Ana səhifə

Harmonogram konkursu kolejnośĆ wystęPÓw zamość, 22 marca 2013 r


Yüklə 14.14 Kb.
tarix15.06.2016
ölçüsü14.14 Kb.
HARMONOGRAM KONKURSU

KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW

Zamość, 22 marca 2013 r.


9.00 Otwarcie konkursu
9.05-11.00 Przesłuchania grupy I
11.00-11.30 Przerwa
11.30-13.00 Przesłuchania grupy II
13.00-14.30 Przerwa
14.30-16.00 Przesłuchania grupy III
17.30 Recital fortepianowy

w wykonaniu wybitnego pianisty
Karola Radziwonowicza
ok. 18.00 Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród

Grupa I
1. Michał Basista kl. II c. 6

2. Józef Batko kl. II c. 6

3. Patrycja Czujkowska kl. II c. 6

4. Anna Maria Głosek kl. II c. 6

5. Yelizaveta Khoyna kl. I

6. Stanisław Kopaczyński kl. I c. 6

7. Hanna Kopeć kl. I c. 6

8. Zofia Maćkowiak kl. I c. 6

9. Alicja Pańczak kl. II c. 6

10. Jan Pawlos kl. II c. 6

11. Barbara Ruda kl. I c. 6

12. Helena Smyl kl. II c. 6

13. Bartłomiej Ślimak kl. II c. 6

14. Jędrzej Tarczyński kl. II c. 6

15. Nicola Trojnar kl. I c. 4

16. Samuel Trojnar kl. I c. 6

17. Jeremi Ustrobiński kl. II c. 6

18. Gabriela Wasilewska kl. II c. 6

19. Kamila Wróblewska kl. I c. 6

20. Kinga Wróblewska kl. II c. 6

21. Katarzyna Wysokińska kl. II c. 6

Grupa II


1. Michał Andrzejewski kl. IV c. 6

2. Sofia Bezpala kl. IV

3. Zuzanna Bilska kl. III c. 6

4. Aleksandra Góra kl. II c. 4

5. Olga Jankowska kl. IV c. 6

6. Jakub Kamiński kl. III c. 6

7. Monika Kowalczyk kl. III c. 6

8. Zuzanna Krupa kl. III c. 6

9. Agata Kuczyńska kl. III c. 6

10. Sandra Litwińczuk kl. III c. 6

11. Kinga Pawłowska kl. III c. 6

12. Szymon Podwyszyński kl. IV c. 6

13. Zuzanna Redka kl. III c. 6

14. Julia Słociak kl. IV c. 6

15. Magdalena Surmacz kl. IV c. 6

16. Wiktoria Faustyna Szpindor kl. IV c. 6

17. Paulina Ślemp kl. III c. 6

18. Marta Tchórzewska kl. II c. 4

19. Hubert Zaręba kl. III c. 6
Grupa III

1. Alicja Czarnecka kl. V c. 6

2. Maria Dudek kl. V c. 6

3. Krzysztof Goliszek kl. III c. 4

4. Paweł Jakubik kl. V c. 6

5. Kinga Kaczmarczyk kl. V c. 6

6. Karolina Kisiak kl. V c. 6

7. Jakub Kowalik kl. III c. 4

8. Piotr Lara kl. V c. 6

9. Agnieszka Mazurek kl. VI c. 6

10. Klaudia Paluch kl. V c. 6

11. Maksymilian Steczek kl. V c. 6

12. Sandra Suska kl. VI c. 6


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©kagiz.org 2016
rəhbərliyinə müraciət