Ana səhifə

HÜseyin bürge anadolu lisesi 2015 lys


Yüklə 115.38 Kb.
tarix09.06.2016
ölçüsü115.38 Kb.
HÜSEYİN BÜRGE ANADOLU LİSESİ 2015 LYS

 

 

 

1

MEHMET ALİ DUMAN

İTÜ-Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği  (İngilizce)

2

DİDAR ARDA ŞEN

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ-İngiliz Dili ve Edebiyatı

3

İREM TÜFEKÇİ

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ-İngiliz Dili ve Edebiyatı

4

EDANUR AKSOY

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ-Psikolojik Rehberlik ve Danışmanlık(İngilizce)

5

DOĞAN KANIĞ

İTÜ-İnşaat Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce)

6

KÜBRA ÇİMEN

İTÜ-Mimarlık Fakültesi/İç Mimarlık

7

NURSENA BAYIR

İTÜ/Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi/Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği

8

HATİCE İLAYDA DEMİREL

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ /Edebiyat Fakültesi/Amerikan Kültürü ve Edebiyatı (İngilizce)

9

MUHAMMET FATİH ÇAĞRAN

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İng)

10

KAAN ERGEN

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ /Fen-Edebiyat Fakültesi/Fransız Dili ve Edebiyatı

11

TUĞBA NUR DÜDÜKÇÜ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

12

SEVNİHÜDA E. ÇALIŞKAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Edebiyat Fakültesi/Arap Dili ve Edebiyatı

13

OĞUZHAN ÇALIŞKAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Edebiyat Fakültesi/Leh Dili ve Edebiyatı

14

İLKNUR ÖZHAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

15

DERYA BAYIR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Edebiyat Fakültesi/Psikoloji

16

ELİF CANBAZ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi

17

ONUR ÇİT

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/İşletme

18

EYÜP ENSAR DENİZ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-İngilizce Öğretmenliği (İngilizce)

19

MUSTAFA ERSİN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Edebiyat Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı (İngilizce)

20

HAZAL URHAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İktisat Fakültesi/İktisat

21

ELİFNUR İÇEN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği

22

OĞUZ KAAN ÖZDEMİR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İktisat Fakültesi/İktisat

23

İLAYDA ÖZTÜRK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Edebiyat Fakültesi/Latin Dili ve Edebiyatı

24

EMRE ÇELİK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İktisat Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

25

BİRGÜL DİREKÇİ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İktisat Fakültesi/Maliye

26

KEVSER UÇAK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İktisat Fakültesi/İktisat (İngilizce)

27

ASİYA TUĞÇE BEYHAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İktisat Fakültesi/Maliye

28

ŞEYMA IŞIKKENT

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Fen Fakültesi/Biyoloji

29

FAHRİ YORGANCI

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Veteriner Fakültesi

30

SERKAN GENÇ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ-Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

31

RIDVAN ÇAYIR

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ -İnşaat Fakültesi/İnşaat Mühendisliği

32

ATAKAN ALTINER

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ -Eğitim Fakültesi/İngilizce Öğretmenliği

33

AYCAN ALTINTAŞ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ -Eğitim Fakültesi/Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

34

EMİNE ÇELEBİ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ-Matematik Mühendisliği (İngilizce)

35

YASEMİN ÖZKAYA

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Eğitim Fakültesi/İngilizce Öğretmenliği

36

BEYZA NUR ATASOY

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Eğitim Fakültesi/İngilizce Öğretmenliği

37

NURSENA DEMİRKAN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ /İşletme Fakültesi/İşletme (İÖ)

38

ESRA NUR KARADENİZ

MARMARA ÜNİVERSİTESİ Atatürk Eğitim Fakültesi/İngilizce Öğretmenliği (İngilizce)

39

BEYZA NUR ÖZTÜRK

MARMARA ÜNİVERSİTESİ Fen-Edebiyat Fakültesi/Bilgi ve Belge Yönetimi

40

CEMRE İLERİ

MARMARA ÜNİVERSİTESİ /Mühendislik Fakültesi/Çevre Mühendisliği (İngilizce)

41

HÜSEYİN ÇAM

MARMARA ÜNİVERSİTESİ /İşletme Fakültesi/İşletme (İÖ)

42

TUĞBA ÇİÇEK

YALOVA ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi

43

GAMZE KAHRAMAN

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi

44

BEYZANUR YONCALIK

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Sakarya Sağlık Yüksekokulu/Hemşirelik

45

MUHAMMED M. SÖNMEZ

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Teknoloji Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İÖ)

46

MUSTAFA TETİK

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Teknoloji Fakültesi/Mekatronik Mühendisliği (İÖ)

47

ELİF KELLE

GAZİ ÜNİVERSİTESİ /Turizm Fakültesi/Gastronomi ve Mutfak Sanatları

48

GÜLDEM FİLİZ

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ /Fen-Edebiyat Fakültesi/Felsefe

49

FIRAT SERTKAYA

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ /Fen-Edebiyat Fakültesi/Sosyoloji

50

VECİHE KARA

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ /Fen-Edebiyat Fakültesi/Sanat Tarihi

51

BUSE ZENGİNOL

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ /Fen-Edebiyat Fakültesi/Matematik

52

SEMRAY TUTUM

FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi  (Burslu)

53

MUSTAFA FARUK BAKIRCI

İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ-Endüstri Mühendisliği (Burslu)

54

AYŞENUR ANIKTAR

İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ-Uluslararası Tic ve Finans (Burslu)

55

MESUT CEYLAN

İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi  (Burslu)

56

GÖKHAN KÜLCÜ

İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi  (Burslu)

57

DİLARA DARAMA

İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ-Gıda Mühendisliği-(Burslu)

58

JANSET ÖZALP

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi

59

HELİN BASUT

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ-Uluslararası Ticaret (Burslu)

60

SEYİT CAN ÖZÇELİK

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji ( Burslu)

61

İSMAİL BARAN BARLAS

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ-İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)

62

MELİKE ENEZ

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ-Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Burslu)

63

BUSE KURTULUŞ

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ-Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)

64

BATUHAN GÖKÇAYOĞLU

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ /Mimarlık ve Tasarım Fakültesi  /Mimarlık (İngilizce) (Ücretli)

65

BURAK DEMİROK

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi (Burslu)

66

ŞEYMA DEMİRTAŞ

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ-/Karşılaştırmalı Edebiyat İng( Burslu)

67

İREM TUNA DEVECİ

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ-Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İng.) (Burslu)

68

GAMZE ÇAKIR

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ-Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) (Burslu)

69

HAKAN ÖZAYDIN

MEF ÜNİVERSİTESİ /Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) ( Burslu)

70

TUĞRUL TEMEL

MEF ÜNİVERSİTESİ -Siyaset Bilimi ve Uluslar İlişkiler (İng)(Burslu)

71

EMRE ÇAKIR

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ-Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Burslu)

72

SENANUR BAYRAK

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ/Sağlık Bilimleri Yüksekokulu/Hemşirelik  (Burslu)

73

BETÜL İLHAN

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi (Burslu)

74

ESRA SAĞIN

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ-/Endüstri Ürünleri Tasarımı (Burslu)

75

CANSU ERGENECOŞAR

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ /Fen-Edebiyat Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı (İng) (Burslu)

76

UMUT İSLAM TAYBOĞA

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ -Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (İng)  Burslu

77

GÜLŞAH MUTLU

SÜLEYMAN ŞAH ÜNİVERSİTESİ /İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi/Psikoloji (İng) Burslu

78

AYŞEN ÇOLAK

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ-Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Burslu)

79

CEREN ORDULU

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi ( Burslu)

80

FATMA BAYRAKTAR

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ-/Uluslararası Ticaret (Burslu)

81

SENA TERZİOĞLU

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Felsefe

82

BERKAY ATAKAN İHTİYAR

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İÖ)

83

BEYZANUR KIDİL

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ/Sağlık Yüksekokulu/Hemşirelik

84

TUBA ÇAĞIRTEKİN

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ-Moleküler Biyoloji ve Genetik (İng)

85

İREM NUR ALPTEKİN

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ-Peyzaj Mimarlığı

86

ABDULLAH OYMAK

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/Çanakkale Sağlık Yüksekokulu/Hemşirelik

87

EMRE KÜÇÜKARSLAN

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ-Bilgisayar Mühendisliği

88

H. KÜRŞAT GÜMÜŞ

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ /Hukuk Fakültesi

89

BATUHAN GÜNEY

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Susurluk Meslek Yüksekokulu/Laborant ve Veteriner Sağlık

90

ENES POLAT

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği

91

ERCAN AYDIN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

92

ZEYNEP UÇAR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ /İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat

93

SÜMEYYE GENCER

BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ /Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik (Tam Burslu)

94

ESRA EMİNE EVREN

BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ -Ağız ve Diş Sağlığı ( Burslu)

95

BETÜL OYMAK

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ /Sağlık Bilimleri Fakültesi/Beslenme ve Diyetetik (Burslu)

96

RABİA NUR KARATAŞ

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ /Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği

97

BENGİSU DEVİREK

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ /Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji (İngilizce) ( Burslu)

98

OĞUZHAN ALKIŞ

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ /Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği

99

EZGİ ATALAY

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ /Çorlu Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği

100

BETÜL BALCAN

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ /Çorlu Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği

101

BEYZANUR ÖZ

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ /Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik

102

CELAL BAYAR

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ /İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

103

ESRA MERDOĞLU

İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

104

MERVE KILINÇ

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ /Mühendislik ve Doğa Bilim Fak/Endüstri Mühen (İng) Burslu

105

ÜZEYİR OKTAY

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ  /İşletme Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik ( Burslu)

106

RABİA ÖZKAYMAK

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ - Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ( Burslu)

107

MELİS ERYEŞİL

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ /Veteriner Fakültesi

108

FEYZANUR ÜREM

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ /Bolu Sağlık Yüksekokulu/Hemşirelik

109

BURAK KOYUNCU

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ /Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O./Odyometri

110

ZEYCAN ERGÜN

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©kagiz.org 2016
rəhbərliyinə müraciət