Ana səhifə

Under 14 Maschile


Yüklə 18.07 Kb.
tarix11.06.2016
ölçüsü18.07 Kb.
Under 14 Maschile

Perugia BK 3: ARMADI PIETRO, BERRETTA FILIPPO, BONSIGNORE RICCARDO, CERVINI GIOVANNI ALBERTO

Ellerra1: BACOCCO LORENZO ETTORE, CRICCHI SAMUELE, MARANO PASQUALE, LO PREVITE ALESSIO

BK Academy 5: BONOMI DANIELE, BURINI RICCARDO, GIONANGELI ALESSANDRO

Capoccioni: GUERRA FILIPPO, MONACELLI GABRIELE, MONACELLI LORENZO

UBS 1: CAPOCCIA GIACOMO, FEDERICI THOMAS, SAVOIA ELIA, FINAURO LORENZO

Ellera 2: BIANCALANA MATTEO, BIANCHINI DAVIDE, CUPERTORI LORENZO

Assisi Magic: CAPEZZALI TOMMASO, CAVALLETTI DANIELE, PUGNO FILIPPO, SOLFANELLI ALESSANDRO

BK Academy 7: CHIANELLA LORENZO, PEROTTI SIMONE, ROMBI RICCARDO

Ellera 3: CASSANO ITALO, PAFFARINI LORENZO, BROZZI MATTIA

Perugia BK 1: RIGHETTI LORENZO, SISTI GUGLIELMO, EUGENI MICHELE

Leoni_1: ANGELETTI LEONARDO, CRISPOLTONI ALESSIO, GAGLIARDINI LUCA

Assisi Tigers: BELLINI LORENZO, CALDARI GIANMARCO, MENCARELLI LUCA, BALLARANI GIOVANNI

Joe Tallone: DI TITTA ALESSANDRO, MARZULLO RAFFAELE, RUGGERI MICHELE

Virtus 1: CENCIARELLI GIOVANNI, CAPOTOSTI LORENZO, TRINCHELLA PASQUALE, METALLA ALBI

Don Bosco TR 1: ARRA KLEVIS, CAPOZZI FRANCESCO, ANULLO ALICE, SYKU GEJB

Todi Boys: BRUGNETTA FRANCESCO, QUATTRUCCI LEONARDO, TRASTULLI NICOLA

Perugia BK 5: ROSI GIACOMO, PACCOIA FEDERICO, COLETTI FEDERICO

BK Academy 6: BALDETTI FILIPPO, BICCHERI FRANCESCO, GALLINA MICHELE

BK Academy 8: LUPETTI LORENZO, SISTI DAMIANO, VISCUSI LUCA

MP 4: BELJULJU EDWIN, CASTELLANO CRISTIAN, CIRI MATTEO, PIPPI VITTORIO
Under 13 Maschile

BK Academy 1: BEFANI PIETRO, CECCARELLI MATTEO, FORMENTI TOMMASO, SCIAMANNA FILIPPO

Centro BK Team Jordan: IRACI BORGIA FILIPPO, LUZI LUCA, RAMPINI FEDERICO, TODINI EDOARDO

UBS 3: KANDLI WALID, TACCHI FRANCESCO, DE CASTRO LUCA, TRABALZA MIRKO

Assisi Gladiators: BONACCI NICOLA, GAIDI KARIM, MIGNANI FEDERICO

BK Academy 2: GIAMBENEDETTI FRANCESCO, MAZZOLA TOMMASO, ROSCINI ANDREA

Lupi: BARBERINI EMANUELE, GUBBIOTTI LEONARDO, PENNONI ROBERTO, PEZZOPANE JACOPO

All Stars: BUSETTO DANIEL, LANDINI LEONARDO, MORANTE ANDREA, RINAUDO FEDERICO

Ellera 1 U13: BONOMI PIETRO, BRUNELLI SALTAFUSO MATTEO, DELLA BINA ANDREA

Leoni_2: BECCAFICO FRANCESCO, BONSIGNORI LORENZO, CITTI ALESSANDRO, ISSMAAIL AYOUBI

UBS 1: BATTISTINI SIMONE, CIMARELLI DEVID, TUCCI NICOLA, INNAMORATI ELIA

Ellera 3 U13: BERLIGI FRANCESCO, BOTTINI ANDREA, GIROLMONI DIEGO, VITI LEONARDO

Assisi Bulls: FANINI LEONARDO, ROSSI LUCA, SGARGETTA LORENZO, TRITONI MATTIA

Amerina Due: CARRILLO ANDREA, DE LA ROSA ANEURIS ALESSANDRO, SALTIMBANCO DIEGO, SERPETTI MATTIA

Quelli della Conca: BINUCCI BUSTI FRANCESCO, RICCIARDI FRANCESCO, RIDARELLI FEDERICO

Tuder Boys: BARTOCINI SEBASTIANO, MAGNI JACOPO, SPADARI ANDREA

Eagles Todi: CHINEA GIOVANNI, CHINEA NICOLA, PANDIMIGLIO LUCA, TASCINI EDOARDO

I Baskettari: BARCAROLI GIANMARCO, NAVARRA FEDERICO, ORLANDI LORENZO

Leo Arancio: CIUFFA CRISTIANO, FERRINI MATTEO, CAMPAGNA LORENZO

Li Grezzi: D’ANDREA MARCO, LELLI ALESSANDRO, LONGHI CARLO

Tatone the Best: CALASSO PASQUALE, ERMINI LUDOVICO, NUCCIONI MICHELE, PETRANGELI LORENZO

Leo Bianco: SERGNESE EDOARDO, LIVI MASSIMILIANO, IMPERIOSI GIORDANO

Allervieto: ANTONINI LORENZO, CAIELLO RICCARDO, FAZZINO GIANPAOLO, MECARELLI GIACOMO

American Virtus: BAZZUCCHI CHRISTIAN, DE SANTIS GABRIELE, MILIOZZI ALESSIO

Team Blu: ANTONINI MATTIA, TIMPANO VALERIO, TREKA ALESSIO, RICCARDI FEDERICO

Under 14 Femminile

Pink Tiger: EGWHO ALESSIA ADAUGO, MAZZOCCHI CLAUDIA, MISSINATO MANUELA

Pink Pig: BONACCINI VALENTINA, CAMICIOLA MARTA, MARGARITELLI GIULIA, PORCU RACHELE

PMA 2: BIGINI ALICE, BOCCALI ANNA, MENCARONI ELENA

Virtus Teen: GRILLI SOFIA, MILANI GIULIA TERESA, DEL PIA FRANCESCA, GORETTI ELENA

Hot Girls: BASSANI BENEDETTA, MAINO GIADA, VANNETTI BEATRICE

Heidi: GRAMACCIONI BENEDETTA, PETRINI ALESSIA, ROSATI SARA

Salus Leonesse: BUCCIARELLI LUCREZIA, CECCARELLI GIORGIA, RAVAGLIA BENEDETTA, SPIGARELLI CHIARA

Foligno 3: SALARI MICHELLE, SCARPONI SARAH, SARMIENTO TOALA AYLIN NICOLLE, ONORI LUCREZIA

Under 13 Femminile

Pink Cat: CRISOSTOMI GIOVANNA, CUBAJ LORELA, PETRARCHINI LINDA

Lady Oscar: MONTI GIULIA, SECONI BENEDETTA, BOCCHINI ADELE

PMA 5: CAIRO ALICE, MARIOTTI GIULIA, RILLOCI SARA, TOMAIUOLI LIVIA

PMA 6: FUSCO CHIARA, MANGANELLO FEDERICA, PEDINI CATERINA, RICCI GIULIA

Pink Eagle: LANINI GIOIA, PETRACCIA LUDOVICA, VITALE AURORA

Le Ragazze di Ellera 2: DI FIORE MARGHERITA, BORGOGNONI GIORGIA, TARPANI VIOLA, URSINI MARGHERITA

BCP 3: BRUGIOTTI GIULIA, FIORI ELISA, AQUINARDI FRANCESCA, TONZANI CATERINA

PMA 7: FABBRETTI EMMA, MARCHIONNI ELISA, MEUCCI CHIARA, ZUCCHINI SARA

Foligno 5: BUNJAK KALTRINA, DI PAOLO SHAKTKI ROMOLO, NIKAJ GIULIA

PMA 4: LISETTI ESTER, RICCIERI ERIKA, SFORNA ALICE, IACONI BENEDETTA

Salus Pantere: CAPPELLETTI FRANCESCA, MARCOTULLI VITTORIA, MATARAZZI CAROLINA

Gertrudy: CESARI CESARETTI CAROLINA, ORAZI BENEDETTA, POLINORI ELISA


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©kagiz.org 2016
rəhbərliyinə müraciət