Ana səhifə

Raspored grupa za održavanje vježbi iz predmeta „Osnove ekonomije Grupa I


Yüklə 85.99 Kb.
tarix22.06.2016
ölçüsü85.99 Kb.
Raspored grupa za održavanje vježbi iz predmeta „Osnove ekonomije“

Grupa I Grupa II

Redni broj

Prezime i ime






Alibašić (Mustafa) Arnel






Alispahić (Ibrahim) Azra






Avdić (Nijaz) Irmela






Balić (Sabahudin) Samra






Batlak (Gordan) Nina






Begović (Fahrudin) Ajša






Behrem (Hasan) Ajla






Bjelić (Semir) Elma






Boloban (Salko) Zerina






Brajković (Rasim) Amar






Bubalo (Sejo) Edita






Crnalić (Meho) Merisa






Čabrilo (Borislav) Miljana






Čolaković (Ekrem) Jasmina






Ćefo (Ahmet) Jasmina






Ćorić (Kasim) Anida






Delalić (Seada) Jasmina






Džajić (Enes) Senaid






Džajić (Hamid) Lejla






Džajić (Salem) Armin






Džiho (Enver) Midjana






Džino (Ahmet) Admir






Đidelija (Hilmo) Irma






Gusić (Aiša) Hana






Kovač (Ahmed) Amira






Lulić (Osman) Selma






Novalić (Senad) Irma






Nezirić (Mumin) Sanida






Palić (Senad) Jasmin






Šćuk (Đemal) Alma






Šašić (Sead) Amir





































































































































































































Red br

Prezime i ime



Fajić (Šerif) Jasmina



Gadara (Mumin) Mirela



Gadara (Senad) Omer



Golić (Hamid) Semir



Gološ (Alaga) Anela



Hajdar (Ramiz) Aida



Hajdarović (Zulfo) Sanela



Haketa (Himzo) Admira



Herić (Edin) Senid



Hodžić (Juso) Zejna



Hodžić (Midhet) Alma



Isić (Senad) Minela



Jaganjac (Šaćir) Melisa



Jelovac (Hilmo) Sanja



Jelovac (Senad) Senida



Jusufspahić (Fahrudin) Edina



Kajtaz (Sead) Delila



Kasumović (Nusret) Ibrahim



Kekić (Sejo) Enisa



Kovač (Ahmed) Amira



Krupić (Asim) Đenita



Kuko (Dževad) Naris



Kurtović (Ismet) Anela



Lozo (Milorad) Sanja



Lulić (Mustafa) Lana



Ljevo(Bećir) Amna



Ljubunčić (Ahmo) Zenaida



Maksumić (Nedžad) Irma



Masleša (Fadil) Aldijana



Mehić (Amir) Zerina



Mujan (Ekrem) Midheta


Grupa III


Redni broj

Prezime i ime



Memić (Hamo) Adis



Memić (Mujo) Eldina



Mešić (Hajrudin) Irma



Milanović (Midhat) Raisa



Motika (Muharem) Elmedin



Muratović (Emir) Ermin



Mustafić (Latif) Anida



Nuhić (Elvir) Sanda



Obad (Šefik) Omer-Đani



Obradović (Salko) Amila



Obradović (Sulejman) Amera



Omerika (Senad) Amela



Omerović (Mirsad) Edin



Palić (Senad) Jasmin



Pehlić (Armin) Amar



Pendić (Omer) Tea



Pirija (Zuhdija) Arnela



Plavac (Salih) Emina



Redžović (Ramiz) Alma



Serdarević (Faruk) Tajana



Sihirlić (Salem) Anida



Sivrić (Pavo) Kristina



Smajić (Jakub) Mirza



Soldo (Janko) Milica



Spahić (Haris) Selma



Stranjak (Alija) Haris


Grupa IV


Redni broj

Prezime i ime



Šabanović (Himzo) Haris



Šarančić (Hajrudin) Aldijana



Šator (Zlatko) Ismir



Šetka (Edinko) Seudina



Šunje (Hakija) Maja



Tabaković (Džemal) Velida



Tabaković (Ekrem) Melisa



Tabaković (Hajrudin) Adnan



Tanović (Sedin) Džani



Tomanić (Branislav) Vanja



Tunović (Vehbija) Jasmina



Vejzović (Semir) Azra



Velagić (Đan Kemal) Farah



Vlačić (Asim) Armin



Vrce (Mumin) Aldin



Zagorčić (Aksel) Alma



Zubović (Alija) Almina



Žetica (Semir) Irfan



Žuškić (Ibrahim) Aida



Gološ (Izet) Ilderina



Hajdarović (Zulfo) Sanela



Obradović (Hilmo) Muamer



Obradović (Mujo) Selma



Obradović (Mustafa) Naida



Ratkušić (Hilmija) Amina



Peco (Ramiz) Minela


Napomena: Vježbama mogu prisustvovati i studenti u statusu redovnih uz plaćanje kao i oni koji pohađaju stručni dodiplomski studij (u grupi po vlastitom izboru).

Predmetni asistent



Irma Dedić


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©kagiz.org 2016
rəhbərliyinə müraciət