Yüklə 16.52 Kb.
tarix17.06.2016
ölçüsü16.52 Kb.
Deváté čtení pro 5.B ligu P2002
Tentokrát byly sehrány téměř všechny zápasy, vyjímkou je utkání mezi FCK a Vyprahlem. FCK přesto zůstává s náskokem v čele a od postupu ho dělí dva body, na jejichž získání má tři zápasy. Pivušky opět pouze remizovaly, ale stále drží bezpečně druhou příčku a k postupu potřebují čtyři body ze tří zápasů. Vedoucím mužstvům může na postup samozřejmě stačit bodů méně, a to tehdy, pokud jejich pronásledovatelé ve zbývajících zápasech zaváhají.

To se v devátém kole nestalo, Viterra i Polnohospodár své zápasy vyhrály. Kromě nich šanci na postup mají ještě Nottoric a Kamikadze, které jsou o dva body zpět, ale mají zápas k dobru. Bez postupových ambicí je ale už po prohře s Viterrou Vaňous a díky mimořádné vyrovnanosti středu tabulky teď musí naopak řešit bodové kalkulace spojené se záchranou. Tyto kalkulace ale zatím v naší vyrovnané lize musí zajímat všechny týmy od pátého místa dál, i když adepty sestupu jsou především poslední tři týmy v tabulce.

Desáté kolo by ale už mělo některé tajenky rozluštit. FCK hrají proti Kamikadze a vítězství pro ně znamená postup, pro Kamikadze by pak porážka mohla ještě znamenat možné starosti. Podobný náboj budou mít utkání Pivušky – Booaa, Viterra – Vyprahlo a Polnohospodár – Bílý Lev, pouze s tím rozdílem, že tyto týmy potřebují body k postupu či uchování postupové naděje resp. k záchraně o poznání nutněji než týmy z první dvojice. Dále hraje Doliosu proti Nottoricu, kde body více potřebuje Dolios a je papírovým favoritem. Kolo doplní utkání Vaňouse proti Dynamitu Baterie, Dynamit v případě prohry už asi nezachrání nic, ale favoritem je v tomto utkání Vaňous.

• ještě jednou připomínám přeložená zbývající utkání z Karlína (platí i pro pískání)

K1 na Hagibor 1, K2 na Hagibor 2, K3 na Hagibor 3

K4 na Podvinný mlýn 2, K5 – soboty na Podvinný mlýn 1

K6 FCK – Kamikadze je z 9.11. přeloženo na 10.11. 10 hodin VIKT 8

Viterra – Dynamit Baterie 30.11. se hraje v původní čas 12,30 na SMOLK

• o termínech nesehraných zápasů 8.kola budete informováni přímo, já je uvedu ve čtení, jakmile se o nich dozvím. Ve vlastním zájmu sledujte i informace na www.psmf.cz.

zápasy 9.kola
POLNOHOSPODÁR – DYNAMIT BATERIE 3 : 1 ( 2 : 0 )

rozhodčí Pařík, Hotovec (Suchdol Sabres B)

branky Král (10.), Havle (12.), Patrovský (35.) – Ošlejšek (44.)

Hráno na těžkém terénu za špatného počasí. Dynamit byl zpočátku techničtější, ale po dvou střelách prohrával 0:2 a utkání bylo rozhodnuto. Nejlepší hráči Pek – Ošlejšek.

VITERRA - VAŇOUS 3 : 0 ( 2 : 0 )

branky Křížek 3 (15., 28., 59.)

Vaňous férově počkal, než dorazí brankář soupeře, a pak sportovně prohrál. Viterra byla ve slušně hraném utkání lepší. Nejlepší hráči Křížek – D.Šístek

DOLIOS - KAMIKADZE XXL 2 : 2 ( 2 : 1 )

branky M.Sýkora (4.), Škrland (9.) – Kudyn (26.), Košťák (56.)

Vyrovnané utkání plné emocí skončilo zaslouženou remízou. Dolios si v zápise tradičně stěžuje na rozhodčího, který prý ovlivnil zápas a udělal z celé soutěže legraci. (znovu poradím, pokud to nejsou jen pozápasové emoce, stěžovat si spíše příslušnou formou na PSMF)

FCK - VYPRAHLO nesehráno

rozhodčí se nedostavil, FCK hrát chtělo, Vyprahlo kvůli terénu ne, rozhodne STDK

BÍLÝ LEV - PIVUŠKY 1 : 1 hlášeno telefonicky
NOTTORIC FOREST - KK BOOAA 4 : 0 hlášeno telefonicky

stále nedošel zápis z utkání 8.kola FCK – DOLIOS, prosím zástupce Doliosu o nahlášení střelců branek.

tabulka střelců

8 - Chýle (Vaňous)

7 - Pohořelý (Dolios)

6 - Obranec (Vyprahlo), Havle (Polnohospodár)

5 - M.Šístek (Vaňous),

4 – Predikant, Monhart (oba FCK), J.Cerha (Polnohospodár), Šindelář (Vyprahlo), Martin Malík (Kamikadze), Vl.Verner (Nottoric),

3 - Šolc (FCK), Ovčáček, Jan Vimer (oba Pivušky), Čáslavský, Kudyn (oba Kamikadze), Šulc (Bílý Lev), M.Sýkora, Škrland (oba Dolios), Křížek (Viterra)

2 – Dlouhý, Božek, Zdeněk, Marek Svoboda, Matějka (všichni Booaa), Anděl, Urbanec (oba Bílý lev), Zeman, Kroupa (oba Nottoric), Havelka (Dolios), Černý, Jar.Vimer, Jaroš (všichni Pivušky), Rezek, Spěvák (oba Viterra), Kohout, Janík, Ošlejšek (všichni Dyn.Baterie), Otta, Čaplán, Bakeš (všichni FCK), D.Šístek (Vaňous), Švácha (Polnohospodár)

tabulka neprůstřelnosti obran
152 min Dolios

132 min KK Booaa

126 min Polnohospodár

125 min Bílý Lev

115 min Pivušky

114 min Viterra

102 min Nottoric Forest

90 min Dynamit Baterie