Ana səhifə

Ssw pssa athletics Program 2011 14/09/2011 The Crest, Bankstown Results


Yüklə 457.89 Kb.
səhifə1/3
tarix09.06.2016
ölçüsü457.89 Kb.
  1   2   3

SSW PSSA Athletics Program   2011   14/09/2011

The Crest, Bankstown

Results



Event 1 Boys 8 10 200 Metre Sprint Junior

===================================================================

Area: # 27.60 1999 N.Agbinya, Macquarie Fields

Name Age Team Prelims H#

===================================================================

Preliminaries

1 Taylor Myles, Josh 10 Narellan 28.68Q 3

2 Aquilina, Thomas 10 Mount Annan   R 30.24Q 1

3 Edgington, Jack 10 Harrington Park 30.41Q 2

4 Scullino, Daniel 10 Wattle Grove   LP 30.94Q 4

5 Dokovic, Michael 10 Wattle Grove   LP 29.05q 3

6 Valevatu, James 10 Claymore   C 30.76q 3

7 Mainyal, Nyal 10 Berala   B 31.05q 1

8 Vastag, Adrian 10 King Park   H 31.14q 2

9 Vea, Emerton 10 Fairfield   L 31.19 3

10 McNeill, Ryan 10 Leppington   GV 31.22 4

11 Gowdy, Thomas 10 Robert Townson 31.25 1

12 Tran, Andrew 10 Lansvale   L 31.27 1

13 Knox, David 10 Reveby South   EH 31.32 1

14 Burrows, Kye 10 Hinchinbrook   G.V. 31.35 1

15 Tohi, Ben 10 King Park   H 31.42 1

16 Chukwueke, Nnonso 10 Smithfield   H 31.50 3

17 Merhi, Issam 10 St Andrews   T.F 31.51 2

18 Parnell, Aden 10 Panania   EH 32.04 3

19 Wakilongo, Omari 10 Fairfield   L 32.68 2

20 Rapaea, Kingston 10 Nuwarra   LP 32.78 4

21 Jaram, Shaiyan 10 Condell Park   B 33.10 2

22 Fox, Jayden 10 Blairmount   C 33.13 2

22 Osborne, Reece 10 Gov Philip King 33.13 4

24 Taliai, Joshua 9 Bankstown   B 33.17 4

25 Anthony, Pele 10 Padstow North   EH 33.77 4

26 Ebejer, Lachlan 9 Sadleir   G.V. 35.78 4

27 McPherson, Ryan 10 Ingleburn   T.F 38.43 2

Event 1 Boys 8 10 200 Metre Sprint Junior

================================================================

Area: # 27.60 1999 N.Agbinya, Macquarie Fields

Name Age Team Finals

================================================================

Finals

1 Dokovic, Michael 10 Wattle Grove   LP 29.41



2 Taylor Myles, Josh 10 Narellan 29.76

3 Edgington, Jack 10 Harrington Park 30.74

4 Valevatu, James 10 Claymore   C 30.79

5 Aquilina, Thomas 10 Mount Annan   R 30.99

6 Scullino, Daniel 10 Wattle Grove   LP 31.85

7 Vea, Emerton 10 Fairfield   L 32.51

8 Vastag, Adrian 10 King Park   H 32.68

Event 1F Girls 12 13 High Jump

================================================================

Area: # 1.50m 1992 N.Kim, Fairfield

Name Age Team Finals

================================================================

1 Dehn, Renae 12 Warwick Farm   LP 1.40m

2 Mooney, Ashleigh 12 Panania   EH J1.40m

3 Berry, Claudia 12 Harrington Park 1.38m

4 O'Brian, Emma 12 Glenwood  T.F 1.34m

5 Truong, Mimi 12 Georges Hall   B 1.32m

6 Martin, Brittany 12 Hoxton Park   G.V. 1.30m

7 Taylor Curtis, Caitlin 12 Holsworthy   LP 1.25m

8 Kelly, Emma 12 Rosemeadow   C J1.25m

9 Bissett, Emma 12 Canley Heights   H J1.25m

10 Fatu, Alafou 12 Sarah Redfern   T.F J1.25m

   Cooper, Imogen 12 Reveby South   EH NH

   Hawker, Jessica 12 Hoxton Park   G.V. FAIL

   Burton, Sheyda 12 Fairvale   L FAIL

   Law, Sophia 12 Leumeah   C FAIL

   Urigwe, Chinasa 12 Carramar   L FAIL

Event 2 Girls 8 10 200 Metre Sprint Junior

===================================================================

Area: # 29.30 1988 T.Siemionow, S Johns Park

Name Age Team Prelims H#

===================================================================

Preliminaries

1 Syed, Hafsa 10 St Andrews   T.F 31.93Q 2

2 Waine, Summer 8 Camden   R 32.08Q 3

3 Kamara, Sarah 10 Bankstown   B 32.47Q 1

4 Truong, Melanie 10 St Andrews   T.F 33.26Q 4

5 Toomalatai, Leanne 9 Condell Park   B 32.39q 3

6 Wilkins, Brooke 10 Sackville St 32.59q 1

7 Vai, Kristina 9 Regents Park   B 32.80q 2

8 Taiseni, Lavinia 10 Sarah Redfern   T.F 32.82q 1

9 Natokatoka, Sereana 10 Carramar   L 33.46 3

10 Beggs, Jasmyn 10 Marsden Road   LP 33.49 1

11 Luu, Alana 10 Harrington St 33.51 4

12 Epati, Izabella 9 Fairvale   L 33.60 2

13 Grace, Eden 10 Harrington Park 33.62 2

14 Firth, Brittaney 10 Picnic Point   EH 33.69 2

15 Gill, Tenea 10 Rosemeadow   C 33.90 4

16 Gow, Chloe 9 Padstow Heights 34.09 2

17 Mansell, Tamika 9 Cawdor   R 34.27 4

18 Oeti, Krystal 10 Sadleir   G.V. 34.28 3

19 Oostendorp, Gemma 10 Canley Heights   H 34.39 1

20 Chen, Gigi 10 Padstow Park  EH 34.43 4

21 Rabuatoka, Senimilli 10 Cabramatta   L 34.68 3

22 Rawlins, Isabella 9 Green Valley   G.V. 34.70 3

23 Sutton, Jessica 10 Campbelltwn East 34.86 2

24 Rose, Alyssa 10 Bonnyrigg Hts 35.02 4

25 Alao, Tumama 9 Fairfield West   H 36.42 1

26 Silva, Annalee 10 Nuwarra   LP 37.23 4

Event 2 Girls 8 10 200 Metre Sprint Junior

================================================================

Area: # 29.30 1988 T.Siemionow, S Johns Park

Name Age Team Finals

================================================================

Finals

1 Waine, Summer 8 Camden   R 31.68



2 Vai, Kristina 9 Regents Park   B 32.13

3 Syed, Hafsa 10 St Andrews   T.F 32.53

4 Toomalatai, Leanne 9 Condell Park   B 33.04

5 Taiseni, Lavinia 10 Sarah Redfern   T.F 33.53

6 Truong, Melanie 10 St Andrews   T.F 33.88

7 Natokatoka, Sereana 10 Carramar   L 34.24

8 Kamara, Sarah 10 Bankstown   B 34.38

Event 2F Boys 12 13 High Jump

================================================================

Area: # 1.62m 1992 T.Morrison, Mawarra

Name Age Team Finals

================================================================

1 Quach, Kyle 12 Mt Pritchard 1.42m

2 Torbor, Daniel 12 Yagoona   B 1.37m

3 Green, Ben 12 Cobbitty   R 1.35m

4 Edmunds, Mitchell 12 Panania   EH J1.35m

5 DeSousa, Cooper 12 Camden South   R J1.35m

6 Bui, Thong 12 Green Valley   G.V. J1.35m

7 Rowland, Tristan 12 John Warby   C J1.35m

8 Porter, James 12 Appin   C 1.30m

9 Cluff, James 12 Fairfield West   H J1.30m

   Ryan, John 12 Condell Park   B NH

   Caruana, Zachary 12 St Andrews   T.F NH

   Chan, Kytak 12 Canley Vale   L NH

   Hinds, Riley 12 Eschol Park  T.F NH

   Selby, Ryan 12 Revesby   EH NH

   Scarone, Alejandro 12 William Stimson NH

   Mu Paw, Hsar 12 Old Guildford   L NH

Event 3 Boys 11 Years 200 Metre Sprint

===================================================================

Area: # 25.80 1998 R. Boetang, Liverpool

Name Age Team Prelims H#

===================================================================

Preliminaries

1 Ajelara, Gafar 11 Campbelltown   C 27.19Q 1

2 Platt, Damian 11 Bargo   R 28.64Q 2

3 Najjar, Moudi 11 King Park   H 29.05Q 3

4 Endemann, Onesimus 11 Smithfield   H 29.66Q 4

5 Darko, Dominic 11 Glenfield  T.F 28.55q 1

6 Rochaix, Jack 11 Appin   C 29.28q 3

7 Ivanovic, Luke 11 Picton   R 29.65q 3

8 Paiaaua, William 11 Bass Hill   B 29.99q 2

9 Dubois, Zunaid 11 Robert Townson 30.07 4

10 Hogan, Nicholas 11 Mount Annan   R 30.40 1

11 Irving, Jacob 11 Prairievale   H 30.49 3

12 Mariner, Dauntae 11 Robert Townson 30.67 2

13 Rutonjic, Marko 11 Dalmeny   LP 30.74 2

14 Kembrey, Grant 11 Sackville St 30.85 1

15 Saville, Cameron 11 Hinchinbrook   G.V. 30.90 3

16 Butler, Riley 11 Panania   EH 30.93 3

17 Williams, Isaac 11 Mt Pritchard 31.04 4

18 Bradley, Kane 11 Chester Hill Nth 31.07 1

19 Bowmaker, Ethan 11 Milperra   EH 31.21 2

20 Dakash, Sophian 11 Liverpool   LP 31.27 3

21 Mapiou, John 11 Yagoona   B 31.37 4

22 Bush, Thomas 11 Picnic Point   EH 31.70 4

23 Nitiva, Emori 11 Fairfield   L 31.87 1

24 Wright, Thomas 11 Briar Road   C 32.50 2

25 Tran, Kevin 11 Yagoona   B 32.74 4

26 Doyle O'Donnell, Brenton 11 Busby West   GV 32.95 1

Event 3 Boys 11 Years 200 Metre Sprint

================================================================

Area: # 25.80 1998 R. Boetang, Liverpool

Name Age Team Finals

================================================================

Finals


1 Ajelara, Gafar 11 Campbelltown   C 27.54

2 Darko, Dominic 11 Glenfield  T.F 27.98

3 Platt, Damian 11 Bargo   R 28.47

4 Paiaaua, William 11 Bass Hill   B 30.28

4 Najjar, Moudi 11 King Park   H 30.28

6 Rochaix, Jack 11 Appin   C 30.42

7 Ivanovic, Luke 11 Picton   R 31.98

8 Endemann, Onesimus 11 Smithfield   H 32.00


Event 3F Girls 11 Years Long Jump

================================================================

Area: # 4.70m 14/09/2011 Chyna Williams, Casula

Name Age Team Finals

================================================================

1 Williams, Chyna 11 Casula   LP 4.70m#

2 Bruce, April 11 Mount Annan   R 4.19m

3 Chomonter, Lucy 11 Appin   C 4.15m

4 Ibini Isei, Princess 11 King Park   H 4.02m

5 Lemusu, Jonell 11 Greenway Park 3.89m

6 Culgan, Olivia 11 Robert Townson 3.85m

7 Mihaere, Renee 11 Padstow Heights 3.81m

8 Sydenham, Kaylan 11 Fairfield Hts 3.64m

9 Tema, Natalie 11 Ingleburn   T.F 3.62m

10 Wright, Hannah 11 Narellan Vale   R 3.61m

11 Flawn, Sarah 11 Bradbury   C 3.58m

12 Burchell, Cody 11 Austral   G.V. 3.28m

13 Hayward, Rachael 11 Picnic Point   EH 3.22m

14 Lomani, Tokasa 11 Lansvale East   L 3.14m

15 Tran, Tanya 11 Lansvale East   L 2.85m

Event 4 Girls 11 Years 200 Metre Sprint

===================================================================

Area: # 27.80 1988 M. Clarke, Ruse

Name Age Team Prelims H#

===================================================================

Preliminaries

1 Williams, Chyna 11 Casula   LP 28.60Q 1

2 Fennell, Nateisha 11 Narellan 29.80Q 2

3 Ibini Isei, Princess 11 King Park   H 30.02Q 3

4 Gittany, Mary Jo 11 Georges Hall   B 31.45Q 4

5 Reynolds, Olivia 11 Banksia Road   B 29.99q 1

6 Palmer, Brearna 11 Cobbitty   R 30.23q 2

7 Palmer, Samantha 11 Bonnyrigg Hts 30.66q 3

8 Surjan, Cartier 11 Marsden Road   LP 30.91q 3

9 Culgan, Olivia 11 Robert Townson 31.06 1

10 Hayward, Rachael 11 Picnic Point   EH 31.43 2

11 Snape, Jordyn 11 Nuwarra   LP 31.53 4

12 Lemusu, Jonell 11 Greenway Park 31.59 1

13 Willdern, Alycia 11 Thirlmere   R 31.78 4

14 Carroll, Madeline 11 Padstow North   EH 31.92 3

15 Tema, Natalie 11 Ingleburn   T.F 32.18 1

16 Donatiello, Catia 11 Fairvale   L 32.31 3

17 Rischin, Kara 11 Bonnyrigg Hts 32.38 2

18 Moir, Gina 11 Leumeah   C 32.58 3

19 Videcek, Beth 11 Campbelltwn East 32.67 2

20 Kermond, Emily 11 Padstow Heights 32.94 2

21 Elasi, Brielle 11 Kemps Creek   H 33.76 1

22 Libri, Isabella 11 Gov Philip King 34.64 3

23 Thai, Trang 11 Canley Vale   L 35.00 1


Event 4 Girls 11 Years 200 Metre Sprint

================================================================

Area: # 27.80 1988 M. Clarke, Ruse

Name Age Team Finals

================================================================

Finals

1 Williams, Chyna 11 Casula   LP 28.71



2 Palmer, Brearna 11 Cobbitty   R 30.12

3 Fennell, Nateisha 11 Narellan 30.19

4 Reynolds, Olivia 11 Banksia Road   B 30.35

5 Palmer, Samantha 11 Bonnyrigg Hts 30.40

6 Ibini Isei, Princess 11 King Park   H 30.79

7 Surjan, Cartier 11 Marsden Road   LP 31.48

8 Gittany, Mary Jo 11 Georges Hall   B 32.95

Event 4F Boys 11 Years Long Jump

================================================================

Area: # 5.16m 1998 P. Pham, Villawood North

Name Age Team Finals

================================================================

1 Rochaix, Jack 11 Appin   C 4.55m

2 Ajelara, Gafar 11 Campbelltown   C 4.50m

3 Dubois, Zunaid 11 Robert Townson 4.31m

4 Collinson, Christopher 11 Harrington Park 4.19m

5 Bush, Thomas 11 Picnic Point   EH 4.18m

6 Paice, Jesse 11 Padstow Heights 4.15m

6 Hogan, Nicholas 11 Mount Annan   R 4.15m

8 Durbridge, Ashur 11 St Andrews   T.F 4.09m

9 Saville, Cameron 11 Hinchinbrook   G.V. 3.98m

10 Dukic, Stefan 11 Cabramatta West 3.96m

11 Endemann, Onesimus 11 Smithfield   H 3.90m

12 Nitiva, Emori 11 Fairfield   L 3.85m

13 Wilkinson, James 11 Hammondville   LP 3.83m

14 Kotevski, Andre 11 Birrong   B 3.80m

14 Williams, Isaac 11 Mt Pritchard 3.80m

16 Averillo, Jake 11 Georges Hall   B 3.74m

   Talau, Tommy 11 Holsworthy   LP ND

   Dillon, Logen 11 Chester Hill Nth FOUL


Event 5 Boys 12 13 200 Metre Sprint

===================================================================

Area: # 25.70 1976 P. Socco, Austral

Name Age Team Prelims H#

===================================================================

Preliminaries

1 Welsh, Nick 12 Camden South   R 26.55Q 3

2 Chan, Kytak 12 Canley Vale   L 26.91Q 4

3 Torbor, Daniel 12 Yagoona   B 27.38Q 1

4 Youssouf, Obssa 12 Sadleir   G.V. 28.49Q 2

5 Haylock, Daniel 12 Austral   G.V. 27.92q 4

6 Green, Ben 12 Cobbitty   R 28.04q 1

7 Men, Anthony 12 Lansvale   L 28.12q 1

8 Iriarte, Christian 12 Macquarie Fields 28.25q 3

9 Cluff, James 12 Fairfield West   H 28.70 1

10 Ryan, John 12 Condell Park   B 28.84 2

11 Pita, Michael 12 Leumeah   C 28.91 2

12 Danh, Tony 12 Busby West   GV 28.93 2

13 Mitic, Daniel 12 Newbridge Hts 29.10 1

14 Edmunds, Mitchell 12 Panania   EH 29.13 2

15 Probert, Hayden 12 Panania   EH 29.41 2

16 Vo, Jefferson 12 Georges Hall   B 29.64 4

17 Sutherland, Mitchell 12 Leumeah   C 29.68 4

18 Williams, Dylan 12 Smithfield   H 30.06 2

19 Cunningham, Lauritz 12 Bossley Park  H 30.10 3

20 Faapito, Calvin 12 Campbelltwn East 30.69 1

21 Lee Silva, Shandre 12 Sackville St 30.75 3

22 McPherson, Ethan 12 Eschol Park  T.F 30.86 1

23 Al Khaled, Osman 12 Carramar   L 32.36 3


Event 5 Boys 12 13 200 Metre Sprint

================================================================

Area: # 25.70 1976 P. Socco, Austral

Name Age Team Finals

================================================================

Finals

1 Welsh, Nick 12 Camden South   R 27.19



2 Haylock, Daniel 12 Austral   G.V. 27.49

3 Chan, Kytak 12 Canley Vale   L 27.51

4 Men, Anthony 12 Lansvale   L 28.92

5 Iriarte, Christian 12 Macquarie Fields 29.57

6 Torbor, Daniel 12 Yagoona   B 29.67

7 Green, Ben 12 Cobbitty   R 30.72

8 Youssouf, Obssa 12 Sadleir   G.V. 31.32

Event 5F Girls 8 10 Discus Throw Junior

================================================================

Area: # 34.64m 2006 T. Fassolis, Picton

Name Age Team Finals

================================================================

1 Seve, Blessing 10 Bonnyrigg   G.V. 29.19m

2 Parmaxidis, Carly 10 Panania   EH 27.34m

3 Van den Braak, Vanessa 10 Newbridge Hts 24.14m

4 Mose, Rebecca 10 Carramar   L 22.79m

5 Silva, Annalee 10 Nuwarra   LP 21.50m

6 Dimolous, Ellie 10 Macquarie Fields 20.03m

7 McEvoy King, Mackenzie 9 Appin   C 19.81m

8 Tavita, Kelly 10 Bankstown   B 17.91m

9 Nuku McGregor, Charis 10 Smithfield West 17.70m

10 Porter, Caitlin 10 Appin   C 17.44m

11 Lhotka, Isabelle 10 Panania   EH 17.11m

12 Gayle, Jaide 10 Harrington Park 16.49m

13 Curtain, Sophie 10 Eschol Park  T.F 15.66m

14 Geaney, Karley 10 Narellan 14.15m

   Talota, Elizabeth 10 Ashcroft   G.V. ND

   Fruci, Adriana 10 Bossley Park  H ND

   Pinomi, Vaioleti 10 Lansvale   L FOUL

Event 6 Girls 12 13 200 Metre Sprint

===================================================================

Area: # 26.67 2007 M. Pirie, Revesby South

Name Age Team Prelims H#

===================================================================

Preliminaries

1 Pollard, Rebecca 12 Tahmoor   R 28.77Q 2

2 Dehn, Renae 12 Warwick Farm   LP 29.32Q 1

3 Waters, Claudia 12 Ingleburn   T.F 29.92Q 3

4 Fatu, Alafou 12 Sarah Redfern   T.F 31.17Q 4

5 Berry, Claudia 12 Harrington Park 29.87q 2

6 King, Emily 12 Panania   EH 29.90q 2

7 Hendrie, Tegan 12 Leumeah   C 30.05q 1

8 Taganesia, Paulene 12 Revesby   EH 30.51q 3

9 Vukovic, Stephanie 12 Macquarie Fields 30.56 3

10 Skinner, Joanne 12 Douglas Park  R 30.94 1

11 Urigwe, Chinasa 12 Carramar   L 30.99 1

12 Kelly, Emma 12 Rosemeadow   C 31.05 1

13 El Hage, Nadine 12 Hoxton Park   G.V. 31.35 4

14 Wildraut, Sina 12 Casula   LP 31.50 3

15 Russell, Imogen 12 Picnic Point   EH 31.75 2

16 Iby, Samantha 12 Briar Road   C 31.90 2

17 Roth, Jordan 12 Canley Heights   H 32.05 4

18 Bonanno, Kristy 12 Kemps Creek   H 32.29 1

19 Malloy, Amy 12 Hammondville   LP 32.67 3

20 Jalloh, Adama 12 Bankstown   B 32.73 3

21 Manumaleuga, Telesia 12 Cartwright   GV 33.10 4

22 Slavin, Jezykah 12 Birrong   B 33.27 2

23 Gromele, Karolina 12 Banksia Road   B 33.63 1

24 Dy, Angelina 12 Hinchinbrook   G.V. 33.94 3

25 Amo, Olina 12 Fairfield   L 34.53 2

26 Ly, Linda 12 Cabramatta   L 38.95 4


Event 6 Girls 12 13 200 Metre Sprint

================================================================

Area: # 26.67 2007 M. Pirie, Revesby South

Name Age Team Finals

================================================================

Finals

1 Pollard, Rebecca 12 Tahmoor   R 29.42



2 Waters, Claudia 12 Ingleburn   T.F 30.20

3 King, Emily 12 Panania   EH 30.26

4 Hendrie, Tegan 12 Leumeah   C 30.44

5 Taganesia, Paulene 12 Revesby   EH 30.58

6 Dehn, Renae 12 Warwick Farm   LP 30.73

7 Berry, Claudia 12 Harrington Park 31.08

8 Fatu, Alafou 12 Sarah Redfern   T.F 31.67

Event 6F Boys 8 10 Discus Throw Junior

================================================================

Area: # 36.82m 2006 R. Smith, Bradbury

Name Age Team Finals

================================================================

1 Passlow, Keegan 10 Camden South   R 26.65m

2 Kinnear, Braydan 10 Camden South   R 26.57m

3 Tuitupoukutu, Sione 10 Thomas Acres   C 25.75m

4 Sioli, Casey 10 Bonnyrigg   G.V. 23.08m

5 Kalati, Josh 10 Bass Hill   B 22.40m

6 Puhotau, Jayke 10 Campbelltown Nth 21.48m

7 Briggs, Joshua 10 Hammondville   LP 21.09m

8 Sasulu, Hendrix 10 Yagoona   B 20.49m

9 Minigle, Joshua 10 Holsworthy   LP 20.01m

10 Taani, Antoinne 10 Tower Street   EH 18.86m

11 Osmond, Rhys 9 Gov Philip King 18.69m

12 Parelli, Jayden 10 Hinchinbrook   G.V. 17.46m

13 Tamati, Vaiala 9 Lansvale East   L 15.16m

   Fifita, Villiami 10 Fairfield   L ND

   Joester, Ethan 10 King Park   H ND

   Roberts, Isaac 10 Reveby South   EH ND


Event 7 Boys 8 Years 100 Metre Sprint

===================================================================

Area: # 14.60 1999 C. Faith, St Andrews

Name Age Team Prelims H#

===================================================================

Preliminaries

1 Sutton, Liam 8 Buxton   R 15.36Q 3

2 Epati, Kalvan 8 Fairvale   L 15.75Q 1

3 Milford, Heath 8 Bringelly   G.V. 16.33Q 2

4 Wilson, Bryce 8 Sadleir   G.V. 15.37Q 3

5 Raffie, Akiel 8 Currans Hill 15.80Q 1

6 Furner, Joel 8 Hammondville   LP 16.40Q 2

7 Saufoi, Junior 8 Campbellfield   T.F 15.86Q 3

8 Ferguson, Hayden 8 Harrington Park 15.87Q 1

9 Shipley, Jay 8 Eschol Park  T.F 16.41Q 2

10 Kalo Kalo, Terrell 8 Campbelltwn East 15.96q 1

11 Allouche, Adam 8 Panania   EH 15.98 3

11 Manu'a, Tyler 8 Lurnea   LP 15.98 1

13 Dunshea, Nicholas 8 Leumeah   C 16.01 1

14 Marsh, Trent 8 Robert Townson 16.04 1

15 Panagakis, Peter 8 Picnic Point   EH 16.07 1

16 Carroll, Mitchell 8 Padstow North   EH 16.26 3

17 Kalache, Jabriel 8 Sackville St 16.51 3

18 Nguyen, Danny 8 Lansvale   L 16.53 2

19 Jaber, Luke 8 Birrong   B 16.70 2

20 James, Zack 8 Miller   G.V. 16.82 2

21 Petrusevic, Nikola 8 Fairfield Hts 16.85 3

22 Heang, Richard 8 Fairvale   L 16.96 3

23 Taliai, William 8 Bankstown   B 17.14 2

24 Okeke, Brandon 8 Fairfield West   H 17.18 2

25 Leroy, Mitchell 8 Thomas Acres   C 17.28 1


Event 7 Boys 8 Years 100 Metre Sprint

================================================================

Area: # 14.60 1999 C. Faith, St Andrews

Name Age Team Finals

================================================================

Finals

1 Raffie, Akiel 8 Currans Hill 15.63



2 Sutton, Liam 8 Buxton   R 15.73

3 Wilson, Bryce 8 Sadleir   G.V. 15.75

4 Kalo Kalo, Terrell 8 Campbelltwn East 16.18

5 Epati, Kalvan 8 Fairvale   L 16.35

6 Milford, Heath 8 Bringelly   G.V. 16.47

7 Shipley, Jay 8 Eschol Park  T.F 16.57

8 Furner, Joel 8 Hammondville   LP 16.97

9 Ferguson, Hayden 8 Harrington Park 17.98



Event 7F Girls 11 Years High Jump

================================================================

Area: # 1.53m 1998 J. Glasovac, Chester Hill Nor

Name Age Team Finals

================================================================

1 Williams, Chyna 11 Casula   LP 1.40m

2 McKechnie, Samantha 11 Warragamba   R 1.35m

3 Bacon, Reese 11 Sackville St J1.35m

4 Mihaere, Renee 11 Padstow Heights 1.30m

5 Lemusu, Jonell 11 Greenway Park 1.25m

6 Abdel Khaleq, Danah 11 Reveby South   EH J1.25m

7 Ibini Isei, Princess 11 King Park   H J1.25m

8 Chomonter, Lucy 11 Appin   C J1.25m

9 Kerr, Jasmin 11 Camden South   R J1.25m

10 Hong, Jennifer 11 Bonnyrigg Hts 1.20m

11 Bucknell, Courtney 11 Bradbury   C J1.20m

12 Miller, Chloe 11 Eschol Park  T.F J1.20m

13 McLean, Diamond 11 Yennora   L J1.20m

   Culgan, Olivia 11 Robert Townson FAIL

   Lim, Monica 11 Canley Vale   L FAIL


Event 8 Girls 8 Years 100 Metre Sprint

===================================================================

Area: # 15.39 14/09/2011 Summer Waine, Camden

Name Age Team Prelims H#

===================================================================

Preliminaries

1 Waine, Summer 8 Camden   R # 15.39Q 3

2 Gechevski, Brooke 8 Picton   R 16.74Q 1

3 Parnell, Zoe 8 Panania   EH 16.80Q 2

4 Aigamaua, Salani 8 Claymore   C 16.16Q 3

5 Mataia, Leah 8 Nuwarra   LP 16.94Q 1

6 Waights, Tiarne 8 Narellan Vale   R 16.95Q 2

7 Parmaxidis, Emily 8 Panania   EH 16.22Q 3

8 O'Dwyer, Mikayla 8 Holsworthy   LP 17.06Q 2

9 Yaranamua, Luisa 8 Glenfield  T.F 17.36Q 1

10 Sorensen, Hanne 8 Picnic Point   EH 16.62q 3

11 Sesay, Saron 8 Bankstown North   B 17.35 2

12 Ly, Jessica 8 Harrington St 17.36 3

13 Brikha, Scarlet 8 Dalmeny   LP 17.38 2

14 Pavicevic, Natalija 8 King Park   H 17.65 2

15 Hamad, Natalie 8 Chester Hill Nth 17.68 1

16 Levaa, Ellyca 8 Curran T.F 17.72 3

17 Jolly, Caitlyn 8 Greenway Park 17.94 2

18 Trang, Aimy 8 Canley Vale   L 18.11 1

19 Graham, Chloe 8 Leumeah   C 18.30 3

20 Haider al Timimi, Sarah 8 Miller   G.V. 18.45 2

   Love Kassem, Demi 8 Greenacre   B DQ 1


Event 8 Girls 8 Years 100 Metre Sprint

================================================================

Area: # 15.39 14/09/2011 Summer Waine, Camden

Name Age Team Finals

================================================================

Finals

1 Waine, Summer 8 Camden   R 15.62



2 Parmaxidis, Emily 8 Panania   EH 16.32

3 Aigamaua, Salani 8 Claymore   C 16.38

4 Gechevski, Brooke 8 Picton   R 16.40

5 Waights, Tiarne 8 Narellan Vale   R 16.53

6 Parnell, Zoe 8 Panania   EH 16.67

7 Sorensen, Hanne 8 Picnic Point   EH 16.97

8 Yaranamua, Luisa 8 Glenfield  T.F 17.24

9 Mataia, Leah 8 Nuwarra   LP 17.35

10 O'Dwyer, Mikayla 8 Holsworthy   LP 17.53

Event 8F Boys 11 Years High Jump

================================================================

Area: # 1.57m 1996 J Thornell, Miller

Name Age Team Finals

================================================================

1 Ajelara, Gafar 11 Campbelltown   C 1.51m

2 Ong, Daniel 11 Harrington St 1.35m

3 Bowmaker, Ethan 11 Milperra   EH 1.30m

4 Paice, Jesse 11 Padstow Heights J1.30m

5 Mariner, Dauntae 11 Robert Townson J1.30m

6 Endemann, Onesimus 11 Smithfield   H J1.30m

7 Makaroff, Nick 11 Thirlmere   R 1.25m

8 Osbourne, Kyle 11 Campbellfield   T.F J1.25m

9 Saville, Cameron 11 Hinchinbrook   G.V. J1.25m

10 Edmonds, Nathan 11 Fairvale   L J1.25m

11 Ivanovic, Luke 11 Picton   R J1.25m

   Donney, Lachlan 11 Chester Hill Nth NH

   Tran, Justin 11 Green Valley   G.V. NH

   Ngeng, Yadin 11 Chipping Norton NH

   Bottfield, Dale 11 Campbelltown Nth NH

Event 9 Boys 9 Years 100 Metre Sprint

===================================================================

Area: # 14.10 1999 B. McPherson, Robert Townson

Name Age Team Prelims H#

===================================================================

Preliminaries

1 Khodragha, Zahir 9 Milperra   EH 14.87Q 3

2 Williams, Jerome 9 Gov Philip King 14.91Q 1

3 Booth, Nicholas 9 Douglas Park  R 14.93Q 2

4 Stanford, Ryan 9 Warragamba   R 14.95Q 1

5 Cucek, Frank 9 Harrington Park 14.96Q 3

6 Taukafo, Maiko 9 Greenway Park 15.10Q 2

7 Kamenjas, Vanya 9 Marsden Road   LP 14.98Q 1

8 Squires, Matthew 9 Wattle Grove   LP 15.17Q 2

9 Francis, Henry 9 Marsden Road   LP 15.25Q 3

10 Taliai, Joshua 9 Bankstown   B 15.24q 1

11 Martin, Connor 9 Hoxton Park   G.V. 15.27 1

11 Taylor, Jarrod 9 Minto   T.F 15.27 2

13 Smith, Caine 9 Minto   T.F 15.30 3

14 Trinder, Daniel 9 Birrong   B 15.32 3

15 Pham, Jonathan 9 Harrington St 15.48 1

16 Chan Kumtong, Gordon 9 Bankstown   B 15.49 3

17 Moovo, Brendan 9 Claymore   C 15.58 2

18 Kalabric, Kyle 9 Leumeah   C 15.61 2

19 Kumar, Sahil 9 Prairievale   H 15.70 1

20 Moran, Jackson 9 Panania   EH 15.71 1

20 Walsh, Mitchell 9 Hinchinbrook   G.V. 15.71 2

22 Single, Kyle 9 Reveby South   EH 15.73 1

23 Numuatamucavu, Keith 9 Yennora   L 15.80 2

24 Tweedie, Cruise 9 Leumeah   C 15.84 3

25 Taulia, Timothy 9 Cabramatta   L 16.19 3

26 Prebble, Hugh 9 St Andrews   T.F 16.21 3

27 Ormsby, Kahmaya 9 Carramar   L 17.65 2


  1   2   3


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©kagiz.org 2016
rəhbərliyinə müraciət