Ana səhifə

Sezonu yilin başarili antrenörleri ÖDÜl töreni, sertiFİka töreni ve tüfad dostu onur öDÜLÜ TÖreni


Yüklə 92.61 Kb.
tarix17.06.2016
ölçüsü92.61 Kb.





SEZONUN SON ETKİNLİKLERİNE DAVET
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği İzmir Şubesi tarafından 06 Temmuz 2015 Pazartesi günü Saat 17.30’da Futbol Hakemleri Derneği Eğitim Salonunda; 2014-2015 SEZONU YILIN BAŞARILI ANTRENÖRLERİ ÖDÜL TÖRENİ, SERTİFİKA TÖRENİ VE TÜFAD DOSTU ONUR ÖDÜLÜ TÖRENİ yapılacaktır.

2014-2015 sezonunun son etkinliklerine bütün üyelerimizin katılımını bekliyoruz.

Yılın Başarılı Antrenörleri Listesi, Sertifika Programlarına Katılanların Listesi aşağıdadır.
Saygılarımızla

Yönetim Kurulu Adına


Dr. Şaban ACARBAY Hasan ARAL

Başkan Genel Sekreter


6 Temmuz 2015/Pazartesi

2014-2015 SEZONU

TÜFAD DOSTU ONUR ÖDÜLÜ




  1. OKAN YÜKSEL

(Gazeteci-Yazar-Şair)


  1. SANCAR MARUFLU

(Gazeteci-Yazar)


  1. ÇETİN ZENGİN

(Eğitimci-E.Futbol İl Temsilcisi-TÜFAD İzmir Şubesi Onur Üyesi)




  1. TAYYAR ÖZDEMİR

(Gazeteci-Yazar- TÜFAD İzmir Şubesi Onur Üyesi)




  1. GÜRKAN ERTAÇ

(Gazeteci-Yazar-TÜFAD İzmir Şubesi Onur Üyesi)


  1. ÜNAL TÜMİN

(Gazeteci-Yazar-TÜFAD İzmir Şubesi Onur Üyesi)


  • KADINLAR 1.LİG

KONAK BELEDİYE SPOR - HÜSEYİN TAVUR

TÜRKİYE ŞAMPİYONU - ALPER TEKTEN


  • GENÇ KIZLAR

KONAK BELEDİYE SPOR - ALPER TEKTEN

İZMİR GRUBU 1.Sİ-TÜRKİYE FİNALLERİNE KATILIM


  • YILDIZ KIZLAR

BESEM SPOR - FERİHA PAYLAR

İZMİR 1.Sİ-TÜRKİYE FİNALLERİNE KATILIM


  • TÜFAD ÖZEL ÖDÜLÜ - Sadettin SÜTÇÜOĞLU

En Yaşlı Teknik Adam

YEŞİLYURT BEŞYOL SPOR


  • FAİR-PLAY ÖDÜLÜ - Behram ÜSTÜN

BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

TÜFAD İZMİR ŞUBESİ 2014-2015 SEZONU

YILIN BAŞARILI ANTRENÖRLERİ ÖDÜL TÖRENİ

06 Temmuz 2015 Pazartesi


  • SÜPER TOTO SÜPER LİG

GALATASARAY -YILDIRIM URAN

LİG ŞAMPİYONU VE ZİRAAT -SERKAN SALMAN

TÜRKİYE KUPASI ŞAMPİYONU -METİN MERT


  • PTT 1.LİG

  • KAYSERİSPOR -CÜNEYT DUMLUPINAR

LİG ŞAMPİYONU -REHA ÖZMEN

  • ANTALYASPOR -ATİ GÖKSU

PLAY-OFF 1.Sİ -KIVANÇ BOZKURT


GÖZTEPE - ZAFER UYSAL

ŞAMPİYON


  • SÜPER TOTO 2.LİG BEYAZ GRUP

MENEMEN BELEDİYE SPOR -ERHAN ÖZALP

PLAY-OFF OYNAMA -MEHMET ALİ BEŞEL

-TOLGA BÜYÜKLALE


PROFESYONEL


  • U 21 1.LİG

BUCA SPOR - İLKER SEVEN

TÜRKİYE 3.SÜ


  • COCA-COLA GELİŞİM LİGLERİ

  • U 19 ELİT 1.LİGİ

ALTINORDU A.Ş. - GÖKHAN ERTUNÇ

U19 ELİT LİGİ 1.Sİ


  • U 19

GÖZTEPE A.Ş. - AKTAN KUTLU

EGE GRUBU 2.Sİ - TÜRKİYE 4.SÜ



  • U 17

BUCA SPOR - SERKAN YEĞİN

EGE GRUBU 2.Sİ - TÜRKİYE 4.SÜ


  • U 16

BUCA SPOR - GÖKMEN KAPTAN

EGE GRUBU 1.Sİ


  • U 15

  • BUCA SPOR - SERKAN BAZİYA

EGE GRUBU 1.Sİ - TÜRKİYE 3.SÜ



  • GÖZTEPE - SERKAN DÖKME

EGE GRUBU 2.Sİ - FİNAL GRUBU 4.SÜ


  • U 14

GÖZTEPE -SERKAN DÖKME

EGE GRUBU 2.Sİ - FİNAL GRUBU 3.SÜ



  • SÜPER AMATÖR




BÖLGESEL AMATÖRE ÇIKAN TAKIMLAR (BAL)


  1. KARŞIYAKA GENÇLERBİRLİĞİ - MEFTUN YILDIZ

  2. TORBALI SPOR - SEZER ÖZÇELİK

  3. ÇİĞLİ SPOR - İMAM AYDEMİR


SÜPER AMATÖR PLAY-OFF OYNAYAN TAKIMLAR
1) ÖDEMİŞ BELEDİYE SPOR - YILMAZ HORASANLIOĞLU

2) CEYHAN ALTINYILDIZ SPOR - UTKU BAŞ

3) GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR - MESUT AKKUŞ


  • 1. AMATÖR KÜME


PLAY-OFF’TAN SÜPER AMATÖRE ÇIKAN TAKIMLAR


  1. URLA GENÇLİK -SERKAN BİDAV

  2. ÇEŞME BELEDİYE SPOR -MALİK GENÇALP

  3. BORNOVA BELEDİYE SPOR -SEZGİN ÇAYIRLI

  4. GÜRALTAY SPOR -GÖKHAN GÜR

  5. SELÇUK EFES SPOR -MEHMET KÂHYA


1.AMATÖR KÜME PLAY-OFF OYNAYAN TAKIMLAR


  1. DENİZ SPOR -BERKAY ÜÇER

  2. HİRES GENÇLİK SPOR -ATİLLA GÜNCÜ

  3. TORBALI ÇAYBAŞI SPOR -ALİ YILMAZ

  4. BUCA BELEDİYE SPOR -TUNA AÇIKBAŞ

  5. ÇAMDİBİ SPOR -ERAY BÜYÜK

  6. DENİZ F.K. SPOR -COŞKUN ŞENER

  7. FİKRİ ALTAY SPOR -NİĞDAT SERBEST

  8. KEMALPAŞA BEL. ULUCAK -SABAHATTİN YILMAZ

  9. KARABAĞLAR SPOR -ADEM ARSLAN

  10. İZMİR DEMİR SPOR -MEHMET ARSLAN

  11. YAMANLAR ESEN SPOR -MESUT CEYLAN

  12. ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF -İRFAN KARADUMAN

  13. KINIK BELEDİYE -OZAN YÜCEL

  14. PETKİM SPOR -NEJDET CİNER

  15. KEMALPAŞA ESNAF GÜCÜ -MUSTAFA KARATAŞ



  • 1. AMATÖR - U19


PLAY-OFF’TAN TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNALLERİNE GİDEN TAKIMLAR


  1. İ
    TÜRKİYE

    ŞAMPİYONU
    ZMİR SPOR -VAROL KARUL


-HASİP ERTÜRK

  1. SERİNTEPE KANDERE SPOR -YASİN GÜLERYÜZ

  2. ÖDEMİŞ BELEDİYE SPOR -YILMAZ HORASANLIOĞLU

  3. MENDERES BEL. EĞT. KÜLTÜR -EGE CAN KAYA


1.AMATÖR - U19 (PLAY-OFF OYNAYAN TAKIMLAR)


  1. ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR -RECEP GÜNDEÇ

  2. GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR -AYHAN TEVLİOĞLU

  3. ÜLKÜ SPOR -ÜMİT PARİMLİ

  4. URLA GENÇLİK SPOR -DİLEK TUNA

  5. PINARGÜCÜ SPOR -FERDİ KARANFİL

  6. KURUÇEŞME SPOR -MAHMUT EROL

  7. BERGAMA BELEDİYE SPOR -ŞÜKRÜ ZENGER

  8. DENİZ SPOR -BERKAY ÜÇER

  9. MAVİŞEHİR 79 YILDIZ -SEMİH DUMLUGÖL

  10. TOROSGÜCÜ SPOR -MURAT ÇİFTÇİ

  11. CEYHAN ALTINYILDIZ -UTKU BAŞ

  12. BORNOVA ALTINYILDIZ -MEHMET BURAK DİLİK

  13. İZMİR DEMİR SPOR -MEHMET ARSLAN



  • 2. AMATÖR KÜME


ŞAMPİYON TAKIMLAR


  1. DİKİLİ BELEDİYE SPOR -UĞUR ÜTÜK

  2. KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK -ÜZEYİR IŞIK

  3. ŞEMİKLER SPOR -ERDAL GÜNDEM

  4. BORNOVA GENÇLİK F.YATIRIM -KAMİL CAN

  5. İZMİR YILDIZ SPOR -GÜRKAN CANLIARSLAN

  6. ALTINIRMAK SPOR -HİLMİ BAYER

  7. DAMLACIK YAYLA SPOR -ERCAN AKKAN

  8. BUCA GENÇLERBİRLİĞİ -BEDRETTİN KARADAĞ

  9. ÇİÇEK 46 SPOR -AHMET ÖLÇER

  10. BALÇOVA İDMAN YURDU -OĞUZ OĞUZ

  11. MESEV GENÇLİK -RESUL ERGAT


PLAY-OFF’TAN ÇIKAN TAKIMLAR


  1. HOCA AHMET YESEVİ -FAİK YİĞİT

  2. YENİKÖY SPOR -TURAN BASKAN

  3. YENİ BAĞARASI -YASİN SÜRÜCÜ

  4. ÖDEMİŞ KONAKLI SPOR -CEMALİTTİN TEKKURŞUN

  5. DOSTGÜCÜ SPOR -ENDER EREN


PLAY-OFF OYNAYAN TAKIMLAR


  1. ÇAMDİBİ DEBRE SPOR -HÜSEYİN ERCAN

  2. KARŞIYAKA SOĞUKKUYU -HASAN ÇAĞLAYANIRMAK

  3. İZMİR MEVLANA SPOR -MERT HOŞGÖR

  4. KOYUNDERE GENÇLİK -ALAETTİN KUNAN

  5. EFELERGÜCÜ SPOR -CENK DECDEL



  • 2. AMATÖR - U19 (A Genç)


ŞAMPİYON TAKIMLAR


  1. HOCA AHMET YESEVİ -FAİK YİĞİT

  2. GÜZELTEPE SPOR -ŞAHVERDİ AYDEMİR

  3. KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ -ÖMER AKTAŞ

  4. TİRE 1922 SPOR - ADNAN BUBER

  5. ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF -İRFAN KARADUMAN

  6. KAYA SPOR -ENDER EREN

  7. SEFERİHİSAR SPOR -SAFFET TÜRKSOYUER

  8. BORNOVA GENÇLİK F.YATIRIM -KAMİL CAN

  9. CEYLAN SPOR -RAMAZAN ALTINDİŞ

  10. FOÇA BELEDİYE SPOR -ENGİN KALE

  11. ÇAMDİBİ İDMAN YURDU -CEMİL KUŞ


PLAY-OFF OYNAYAN TAKIMLAR


  1. TİRE BELEDİYE SPOR -HÜSEYİN GÜVEN OTAR

  2. KARŞIYAKA KÜLTÜR SPOR -EMRE ÇİZMECİLER

  3. SELÇUK EFES SPOR -ORHAN MELER

  4. ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR -TURAN YENİ

  5. GAZİEMİR HOYRAN SPOR -HÜSEYİN KÖKÇÜ

  6. YAPICIOĞLU SPOR -CUMHUR ÖZKURT

  7. ÇANDARLI BELEDİYE SPOR -SERKAN UZUN

  8. YILMAZKAYA SPOR -ŞAHİN KOŞTAN

  9. ÖDEMİŞ GENÇLİK SPOR -BEKİR KAHRAMAN

  10. GÜZELTEPE DOĞU GENÇLİK -ÖNDER EROL



  • U17


PLAY-OFF’TAN TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNALLERİNE GİDEN TAKIMLAR


  1. YAMANLAR ESEN SPOR -MESUT CEYLAN

  2. GÜZELTEPE SPOR -ŞAHVERDİ AYDEMİR

  3. BALÇOVA BELEDİYE TERMAL -LEVENT KALATA

  4. BUCA GENÇLERBİRLİĞİ -BEDRETTİN KARADAĞ

  5. İZMİR B. ŞEHİR BEL. SPOR -FATİH PALANCI


AMATÖR - U17 (PLAY-OFF OYNAYAN TAKIMLAR)


  1. BAYRAKLI BELEDİYE SPOR -FİKRET GÜLCAN

  2. FOÇA BELEDİYE SPOR -ENGİN KALE

  3. CEYLAN SPOR -RAMAZAN ALTINDİŞ

  4. YENİ BORNOVA SPOR -LEVENT KULA

  5. İZMİR DEMİR SPOR -HASAN ALİ GÜMÜŞ

  6. YEŞİLOVA SPOR -ÇAĞDAŞ CANDAN

  7. ÇAMDİBİ ALTINOK -NAİL UMAÇ

  8. KURUÇEŞME SPOR -MAHMUT EROL

  9. BUCA BELEDİYE SPOR -LATİF CURA

  10. ŞİRİNYER SPOR -KENAN DENİZ

  11. HİRES GENÇLİK -YÜCEL ERDOĞAN

  12. İZMİR SPOR -GÖKHAN DERİNCE

  13. ÖDEMİŞ BEL. SPOR - YILMAZ HORASANLIOĞLU

  14. TİRE 1922 - ADNAN BUBER



  • U16


PLAY-OFF’TAN TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNALLERİNE GİDEN TAKIMLAR


  1. SELÇUK EFES SPOR -ORHAN MELER

  2. BUCA GENÇLERBİRLİĞİ -BEDRETTİN KARADAĞ

  3. İZMİR B. ŞEHİR BEL. SPOR -ÜMÜT ERCİNGÖZ

  4. TİRE 1922 -ADNAN BUBER

  5. İZMİR SPOR -AZİZ SAĞLAM

  6. AYVALIK KÜÇÜKKÖY SPOR -ERTAN YASAL


AMATÖR - U16 (PLAY-OFF OYNAYAN TAKIMLAR)


  1. BERGAMA BELEDİYE SPOR -MUSTAFA KİMSESİZ

  2. ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR -UFUK ATLAS

  3. ÇİĞLİ MALTEPE SPOR -SAVAŞ BATIR

  4. KARŞIYAKA KÜLTÜR SPOR -İBRAHİM ALPER TUNCER

  5. ERDEM ESENTEPE SPOR -BAYCAN GÜZELKAYA

  6. DENİZ SPOR -SÜLEYMAN GÜLTEKİN

  7. KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ -MUSTAFA ARDALI

  8. GÜZELTEPE SPOR -ŞAHVERDİ AYDEMİR

  9. YAMANLAR ESEN SPOR -MESUT CEYLAN

  10. YENİ BORNOVA SPOR -LEVENT KULA

  11. BORNOVA BELEDİYE SPOR -FATİH DÖNMEZ

  12. PINARGÜCÜ SPOR -FERDİ KARANFİL

  13. YEŞİLOVA SPOR -FİKRET ERTUĞRUL

  14. İZMİR DEMİR SPOR -HASAN ALİ GÜMÜŞ

  15. HİRES GENÇLİK -YÜCEL ERDOĞAN

  16. KURUÇEŞME SPOR -GÖKMEN DOĞAN

  17. ÖZEN SPOR -KENAN POLAT

  18. BUCA GENÇLERBİRLİĞİ -BEDRETTİN KARADAĞ

  19. BUCA BELEDİYE SPOR -LATİF CURA

  20. BALÇOVA BELEDİYE TERMAL -ERHAN ERİŞGİN

  21. SEFERİHİSAR SPOR -TİMUÇİN SEVİĞ



  • U15


PLAY-OFF’TAN TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNALLERİNE GİDEN TAKIMLAR


  1. GÜZELTEPE SPOR -ŞAHVERDİ AYDEMİR

  2. ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR -UFUK ATLAS

  3. KONAK BELEDİYE SPOR -RECEP KAPLAN

  4. PINARGÜCÜ SPOR -YALÇIN AKDEMİR

  5. İZMİR SPOR - NURAN ÖZEŞER


AMATÖR - U15 (PLAY-OFF OYNAYAN TAKIMLAR)


  1. DENİZ F.K. -COŞKUN ŞENER

  2. DENİZ SPOR -ALTAN GÜZELİPEK

  3. ÇİĞLİ MALTEPE -SAVAŞ BATIR

  4. KARŞIYAKA SOĞUKKUYU -HASAN ÇAĞLAYANIRMAK

  5. İZMİR DEMİR SPOR -MUSTAFA SEVGİLİOĞLU

  6. ALTINIRMAK -HİLMİ BAYER

  7. ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR -TURHAN YENİ

  8. BUCA GENÇLERBİRLİĞİ -BEDRETTİN KARADAĞ

  9. ŞİRİNYER İDMANYURDU -FATİH MEŞEKOPARAN

  10. MENDERES BEL. EĞT. KÜLTÜR -RIDVAN YILDIRIM

  11. ÖDEMİŞ BELEDİYE SPOR -YILMAZ HORASANLIOĞLU

  12. BALÇOVA BELEDİYE TERMAL -ASİL TOFUR




  • U14


PLAY-OFF’TAN TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNALLERİNE GİDEN TAKIMLAR


  1. İZMİR SPOR - ŞAHİN ÖZYAYLA

  2. İZMİRGÜCÜ - ERSİN SARİ

  3. SERİNTEPE KANDERE -YASİN GÜLERYÜZ

  4. BUCA BELEDİYE SPOR -LATİF CURA

  5. BUCA GENÇLERBİRLİĞİ -BEDRETTİN KARADAĞ


AMATÖR - U14 (PLAY-OFF OYNAYAN TAKIMLAR)


  1. BERGAMA GENÇ. BİR. SPOR - BEHRAM ÜSTÜN

  2. BERGAMA BELEDİYE SPOR -ALP ALPHAN

  3. ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR -UFUK ATLAS

  4. GÜZELTEPE SPOR -ŞAHVERDİ AYDEMİR

  5. DENİZ SPOR -MEHMET ÇALIŞKAN

  6. MAVİŞEHİR 79 YILDIZ -SEMİH DUMLUGÖL

  7. BAYRAKLI BELEDİYE SPOR -NECDET ÇAĞLAR ÇIVKIN

  8. DENİZ F.K. SPOR -S. HAKAN YILDIZ

  9. KONAK BELEDİYE SPOR -ÖZKAN BECEREN

  10. YEŞİLOVA SPOR -ERCAN KÖPRÜLÜ

  11. HİRES GENÇLİK SPOR -ATİLLA GÜNCÜ

  12. İZMİR B. ŞEHİR BEL. SPOR -BÜLENT TOSUN

  13. MENDERES BEL. EĞT. KÜLTÜR -RIDVAN YILDIRIM



  • U13


PLAY-OFF’TAN TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNALLERİNE GİDEN TAKIMLAR


  1. ALTINORDU A.Ş. - HAKAN KAYALAR

  2. ALTAY - TAYFUN KANSOY

  3. İZMİR SPOR - HASAN GOSTAK

  4. BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ - TAYFUN OSKAN

  5. IŞIK SPOR - ÖZAY YÜCEL

  6. İZMİRGÜCÜ - ERSİN SARİ


U13 (PLAY-OFF OYNAYAN TAKIMLAR)


  1. MENEMEN BELEDİYE SPOR -BİROL KOÇ

  2. PINARGÜCÜ SPOR -YALÇIN AKDEMİR

  3. ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR -RECEP GÜNDEÇ

  4. ÇİĞLİ MALTEPE SPOR -SAVAŞ BATIR

  5. DENİZ SPOR -MEHMET ÇALIŞKAN

  6. ERDEM ESENTEPE SPOR -MERTER MERİÇLİ

  7. ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ -KADİR DURSUN

  8. YAMALAR ESEN SPOR - MESUT CEYLAN

  9. ÇAMDİBİ SPOR - ERAY BÜYÜK

  10. KONAK BELEDİYE SPOR - ÖZKAN BECEREN

  11. YOL SPOR -ERHAN DAŞDELEN

  12. BUCA BELEDİYE SPOR -LATİF CURA

  13. İŞÇİEVLERİ SPOR -KAMİL TAŞKESEN

  14. GÜMÜŞORDU SPOR -RUHİ ÖNER

  15. BALÇOVA BELEDİYE TERMAL -ASİL TOFUR

  16. ÖDEMİŞ GENÇLİK -TUĞRUL DEVECİ

  17. ÖDEMİŞ BELEDİYE SPOR -YILMAZ HORASANLIOĞLU




  • U12




  1. MENDERES BEL. EĞT. KÜLTÜR -EGE CAN KAYA

  2. HİRES GENÇLİK -ATİLLA GÜNCÜ

  3. ALİAĞA DEMİR SPOR -MURAT TOPAL

  4. DENİZ SPOR -S.HAKAN YILDIZ

  5. PINARGÜCÜ SPOR -YALÇIN AKDEMİR

  6. ÇAMDİBİ SPOR -ERAY BÜYÜK

  7. ÜLKÜ SPOR -İRFAN CANER

  8. BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR -BEDRETTİN KARADAĞ

  9. ALTINORDU A.Ş. -CEMAL BÜLBÜL

  10. ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ -KADİR DURSUN

  11. DENİZ F.K SPOR -REMZİ SEVİNÇ

  12. FOÇA BELEDİYE SPOR -ENGİN KALE

  13. BORNOVA BELEDİYE SPOR -BURAK ÖKTEN

  14. ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR -TURHAN YENİ

  15. YOL SPOR -ERHAN DAŞDELEN

  16. BUCA BELEDİYE SPOR -LATİF CURA

  17. İZMİR SPOR -NURHAN ÖZEŞER

  18. SEFERİHİSAR SPOR -AHMET TUFAN ŞENOL

  19. ALTAY -YENAL DİNÇAKMAN



  • U11


PLAY-OFF’TAN TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNALLERİNE GİDEN TAKIMLAR


  1. GÖZTEPE A.Ş. - SERKAN DÖKME

  2. GENÇ ÖZGÜR SPOR - YALÇIN AKDENİZ

  3. PINARGÜCÜ SPOR - YALÇIN AKDEMİR


U11 (PLAY-OFF OYNAYAN TAKIMLAR)


  1. ÇAMDİBİ SPOR -ERAY BÜYÜK

  2. HİRES GENÇLİK SPOR -ATİLLA GÜNCÜ

  3. KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ -ÖMER AKTAŞ

  4. İZMİR SPOR -OSMAN PEYNİRCİOĞLU

  5. BERGAMA BELEDİYE SPOR -ALP ALPHAN

  6. BALÇOVA BELEDİYE TERMAL -LEVENT KALATA

  7. ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR -RECEP GÜNDEÇ

  8. TORBALI ÇAYBAŞI SPOR -ALİ YILMAZ

  9. BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR -BEDRETTTİN KARADAĞ

  10. FİKRİ ALTAY SPOR -NİĞDAT SERBEST



TOPLAM: 247 Kişi


2014-2015 SEZONU

SERTİFİKA PROGRAMLARINA KATILANLAR


1

ADABAĞ Yakup

2

ALTUN Yunus

3

ARAL Hasan

4

ARDALI Mustafa

5

AYDIN Erol

6

AYDOĞDU Yasin

7

BASATUĞRUL Yiğit

8

BAYRAKTAR Levent

9

BAYRAM Yahya

10

BEŞEL Mehmet Ali

11

BÖLÜKBAŞI Ferhat

12

BUYRUKÇU Erdoğan

13

CANÜZMEZ Aykut Eren

14

CURA Fatih

15

ÇAĞIN Zafer

16

ÇELİK Cem

17

ÇIVKIN Necdet Çağlar

18

ÇİZMECİLER Emre

19

DEMİR Yaşar

20

DİNÇ Ercan

21

DOĞAN Birol

22

ERCAN Hüseyin

23

EROL Mahmut

24

ERTÜRK İrfan

25

EVREN Mahmut

26

GAZİLER Ferit

27

GÜLCAN Fikret

28

HAŞLAK Ahmet

29

IRMAK Mustafa

30

KAPLAN Recep



31

KARABACAK İlker

32

KARAKAŞLAR Hüseyin

33

KAVAS Burak

34

KIRTOĞLU Toprak

35

KONTER Erkut

36

KÖPRÜLÜ Faik

37

KUNAN Alaettin

38

KURT Hasan

39

KÜÇÜKOĞULLARINDAN Akın

40

ODABAŞI Mustafa Sabri

41

ORAL Mustafa

42

ÖÇAL Hüseyin

43

ÖĞRETİM Yüksel

44

ÖZALP Dağhan

45

ÖZALP Erhan

46

ÖZBAĞCI Adnan

47

ÖZBUDAKÇI Engin

48

PALA Orhan

49

SEYHAN Sadık

50

SEZER Mustafa

51

TAN Muzaffer

52

TAŞKIN M. Veysel

53

TEZCAN Oğuz

54

TUNCER İbrahim Alper

55

ÜTÜK Uğur

56

YILDIZ Murat

57

YILMAZ M. Emin

58

ZEYBEK Bekir
















Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©kagiz.org 2016
rəhbərliyinə müraciət