Ana səhifə

Karar Tarihi: 19 Ekim 2015 Karar No: 09


Yüklə 92.72 Kb.
tarix17.06.2016
ölçüsü92.72 Kb.



TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ İL TERTİP KOMİTESİ



Karar Tarihi: 19 Ekim 2015 Karar No: 09

Başkan: Ali KAZANCI



Üyeler: Adem KARAKÖSE, İsmail AVANOĞLU, Ahmet GÜLER, Sinan YAKAR, Salih FİDAN, Ramazan YILDIRIM, Ünal KAYIRAN
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş İl Tertip Komitesi; TFF İl Temsilcisi Ali KAZANCI’nın çağrısı üzerine bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 19 Ekim 2015 günü saat 16:00’da Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.
1- 17-18 Ekim 2015 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SIRA NO

STAD

TARİH

SAAT

KATEGORİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKOR

1

SAİM ÇOTUR

17.10.2015

10:00

U 19 A

ÖNSEN SPOR

GENÇLER BİRLİĞİ SPOR

0-3

(hükmen)

2

SAİM ÇOTUR

17.10.2015

12:00

U 19 A

GÖKSUN BLD SPOR

KARTALGÜCÜ SPOR

1-6

3

SAİM ÇOTUR

17.10.2015

14:00

U 19 B

MARAŞGÜCÜ SPOR

ELBİSTAN BLD SPOR

2-8

4

SAİM ÇOTUR

17.10.2015

16:00

U 15 B

ANADOLU GENÇLİK SPOR

MARAŞ SPOR

3-6

5

SAİM ÇOTUR

17.10.2015

18:00

U 15 B

BÜYÜK SIR SPOR

KAHRAMANMARAŞ SPOR

4-2

6

BELEDİYE

17.10.2015

11:30

Coca-Cola Bölgesel Gelişim U14 Ligi F GRUBU

KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR

MARAŞGÜCÜ SPOR




7

BELEDİYE

17.10.2015

13:30

Coca-Cola Bölgesel Gelişim U15 Ligi F GRUBU

KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR

MARAŞGÜCÜ SPOR




8

BELEDİYE

17.10.2015

15:30

U 15 B

KÜMBET SPOR

TURKUAZ SPOR

8-0

9

SAİM ÇOTUR

18.10.2015

11:30

Coca-Cola Bölgesel Gelişim U16 Ligi F GRUBU

MARAŞGÜCÜ SPOR

KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR




10

SAİM ÇOTUR

18.10.2015

13:30

Coca-Cola Bölgesel Gelişim U17 Ligi F GRUBU

MARAŞGÜCÜ SPOR

KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR




11

SAİM ÇOTUR

18.10.2015

18:00

U 19 B

EDELER SPOR

BERTİZ SPOR

1-8

12

BELEDİYE

18.10.2015

10:00

U 19 A

KÜMBET SPOR

BÜYÜK SIR SPOR

1-2

13

BELEDİYE

18.10.2015

12:00

U 19 B

FİDAN SPOR

SEKEROBA SPOR

8-0

14

BELEDİYE

18.10.2015

14:00

U 19 B

FERHUŞ KARACASU SPOR

ELMALAR SPOR

1-3

15

BELEDİYE

18.10.2015

16:00

U 19 A

DUMLUPINAR SPOR

ARSAN SÜMER SPOR

0-5

16

ELBİSTAN SENTETİK SAHA

18.10.2015

12:00

U 15 A

AEL SPOR

KARTALGÜCÜ SPOR


6-3

2- 17.10.2015 tarihinde oynanması gereken Önsen Spor-Gençlerbirliği Spor U 19 Ligi müsabakasında Önsen Spor Kulübünün ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği Önsen Spor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Gençlerbirliği Spor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2015/2016 Futbol Sezonu Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21)hükmü gereği Önsen Spor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297758 no’lu hesaba (İBAN No: TR62 00062000 1860 0006 297758) en geç 10 gün içinde yatırılarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına;

3- AEL Spordan 1931505 lisans nolu Fevzi KAYA’nın ilk resmi müsabakada oynamamasına;

4- Göksun Bld. Spordan 1920222 lisans nolu Ahmet İmran GÜZEL’in tedbirli olarak il disiplin kuruluna sevkine;
5- 24-25 Ekim 2015 tarihinde oynanacak U15 ve U19 Kategorisi müsabakalarının aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SIRA NO

STAD

TARİH

SAAT

KATEGORİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

SAİM ÇOTUR

24.10.2015

11:30

Coca-Cola Bölgesel Gelişim U14 Ligi F GRUBU

MARAŞGÜCÜ SPOR

GAZİANTEPSPOR

2

SAİM ÇOTUR

24.10.2015

13:30

Coca-Cola Bölgesel Gelişim U15 Ligi F GRUBU

MARAŞGÜCÜ SPOR

GAZİANTEPSPOR

3

SAİM ÇOTUR

24.10.2015

15:30

U 15 B

FİDAN SPOR

BÜYÜK SIR SPOR

4

SAİM ÇOTUR

24.10.2015

17:00

U 15 B

KAHRAMANMARAŞ SPOR

KÜMBET SPOR

5

BELEDİYE

24.10.2015

10:00

U 19 B

BERTİZ SPOR

MARAŞGÜCÜ SPOR

6

BELEDİYE

24.10.2015

12:00

U 15 A

FENER GENÇLİK SPOR

AEL SPOR

7

BELEDİYE

24.10.2015

13:30

U 19 A

ARSAN SÜMER SPOR

GÖKSUN BLD SPOR

8

BELEDİYE

24.10.2015

15:30

U 19 B

SEKEROBA SPOR

EDELER SPOR

9

SAİM ÇOTUR

25.10.2015

10:00

U 19 B

ELMALAR SPOR

ULUDAZ SPOR

10

SAİM ÇOTUR

25.10.2015

12:00

U 19 A

KARTALGÜCÜ SPOR

KÜMBET SPOR

11

SAİM ÇOTUR

25.10.2015

14:00

U 15 B

TURKUAZ SPOR

ANADOLU GENÇLİK SPOR

13

BELEDİYE

25.10.2015

11:30

Coca-Cola Bölgesel Gelişim U16 Ligi F GRUBU

KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR

KAYSERİSPOR

14

BELEDİYE

25.10.2015

13:30

Coca-Cola Bölgesel Gelişim U17 Ligi F GRUBU

KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR

KAYSERİSPOR

15

BELEDİYE

25.10.2015

15:30

U 19 A

BÜYÜK SIR SPOR

ÖNSEN SPOR


6- U17 Kategorisi müsabakalarının tesislerin yapımının uzamasından ve Bölgesel Gelişim Liglerinin başlamasından dolayı ileri bir tarihe ertelenmesine;
Oybirliğiyle karar verilmiştir.

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE İsmail AVANOĞLU Ahmet GÜLER

TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi

Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter


Sinan YAKAR Salih FİDAN Ramazan YILDIRIM Ünal KAYIRAN



Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi

Üye Üye Üye Üye


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©kagiz.org 2016
rəhbərliyinə müraciət