip Manuel O'Brien Sophomore Undeclared - Undergraduate A&S

Frisco TX Stephanie Patricia Holthaus Freshman Pre Middle Grades Ed EHS

Grapevine TX Desiree Noel Ochoa Senior Spanish A&S

Grapevine TX Desiree Noel Ochoa Senior International Business CBA

Houston TX Jacob Russell Ives Junior Actuarial Science CBA

Houston TX Stephanie Nicole Morrison Sophomore Political Science A&S

Hurst TX Sarah Katherine Agee Senior Management CBA

Lubbock TX Benjamin Joseph Barton Senior Industrial Technology Ed EHS

Murphy TX Trevor John Thompson Junior Computer Science A&S

Plano TX Rachel Ann Hawryluk Freshman Pre Elementary Ed EHS

Plano TX Allison Caroline Keck Junior Advertising JMC

Richardson TX Meagan Gray Bukin Freshman Pre-Medicine A&S

Richardson TX Alexander Mikhael Goldstein Sophomore Nutrition, Exercise & Health Science EHS

Round Rock TX Kathryn Ann Hinsley Senior Chemical Engineering Eng

Royse City TX Corrie Danielle Benton Freshman Theatre Arts FPA

San Antonio TX Mitchel Willard Beneke Freshman Chemical Engineering Eng

Sherman TX Adrian Manuel Soltero Junior Electrical Engineering Eng

Victoria TX Paul Alexander Favela* Freshman Chemistry A&S

ZONE 88: Includes AZ, CO, ID, NV, NM, UT & WY



Hometown State Student Class Major College

Goodyear AZ Rachel Solis Friedman Sophomore Business Administration CBA

Payson AZ Ashley Sokol Freshman Pre-Architecture Arch

Phoenix AZ Taylor Ross Brown Senior Business Administration CBA

Scottdale AZ Jason James Crebbin Junior Business Administration CBA

Tucson AZ Megan Dowling * Sophomore Pre-Interior Design Arch

Tuscon AZ David Taylor D'Eredita Junior Business Administration CBA

Vail AZ Karise Marie Carrillo* Freshman Psychology A&S

Arvada CO Kimberly Dawn Smith Senior Elementary Ed EHS

Aurora CO Sarah Patricia Crane Senior Elementary Ed EHS

Aurora CO Carolyn Lee Hottovy Senior Psychology A&S

Bellevue CO Katherine Marie Wisbon Senior Advertising JMC

Boulder CO Julie Ann Giehl* Freshman Economics CBA

Castle Rock CO Kelsey Anne Brownstein Freshman Political Science A&S

Centennial CO Sara Nicole Breen Freshman Finance CBA

Centennial CO Lauren Ashley Fesler Freshman Accounting CBA

Centennial CO Kelley Jean Hascall Senior English A&S

Centennial CO Dichele Lynn Jackson Freshman Mathematics A&S

Centennial CO Ashley Katherine Mumaugh Freshman Pre Elementary Ed EHS

Colorado Springs CO Nathan Kyle Aiken Senior International Studies A&S

Colorado Springs CO Lucas Robert Carubia * Freshman Nutrition, Exercise & Health Science EHS

Colorado Springs CO Erin Elizabeth Convery * Senior Elementary Ed EHS

Colorado Springs CO Andrew Christopher Ek Senior English Ed EHS

Colorado Springs CO Krista Jeanette Hahn Sophomore Undeclared GS

Colorado Springs CO Katherine Marie Losey* Sophomore English A&S

Colorado Springs CO Charles Scott Moyer Junior Finance CBA

Colorado Springs CO Alison Jean Marie Ripp Junior Elementary Ed EHS

Colorado Springs CO Ian Michael Spohn Junior Biological Sciences A&S

Colorado Springs CO Laura Catherine Wicklund Senior International Business CBA

Conifer CO Jennifer Lauren Webers * Sophomore Undeclared GS

Denver CO Troy Andre Guillory Senior Accounting CBA

Durango CO Luke Duane Day Sophomore English A&S

Eagle CO Cory Ryne Zehring Senior Broadcasting JMC

Erie CO Jessica Lynn Nokovic Senior Biological Sciences A&S

Fort Collins CO Cassie Marie Fleming Junior News-editorial JMC

Fort Collins CO Carrie Elizabeth Rogers Junior Elementary Ed EHS

Fort Collins CO David Matthew Soukup Junior International Business CBA

Golden CO Rebecca Jan Gillis Freshman News-editorial JMC

Greeley CO Thomas Benton Shires Freshman Business Administration CBA

Highlands Ranch CO Lauren Marie Hutton * Junior Elementary Ed EHS

Highlands Ranch CO Kelsey Ann Ida* Junior International Studies A&S

Highlands Ranch CO Erin Megan Larsen Sophomore Finance CBA

Holyoke CO Ashley Ruth Stroh Freshman Finance CBA

Julesburg CO Mary Christin Regier * Senior Biological Systems Engineering Eng

Lafayette CO Morgan Michelle Demmel Freshman Broadcasting JMC

Lakewood CO Ayhan Mehmet Oray Junior Economics CBA

Littleton CO Tyler Jonathan Bakker Junior Political Science A&S

Littleton CO Aaron Marvin Gillaspie Sophomore Management CBA

Littleton CO Morgan Leigh Wostrel Freshman Business Administration CBA

Loveland CO Amanda Jean Walls Senior Food Science and Technology CASNR

Monument CO Samantha Elizabeth Veal Senior International Studies A&S

Parker CO Nicholas Taylor McMurtry Junior Business Administration CBA


Continued

ZONE 88 CONTINUED
Redvale CO Tucker McCord Lane Sophomore Communication Studies A&S

Saguache CO Megan Lee Hazard Freshman Finance CBA

Windsor CO Michael Francis Ryan Junior Finance CBA

Woodland Park CO Samantha Kristine Mosier Junior Business Administration CBA

Idaho Falls ID Gabrielle Joan Browning* Senior Theatre Arts FPA

Sandpoint ID Elizabeth Anne Czirr Junior Psychology A&S

Albuquerque NM Katelin Marie Dederman Freshman International Studies A&S

Albuquerque NM Kevin Dale Schrum Junior Civil Engineering Eng

Hobbs NM Lyndsey Alana Markert* Sophomore Biological Sciences A&S

Las Cruces NM Kristin Kelly Brotan* Senior Biological Sciences A&S

Bountiful UT Stephanie Ann Baird * Junior Biological Systems Engineering Eng

Cheyenne WY Jenna Marie Lenhardt Junior Psychology A&S

Dayton WY John Jacob Mischke * Senior Nutrition, Exercise & Health Science EHS

Gillette WY Jessica Leonor Andrews Sophomore Undeclared GS

Laramie WY Emma Liesa Clute Senior Art History FPA

Laramie WY Emma Liesa Clute Senior German A&S

Torrington WY Dane Thomas Griggs Sophomore Biological Sciences A&S

ZONE 89: Includes AK, CA, HI, OR & WA



Hometown State Student Class Major College

Soldotna AK AriAnna Corinne Goldstein Junior Biochemistry CASNR

Bakersfield CA Matthew Arthur Heidrick Sophomore History A&S

Carmichael CA James Arthur Laville Sophomore Pre Art Ed EHS

Chino CA Thomas Samuel Franke Freshman English A&S

Chino CA Katie Allison Macias Freshman Actuarial Science CBA

Chula Vista CA Kyle James Martinez Senior Mechanical Engineering Eng

Fullerton CA Julianne Jenelle Brechtel Sophomore Undeclared GS

Glendora CA Matthew Harris Brittingham Freshman Classics and Religious Studies A&S

Irvine CA Alexander David Damm Junior Advertising JMC

Irvine CA Xuzhong Ma Junior Accounting CBA

Lakeside CA Matthew Daniel Peters Sophomore Economics CBA

Newport Beach CA Sarah Anne Meyer Sophomore Mechanical Engineering Eng

North Highlands CA Katilyn Johnese Price Sophomore Environmental Studies A&S

Placerville CA Meryl MacKay Bonge Freshman Business Administration CBA

Riverside CA Kelsie Ann Schumacher Sophomore Civil Engineering Eng

Sacramento CA Richard Alvin Christensen Junior Accounting CBA

San Diego CA Anne Elizabeth Ryan Senior News-editorial JMC

Sonoma CA Caroline Anne Casias* Freshman Spanish A&S

Temecula CA Britt-Marie Varisco* Sophomore International Studies A&S

Walnut Creek CA Andrea Lorraine Vasquez Sophomore News-editorial JMC

Cove OR Wesley Juaquin Botham Junior Economics A&S

Klamath Falls OR Lindsay Jane Long Freshman Undeclared - Undergraduate A&S

Klamath Falls OR Jessica Ann Long Freshman Undeclared - Undergraduate A&S

Kent WA Eva Marie Anguiano Sophomore Biological Sciences A&S

Lake Tapps WA Aaron Christopher James Junior News-editorial/Broadcasting JMC



Puyallup WA Kristofer Brandon Bitney Sophomore Undeclared GS


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©kagiz.org 2016
rəhbərliyinə müraciət