Ana səhifə

Grupa I godz. 35 10. 15


Yüklə 43.43 Kb.
tarix22.06.2016
ölçüsü43.43 Kb.
LISTA UCZESTNIKÓW II OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU INSTRUMENTÓW DĘTYCH

Harmonogram przesłuchań

GRUPA I

godz. 8.35 - 10.15

1.Mateusz Powązka klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Będzinie.

2.Mateusz Pala saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Będzinie.

3.Sandra Lichoń klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. M. Karłowicza w Katowicach

4. Karolina Duda saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie

5.Agnieszka Natanek klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna im. G. Bacewicz w Jaworznie

6.Filip Mikłas klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie

7.Maksymilian Loska saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie.

8.Wiktoria Juszczyk saksofon

Państwowa Szkołą Muzyczna I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie

9.Zuzanna Binkiewicz klarnet

Zespół Szkół Muzycznych w Sosnowcu

10.Barbara Sajdak klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. J. Garści w Chrzanowie.

11.Igor Bil klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. J. Garści w Chrzanowie.

12.Maciej Muszyński saksofon

Zespół Szkół Muzycznych im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej

13.Igor Stopiński saksofon

Zespół Szkół Muzycznych im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej

14.Kacper Bąk klarnet

Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia w Rudzie Śląskiej

15.Sara Chojnacka klarnet

Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia w Rudzie Śląskiej

16.Oliwia Dyga klarnet

Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia w Rudzie Śląskiej

17.Michał Rychlik klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna w Wadowicach

18.Julia Cimoch klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna w Wadowicach

19.Filip Botor saksofon

Zespół Szkół Muzycznych im. F. Rybickiego w Tychach

PRZERWA 10.15 – 10.45

Godz.10.45 – 12.30

20.Maria Werner saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. i A. Szafranków w Rybniku

21.Mikołaj Zdebski saksofon

Szkoła Muzyczna I stopnia w Trzcianach

22.Alicja Zawadzka saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Wieluniu

23.Stanisław Muś klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Nowym Targu

24. Filip Molenda klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Żywcu

25.Anna Krzemińska klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. I. Paderewskiego w Żyrardowie.

26.Beata Krzemińska klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. I. Paderewskiego w Żyrardowie.

27.Natalia Boniecka klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. I. Paderewskiego w Żyrardowie.

28.Rafał Kleszcz klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im .K. Pendereckiego w Dębicy

29.Karolina Ozga klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im .K. Pendereckiego w Dębicy

30.Jakub Libartowicz saksofon

Zespół Szkół Państwowych Szkoła Muzyczna I stopnia w Rymanowie

31.Karolina Skurnica klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Bełchatowie

32.Natalia Cieślak klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Bełchatowie

33.Łukasz Szydarowski klarnet

Sopocka Szkoła Muzyczna I stopnia im. St. Moniuszki w Sopocie

34.Wiktoria Kupiec klarnet

Sopocka Szkoła Muzyczna I stopnia im. St. Moniuszki w Sopocie

35.Michał Szydarowski klarnet

Sopocka Szkoła Muzyczna I stopnia im. St. Moniuszki w Sopocie

36.Wiktoria Ross saksofon

Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie

37. Dominika Suchorab saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Cieszynie

38.Piotr Stasiak klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Cieszynie

PRZERWA OBIADOWA 12.30 – 13.40

GRUPA II

Godz.13.45 – 16.30

1.Maciej Rudecki saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Cieszynie

2.Adrian Hanak klarnet

Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia w Rudzie Śląskiej

3.Karolina Duda klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Nowym Targu

4.Michał Jania klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Nowym Targu

5.Piotr Grzelak klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczana I stopnia w Bełchatowie

6.Dorota Stępień klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Jastrzębiu Zdroju

7.Maciej Urgoł klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Jastrzębiu Zdroju

8.Marcin Pilch saksofon

Szkoła Muzyczna I stopnia w Sobolewie

9.Mikołaj Matyja saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im.J. Garści w Chrzanowie

10.Joanna Jarosz klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. J. Garści w Chrzanowie

11.Michał Bialik klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. J. Garści w Chrzanowie

12.Filip Nocoń saksofon

Zespół Szkół Muzycznych w Sosnowcu

13.Łukasz Pudło klarnet

Zespół Szkół Muzycznych w Sosnowcu

14.Wiktoria Rylska klarnet

Zespół Szkół Muzycznych w Sosnowcu

15.Jakub Augustyn saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Bochni

16.Bartłomiej Sarowski saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Wieluniu

17.Szymon Domagała saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie

18.Alicja Bukowska klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie

19.Michał Adamczyk saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. W. Kilara w Wodzisławiu Śląskim

20.Oliwia Cuber saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. W. Kilara w Wodzisławiu Śląskim

PRZERWA 16.30 – 16.45

godz.16.50 – 19.30

21.Oskar Rzążewski saksofon

Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach

22.Weronika Cichy klarnet

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Katowicach

23.Remigiusz Bekierz saksofon

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Katowicach

24.Rafał Plich saksofon

Zespół Szkół Muzycznych im. F. Rybickiego w Tychach

25.Mateusz Więcławek saksofon

Szkoła Muzyczna I stopnia w Łącku

26.Tomasz Kozyra saksofon

Szkoła Muzyczna I stopnia w Łącku

27.Weronika Gęgotek klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Olkuszu

28.Michał Bolkowski klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. i A. Szafranków w Rybniku

29.Klaudiusz Przybylski klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. i A. Szafranków w Rybniku

30.Sergiusz Pankowiak saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jarocinie

31.Maciej Łuczak klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jarocinie

32.Jan Załęcki klarnet

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. F. Chopina we Wrocławiu

33.Paweł Netzel klarnet

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. F. Chopina we Wrocławiu

34. Joanna Martynus saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. St. Moniuszki w Raciborzu

35.Piotr Jarmasz klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna w Strzelcach Krajeńskich

36.Aleksander Frąszczak saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna w Strzelcach Krajeńskich

37. Marta Wajdzik saksofon

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej

38. Arkadiusz Mucha klarnet

Szkoła Muzyczna I stopnia w Żegocinie

39. Daniel Rosiek klarnet

Szkoła Muzyczna I stopnia w Żegocinie

40. Karol Mastalerz saksofon

Zespół Szkół Muzycznych im. M.J. Żebrowskiego w Częstochowie

41. Kamil Przygoda saksofon

Zespół Szkół Muzycznych im. M.J. Żebrowskiego w Częstochowie

20.30 lista laureatów grupy I i II

13 maja 2014 r. (wtorek)

GRUPA III

godz.8.30 – 10.30

1.Maciej Berdzik saksofon

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. K. Szymanowskiego w Katowicach

2.Damian Misterek klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. M. Karłowicza w Katowicach

3.Kamil Gałecki klarnet

Zespół Szkół Muzycznych w Sosnowcu

4.Maciej Kleszcz saksofon

Zespół Szkół Muzycznych w Sosnowcu

5.Adam Wyszyński klarnet

Zespół Szkół Muzycznych w Sosnowcu

6.Justyna Sołtysik saksofon

Samorządowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Żywcu

7. Maria Gmyrek saksofon

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej

8.Adam Iskrzycki klarnet

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej

9.Mateusz Woźniak klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach

10.Michał Serwin klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach

11.Magdalena Lipska klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. St. Moniuszki w Jeleniej Górze

12.Franciszek Hajduk saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. i A. Szafranków w Rybniku

PRZERWA 10.30 – 10.45

Godz. 10.45 – 12.45

13.Zygmunt Popela saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. i A. Szafranków w Rybniku

14.Jakub Baran klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. i A. Szafranków w Rybniku

15.Marcin Kretek klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. i A. Szafranków w Rybniku

16.Maria Jakubik saksofon

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu

17.Jarosław Sroka klarnet

Prywatna Szkoła Muzyczna w Jaśle

18. Aleksandra Sitarz saksofon

Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. B. Rutkowskiego w Krakowie

19. Maciej Mazurek saksofon

Zespół Szkół Muzycznych im. M.J. Żebrowskiego w Częstochowie

20. Roksana Małolepsza klarnet

Zespół Szkół Muzycznych im. M.J. Żebrowskiego w Częstochowie

21. Kamila Dmytrykiw klarnet

Zespół Szkół Muzycznych im. M.J. Żebrowskiego w Częstochowie

22. Mateusz Sowa klarnet

Zespół Szkół Muzycznych im. M.J. Żebrowskiego w Częstochowie

23.Szymon Kudera saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. G. Fitelberga w Chorzowie

24.Piotr Banaś saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. G. Fitelberga w Chorzowie

PRZERWA OBIADOWA 12.45 – 13.50

GRUPA IV

godz.13.50 – 16.00

1.Piotr Pudełko saksofon

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. K. Szymanowskiego w Katowicach

2.Jakub Chomiczewski klarnet

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. W. Lutosławskiego w Białymstoku

3.Jakub Muras saksofon

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. K. Szymanowskiego w Katowicach

4.Kacper Mikołajuk saksofon

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu

5.Dawid Sula klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. i A. Szafranków w Rybniku

6.Maciej Półtorak saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. G. Fitelberga w Chorzowie

7.Justyna Siwiec klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. G. Fitelberga w Chorzowie

8.Monika Miś klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im G.Fitelberga w Chorzowie

9.Natalia Starostka klarnet

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu

10.Patryk Pfeifer klarnet

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Bytomiu

11.Dominik Domińczak klarnet

Zespół Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Łodzi

12.Michał Bukalski saksofon

Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. B. Rutkowskiego w Krakowie

PRZERWA 16.00 – 16.15

godz. 16.15 – 18.15

13.Sebastian Worek saksofon

Samorządowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Żywcu

14. Paulina Młynarska saksofon

Samorządowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Żywcu

15.Marta Szybiak klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. St. Moniuszki w Zabrzu

16.Aleksandra Niemyska klarnet

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie

17.Rafał Gomółka klarnet

Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie

18.Przemysław Śmietana klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. W. Żeleńskiego w Krakowie

19. Kamil Janas klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. M. Karłowicza w Zielonej Górze

20. Damian Radowiecki saksofon

Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie

21. Mateusz Rot klarnet

Zespół szkół Muzycznych im. M.J. Żebrowskiego w Częstochowie

22.Agata Piątek klarnet



Zespół szkół Muzycznych im. M.J. Żebrowskiego w Częstochowie

godz.19.15 OGŁOSZENIE WYNIKÓW

godz.19.30 KONCERT LAUREATÓW


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©kagiz.org 2016
rəhbərliyinə müraciət