Ana səhifə

Karar Tarihi : 16/10/2012 Karar No : 7


Yüklə 170.53 Kb.
tarix09.06.2016
ölçüsü170.53 Kb.
Karar Tarihi :16/10/2012
Karar No : 7

Süper amatör lig ve 1.Amatör Küme Büyükler Tertip Komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1-13/14 Ekim 2012 Tarihlerinde oynanan Süper lig maçlarında Telekom spor(2)Taşucu spor(1)-Mezitli Bld(1)Yol spor(0)-Adanalıoğlu bld(1)K.Milliye spor(3)-Silifke bld(0)Anamur bld(3)-Özel İdare spor(0)Erdemli bld(2)-Bozyazı bld(2)Kargıpınarı bld(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.
2-13/14 Ekim 2012 Tarihlerinde oynanan Türkocağı spor(0)Cam spor(3)-Karacailyas bld(4)Karaduvar spor(0)-Gözne bld(3)M.Gençlerbirliği(3)-Mut id.yurtdu(1)-Tömük bld(0)-Atakent bld(2)Sertavul Esnaf(6)-Yıldırım spor(6) Tarsus spor(0)-Demirtaşgücü(1)Kaleköyü spor(2)-Kavaklı spor(2)Tarsusgücü(3)-Huzurkent spor(2)Yenitaşkent bld(2)-Kanal spor(1)Reşadiye spor(2) 1.Küme Büyükler A-B-C Guruplarında oynanan müsabakalarda Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.

3-21 Ekim 2012 Tarihinde saat 15.00 de Davultepe sahasında oynanması gereken Kaleköyü spor-Karacailyas bld 1.Küme büyükler maçı aynı tarihte saat 11.30 da Ahmet AYAS sahasında oynanmasına.

4-20 Ekim 2012 Tarihinde saat 15.00 de Kırklar Sırtı sahasında oynanması gereken Yıldırım spor-Kavaklı spor 1.Küme büyükler maçı aynı tarih ve sahada saat 11.00 de oynanmasına.

5-13 Ekim 2012 Tarihinde Erdemli sahasında oynanması gereken Arpaçbahşiş bld-E.Gençlerbirliği 1.Küme büyükler maçı saha hazır olmadığından oynanmamış olup ileri bir tarihte oynanmasına 2.defa aynı şekilde saha hazır olmamasından dolayı müsabaka oynanmadığı takdirde ev sahibi takımın F.M.T nın ilgili maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılacağına.

5-Bozyazı bld spor 7 forma 1406979 lisans nolu Tahir ŞİMŞEK Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına

6-Erdemli bld spor 14 forma 1450997 lisans nolu H.Can DAMAR Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

7-Türkocağı spor 5 forma 122849 lisans nolu Birkan GÜRKAN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

8-Tarsusgücü 3 forma 1407050 lisans nolu Murat ŞİMŞEK Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

9-Atakent bld 2 forma 129183 lisans nolu Mahir ENGİN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

10-Kanal spor 1 forma 124226 lisanns solu Serkan DİRİCAN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

11-Gözne bld 11 forma 1430590 lisans nolu İbrahim TOR Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına.

10-Türkocağı spor 8 forma 1445024 lisans nolu Serdar IŞIK Hakem raporuna istinaden ceza kuruluna sevk edilmesine

11-Kavaklı spor 13 forma 1444427 lisans nolu Erdal YİĞİT Hakem raporuna istinaden ceza kuruluna sevk edilmesine

12-Huzurkent spor antrenörü 15614 Lisans nolu Sabahattin AKINCI Hakem raporuna istinaden ceza kuruluna sevk edilmesine

13-Bozyazı bld spor 1436738 lisans nolu İbrahim ÖZAYDIN Hakem raporuna istinaden ceza kuruluna sevk edilmesine

14-Bozyazı bld spor 10 forma 1415616 lisans nolu Mustafa ŞİMŞEK Hakem raporuna istinaden ceza kuruluna sevk edilmesine

15-Silifke bld 2 forma 1906067 lisans nolu Ramazan MECE Hakem raporuna istinaden ceza kuruluna sevk edilmesine

16-Silifke bld spor idarecisi 30115 lisans nolu Haydar YILMAZ Hakem raporuna istinaden ceza kuruluna sevk edilmesine

17-Kanal spor 6 forma 1433690 lisans nolu Cihan BAYRAK Hakem raporuna istinaden ceza kuruluna sevk edilmesine

18-Kanal spor antrenörü 13650 lisans nolu Hüseyin DMEİRBOLAT Hakem raporuna istinaden ceza kuruluna sevk edilmesine


Ahmet KARATAŞ Kurtuluş YAKICI Murat ALTINÖZ Erol KUŞAK

Fut.Fed.İl.Tem. Üye Üye Üye


Nevzat KELLELİ Seracettin DÜLGER Onur BİÇER Kenan ETİLER

Üye Üye Üye Üye


Karar Tarihi :16/10/2012

Karar No :7
U 15 Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk
olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 09/10/11/12 Ekim 2012 Tarihinde oynanan U 15 Ligi maçlarında Akdeniz bld(2)K.Milliye spor(0)-M.Gençlerbirliği(2)Meski spor(1)-Sosyal hiz.spor()Türkocağı spor()-Mezitli bld()Cam spor()-Çukurova id.y.(0)Çift.Adonis spor(11)-Taşucu spor(1)Silifke bld(4)-Kavaklı spor(1)Tarsus bld(2)-Tarsusgücü(0) Kanal spor(5)-Yıldırım spor(2)Tarsus spor(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.

2-20 Ekim 2012 Tarihinde saat 11.00 de Kırklar Sırtı sahasında oynanması gereken Yıldırım spor-Kanal spor U 15 maçı aynı tarih ve sahada saat 09.00 da oynanmasına.

3- 21 Ekim 2012 Tarihinde saat 11.00 de Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken K.Milliye spor-Cam spor U 15 maçı aynı tarih ve sahada saat 10.00 da oynanmasına.

4-20 Ekim 2012 Tarihinde saat 12.00 de Toros sahasında oynanması gereken Kavaklı spor-Tarsus spor U 15 maçı aynı tarih ve sahada saat 09.00 da oynanmasına.


Ahmet KARATAŞ Kurtuluş YAKICI Erol KUŞAK Nevzat KELLELİ

Fut.Fed.İl.Tem. Üye Üye Üye

Mehmet SOR Mehmet ATLI Mustafa ÖNCEL Kenan ETİLER

Üye Üye Üye Üye

Karar Tarihi :16/10/2012

Karar No :5
U 17 Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk
olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 13/14/15 Ekim 2012 Tarihinde oynanan U 17 Ligi maçlarında Tarsus bld(11)Reşadiye spor(1)-Kavaklı spor(6)Tarsus spor(0)-Huzurkent spor(1)Kanal spor(0)-Tarsusgücü(5)Yıldırım spor(1)-Silifke bld(2)Anamur bld(2)-Bozyazı bld(0)Erdemli bld(6)-Telekom spor(0)M.Gençlerbirliği(5)-Meski spor(0) Akdeniz bld(0)-Yol spor(0)Çift.Adonis(12)-Mut İd.Yurdu(1)Taşucu spor(2)-Toroslar bld(0)K.Milliye spor(3) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.

2-21 Ekim 2012 Tarihinde saat 13.30 da Ahmet AYAS sahasında oynanması gereken M.Gençlerbirliği-Meski spor U 17 maçı aynı tarih ve sahada saat 15.00 de oynanmasına.

3-Meski spor 4 forma 1448124 lisans nolu Hasan ŞAHİN Kural gereği ihraç olduğundan 1 maç oynamamasına
Ahmet KARATAŞ Murat ALTINÖZ Erol KUŞAK Zeki GÜNDÜZ

Fut.Fed.İl.Tem. Üye Üye Üye

Mehmet ATLI Fahri KURT Ömer KARADENİZ Kenan ETİLER

Üye Üye Üye Üye



Karar Tarihi :16/10/2012

Karar No :3
U 19 Takımlar tertip komitesi Futbol İl Temsilcisi Ahmet KARATAS Başkanlığında toplandı.Çoğunluk
olduğundan gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
1- 09/10/11/12 Ekim 2012 Tarihinde oynanan U 19 Ligi maçlarında Telekom spor(0)Tarsusgücü(6)-Tarsus spor(0)Tarsus bld(12)-Kanal spor(1)K.Milliye spor(8)-Yıldırım spor(1)Cam spor(0)-M.Gençlerbirliği(1) E.Gençlerbirliği(0)-Erdemli bld(3)Bozyazı bld(0)-Çift.Adonis spor(3)Mut İd.Yurdu(0)-Kavaklı spor(3)Sosyal hiz.spor(1)-Özel İdare spor(10)Reşadiye spor(2)-Yol spor(2)Meski spor(4) Oynanan müsabakaların hakem ve gözlemci raporları okundu neticeye tesir edecek bir durum olmadığından yukarıdaki teknik sonuçlara göre tesciline.

2-10 Ekim 2012 Tarihinde oynanması gereken Erdemli bld-Bozyazı bld U 19 ligi maçına Bozyazı bld takımının dilekçesine istinaden müsabakaya gelmeyeceğini bildirdiğinden F.M.T nın 24 ,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına hali hazırdaki mevcut puanı olmadığından alacağı galibiyet halinde 3 puan tenziline Erdemli bld spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine.

3-10 Ekim 2012 Tarihinde oynanması gereken Çift.Adonis spor-Mut İd.Yurdu U 19 ligi maçına Mut İd.Yurdu takımının dilekçesine istinaden müsabakaya gelmeyeceğini bildirdiğinden F.M.T nın 24 ,a maddesi gereğince 3-0 hükmen mağlup sayılmasına hali hazırdaki mevcut puanı olmadığından alacağı galibiyet halinde 3 puan tenziline Çift.Adonis spor takımına 3 gol 3 puan verilmesine.

4- Tarsus spor 3 forma 1442710 lisans nolu Ömer KAZĞAN Hakem raporuna istinaden ceza kuruluna sevk edilmesine

5-Tarsus bld 2 forma 1434264 lisans nolu Orçun YILDIRIM Hakem raporuna istinaden ceza kuruluna sevk edilmesine

6-Cam spor 16 forma 1439419 lisans nolu Kadir GÖZE Hakem raporuna istinaden ceza kuruluna sevk edilmesine

7-Cam spor antrenörü 194472 lisans nolu Gökhan ÇIKIN Hakem raporuna istinaden ceza kuruluna sevk edilmesine

8-Kanal spor 9 forma 1433680 lisans nolu Emrah İPEK Hakem raporuna istinaden ceza kuruluna sevk edilmesine

9-Meski spor 9 forma 1444003 lisans nolu Enes BULUT Hakem raporuna istinaden ceza kuruluna sevk edilmesine

Ahmet KARATAŞ Onur BİÇER Uğur BIYIK Mustafa ÖNCEL

Fut.Fed.İl.Tem. Üye Üye Üye

Erol KUŞAK Mesut BİLİR Seracettin DÜLGER Kenan ETİLER



Üye Üye Üye Üye


2012/2013 SEZONU 7. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI




SIRA

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI




1

20/10/2012

12:00

AKDENİZ BLD

ÇUKUROVA İD.Y.

U 15 LİGİ

DİKİLİTAŞ




2

20/10/2012

15:00

YOL SPOR

TARSUS BLD

SÜPER LİG

DİKİLİTAŞ




3

20/10/2012

15:00

KARGIPINARI BLD

TELEKOM SPOR

SÜPER LİG

KARGIPINARI




4

20/10/2012

10:00

SOSYAL HİZ.SPOR

MESKİ SPOR

U 15 LİGİ

AHMET AYAS




5

20/10/2012

11:30

M.GENÇLERBİRLİĞİ

TOROSLAR BLD

U 15 LİGİ

AHMET AYAS




6

20/10/2012

13:00

K.MİLLİYE SPOR

YOL SPOR

U 17 LİGİ

AHMET AYAS




7

20/10/2012

15:00

M.GENÇLERBİRLİĞİ

DEMİRTAŞGÜCÜ

1.KÜME BÜYÜK

AHMET AYAS




8

20/10/2012

09:00

KAVAKLI SPOR

TARSUS SPOR

U 15 LİGİ

TOROS




9

20/10/2012

09:00

YILDIRIM SPOR

KANAL SPOR

U 15 LİGİ

KIRKLAR SIRTI




10

20/10/2012

11:00

YILDIRIM SPOR

KAVAKLI SPOR

1.KÜME BÜYÜK

KIRKLAR SIRTI




11

20/10/2012

13:00

TARSUSGÜCÜ

HUZURKENT SPOR

U 15 LİG

KIRKLAR SIRTI




12

20/10/2012

15:00

TARSUS GÜCÜ

HUZURKENT SPOR

1.KÜME BÜYÜK

KIRKLAR SIRTI




13

20/10/2012

15:00

KARADUVAR SPOR

TEDAŞ SPOR

1.KÜME BÜYÜK

KARACAİLYAS




14

20/10/2012

15:00

REŞADİYE SPOR

TARSUS SPOR

1.KÜME BÜYÜK

ERKUT KUZEYMAN




15

20/10/2012

15:00

YENİTAŞKENT BLD

KANAL SPOR

1.KÜME BÜYÜK

YENİTAŞKENT




16

20/10/2012

15:00

SERTAVUL ESNAF

ARPAÇBAHŞİŞ BLD

1.KÜME BÜYÜK

MUT




17

20/10/2012

13:00

ÇİFT.ADONİS SPOR

CAM SPOR

U 17 LİGİ

ÇİFTLİK




18

20/10/2012

13:00

E.GENÇLERBİRLİĞİ

SİLİFKE BLD

U 17 LİGİ

ERDEMLİ




19

20/10/2012

15:00

ERDEMLİ BLD

MUT İD.YURDU

U 17 LİGİ

ERDEMLİ




20

20/10/2012

15:00

ANAMUR BLD

BOZYAZI BLD

U 17 LİGİ

ANAMUR




21

21/10/2012

13:00

MUT İD.YURDU

SİLİFKJE BLD

U 15 LİGİ

MUT




22

21/10/2012

15:00

MUT İD.YURDU

ATAKENT BLD

1.KÜME BÜYÜK

MUT




23

21/10/2012

12:00

TAŞUCU SPOR

E.GENÇLERBİRLİĞİ

U 15 LİGİ

TAŞUCU




24

21/10/2012

15:00

TAŞUCU SPOR

MEZİTLİ BLD

SÜPER LİG

TAŞUCU




25

21/10/2012

13:00

AKDNEİZ BLD

TOROSLAR BLD

U 17 LİGİ

DİKİLİTAŞ




26

21/10/2012

15:00

K.MİLLİYE SPOR

BOZYAZI BLD

SÜPER LİG

DİKİLİTAŞ




27

21/10/2012

15:00

ANAMUR BLD

ADANALIOĞLU BLD

SÜPER LİG

ANAMUR




28

21/10/2012

15:00

ERDEMLİ BLD

SİLİFKE BLD

SÜPER LİG

ERDEMLİ




29

21/10/2012

10:00

K.MİLLİYE SPOR

CAM SPOR

U 15 LİGİ

AHMET AYAS




30

21/10/2012

11:30

KALEKÖYÜ SPOR

KARACAİLYAS BLD

1.KÜME BÜYÜK

AHMET AYAS




31

21/10/2012

15:00

M.GENÇLERBİRLİĞİ

MESKİ SPOR

U 17 LİGİ

AHMET AYAS




32

21/10/2012

12:00

MEZİTLİ BLD

ÇİFT.ADONİS SPOR

U 15 LİGİ

DAVULTEPE




33

21/10/2012

15:00

TÖMÜK BLD

E.GENÇLERBİRLİĞİ

1.KÜME BÜYÜK

KARGIPINARI




34

21/10/2012

15:00

CAM SPOR

GÖZNE BLD

1.KÜME BÜYÜK

YENİŞEHİR




35

21/10/2012

15:00

KANAL SPOR

YILDIRIM SPOR

U 17 LİGİ

MİTHATPAŞA




36

21/10/2012

15:00

TARSUS SPOR

HUZURKENT SPOR

U 17 LİGİ

YUNUS EMRE




37

21/10/2012

15:00

REŞADİYE SPOR

KAVAKLI SPOR

U 17 LİGİ

ERKUT KUZEYMAN




38

21/10/2012

15:00

TARSUS BLD

TARSUSGÜCÜ

U 17 LİGİ

100.YIL F.SODAN




39

21/10/2012

13:30

MESKİ SPOR

TOROSLAR BLD

BAL LİGİ

KARACAİLYAS




40

22/10/2012

15:30

ERDEMLİ BLD

TARSUSGÜCÜ

U 19 LİGİ

ERDEMLİ




41

22/10/2012

15:30

YOL SPOR

TEDAŞ SPOR

U 19 LİGİ

AHMET AYAS




42

23/10/2012

15:30

ÖZEL İDARE SPOR

TELEKOM SPOR

U 19 LİGİ

YENİŞEHİR




43

23/10/2012

15:30

ARPAÇBAHŞİŞ BLD

BOZYAZI BLD

U 19 LİGİ

ERDEMLİ




44

23/10/2012

15:30

TOROSLAR BLD

MUT İD.YURDU

U 19 LİGİ

ANAFARTALAR




45

23/10/2012

15:30

AKDENİZ BLD

MESKİ SPOR

U 19 LİGİ

KARACAİLYAS




46

23/10/2012

15:30

YILDIRIM SPOR

KANAL SPOR

U 19 LİGİ

KIRKLAR SIRTI




47

23/10/2012

15:30

TARSUS SPOR

K.MİLLİYE SPOR

U 19 LİGİ

YUNUS EMRE




48

23/10/2012

15:30

KAVAKLI SPOR

CAM SPOR

U 19 LİGİ

TARSUS ARENA




49

23/10/2012

15:30

TARSUS BLD

SOSYAL HİZ.SPOR

U 19 LİGİ

100.YIL F.SODAN




50

23/10/2012

13:30

DEMİRTAŞGÜCÜ

ÇİFTLİK ADONİS

U 19 LİGİ

AHMET AYAS




51

23/10/2012

15:30

M.GENÇLERBİRLİĞİ

REŞADİYE SPOR

U 19 LİGİ

AHMET AYAS




52






















53






















54






















55






















56






















57






















58






















59






















60






















61






















62






















Ahmet KARATAŞ
Futbol İl Temsilcisi


Mithat ERTAŞ
Mersin ASKF Genel Başkanı


















Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©kagiz.org 2016
rəhbərliyinə müraciət