Ana səhifə

Clasa a III- a


Yüklə 176.22 Kb.
tarix15.06.2016
ölçüsü176.22 Kb.
SALA 6- ETAJUL 1

CLASA A III- A


NR.

NUMELE ȘI PRENUMELE

CLASA

PROFESOR

ȘCOALA

1

ANCA JUSTINIAN

III

ILIE MIHAELA

ȘC. MATEI BASARAB PITEȘTI

2

ANDREI ALEXANDRA

III

NICOLESCI/DINESCU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

3

ANTONIE MARIAN

III

DRĂGOI CAMELIA

ȘC. MIRCEA ELIADE PITEȘTI

4

BADEA ANDREI

III

ZAMFIR FLORIN

ȘC. ION MINULESCU PITEȘTI

5

BARBU ALEXANDRU

III

PANAITESCU ANCA

ȘC. ION MINULESCU PITEȘTI

6

BERECHET AYANA  

III

ROȘU ADELA

ȘC. MARIN PREDA PITEȘTI

7

BIDICĂ DEEA

III

GAGIU RUXANDRA

ȘC. NICOLAE IORGA PITEȘTI

8

BOSOC BOGDAN

III

PARASCHIVESCU ROZALIA

ȘC. NICOLAE SIMONIDE PITEȘTI

9

BRATU OANA

III

NISTOR RALUCA

ȘC. VINTILĂ BRĂTIANU ȘTEFĂNEȘTI

10

BUIDAN MARIA

III

MURARIU/MANDU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

11

CAPRAGIU- RISTEA IOANA

III

ONICĂ ELENA

ȘC. ,, T.VLADIMIRESCU” PITEȘTI

12

CIMBALĂ ARIANA

III

PANAITESCU ANCA

ȘC. ION MINULESCU PITEȘTI

13

CIOBOTEA EDUARD

III

GRUIONIU MIHAELA

ȘC. I. L. CARAGIALE PITEȘTI

14

CÎRCIUMARU MĂDĂLINA

III

MURARIU/MANDU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

15

CÎRSTEA MIHAIL

III

PARASCHIVESCU ROZALIA

ȘC. NICOLAE SIMONIDE PITEȘTI

16

COMĂNESCU ANDREI

III

MIROIU MĂDĂLINA

ȘC. NEGRU VODĂ PITEȘTI

17

CONSTANTIN ALEXANDRA

III

BENGA MIRELA

ȘC. ,, T. ARGHEZI” PITEȘTI

18

CONSTANTIN ANDREEA

III

DRĂGOI CAMELIA

ȘC. MIRCEA ELIADE PITEȘTI

19

COZMA DAVID

III

FLORESCU DANA

ȘC. ,, M. EMINESCU” PITEȘTI

20

DENEANU SARIANA

III

TĂNASE ILEANA

LICEUL TEH. NR.1 MĂRĂCINENI

21

DICU DARIUS

III

IONESCU MADALINA

ȘC. MATEI BASARAB PITEȘTI


SALA 7- ETAJUL 1

CLASA A III- A


NR.

NUMELE ȘI PRENUMELE

CLASA

PROFESOR

ȘCOALA

1

DIN ELENA LARISA

III

TĂNASE ILEANA

LICEUL TEH. NR.1 MĂRĂCINENI

2

DOBRE ROBERTO

III

GRUIONIU MIHAELA

ȘC. I. L. CARAGIALE PITEȘTI

3

DRĂGHICI EDUARD

III

VLAD SILVIA

ȘC. ION MINULESCU PITEȘTI

4

DUGULIȚĂ CASIAN

III

MURARIU/MANDU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

5

DUICĂ LUANA

III

NICOLESCI/DINESCU

ȘC. I.L. CARAGIALE 27PITEȘTI

6

DUMITRAȘCU ERIKA

III

ONICĂ ELENA

ȘC. ,, T.VL28ADIMIRESCU” PIT29EȘTI

7

DUMITRU SEBASTIAN

III

CIOBANU GEORGIANA

ȘCOALA BASCOV

8

FLORESCU MIHNEA

III

FLORESCU DANA

ȘC. ,, M. EMINESCU” PITEȘTI

9

FUIOREA MĂDĂLIN

III

POPA LIVIU

ȘC. ,, T. ARGHEZI” PITEȘTI

10

FURICĂ ALEXANDRA

III

TĂNASE ILEANA

LICEUL TEH. NR.1 MĂRĂCINENI

11

GANTOI AUGUSTIN

III

VASILE OCTAVIA

ȘC. MATEI BASARAB PITEȘTI

12

GEORGESCU ANA MARIA

III

IONESCU MADALINA

ȘC. MATEI BASARAB PITEȘTI

13

GHEORGHE ALEXIA

III

NICOLESCI/DINESCU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

14

GHERNA LOREDANA

III

MURARIU/MANDU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

15

GHITA LACRAMIOARA

III

MARINESCU RUXANDRA

ȘC. ,, M. EMINESCU” PITEȘTI

16

GHITA ROBERT

III

FLORESCU DANA

ȘC. ,, M. EMINESCU” PITEȘTI

17

GÎRLEAN RAREȘ

III

MURARIU/MANDU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

18

IANA COSMIN GABRIEL

III

VLĂSCEANU ADELINA

ȘC. VIRGIL CALOTESCU BASCOV

19

IANCU MĂDĂLIN

III

DUMINICĂ MIHAELA

ȘC. NEGRU VODĂ PITEȘTI

20

ILINCA VLAD

III

VOICU NICOLETA

ȘC. ,, T.VLADIMIRESCU” PITEȘTI

21

IONESCU IOAN DORIAN

III

MĂRTOIU MARIA

ȘC. MIRCEA CEL BĂTRÂN CURTEA DE ARGEȘ

SALA 8- ETAJUL 1

CLASA A III- A


NR.

NUMELE ȘI PRENUMELE

CLASA

PROFESOR

ȘCOALA

1

IONESCU ROBERT MIHAI

III

MOICEANU MIHAELA

ȘC. MIRCEA CEL BĂTRÂN PITEȘTI

2

IVAȘCU GEORGE

III

TĂNASE ILEANA

LICEUL TEH. NR.1 MĂRĂCINENI

3

LAZĂR AMALIA

III

ROȘU ADELA

ȘC. MARIN PREDA PITEȘTI

4

LUTA ANDREI

III

FLORESCU DANA

ȘC. ,, M. EMINESCU” PITEȘTI

5

MATEI ANA CRISTINA

III

CÎRSTOIU CIPRIAN

ȘC. ,, T.VLADIMIRESCU” PITEȘTI

6

MERLĂ ANTONIO ANDREI

III

DUȚU MARIANA

ȘC. VIRGIL CALOTESCU BASCOV

7

MIHALCEA MARIA

III

GRUIONIU MIHAELA

ȘC. I. L. CARAGIALE PITEȘTI

8

MILITARU MIHAI

III

STANA DANIELA

ȘC. ADRIAN PĂUNESCU PITEȘTI

9

MITRACHE CLEOPATRA

III

BENGA MIRELA

ȘC. ,, T. ARGHEZI” PITEȘTI

10

MITROI ELENA

III

COJOCARU OANA

ȘC. NICOLAE BĂLCESCU PITEȘTI

11

NEACSU ALEXANDRA

III

FLORESCU DANA

ȘC. ,, M. EMINESCU” PITEȘTI

12

NEACȘU DARIA

III

ȘERBAN IRINA

ȘC. NR. 1 POIANA LACULUI

13

NEDELEA BIANCA

III

VLAD SILVIA

ȘC. ION MINULESCU PITEȘTI

14

NICULAE ALEXANDRA

III

OLTEANU ADRIAN

LICEUL TEH. TOPOLOVENI

15

NIȚĂ IANNIS

III

MURARIU/MANDU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

16

OBANCEA ERICA

III

MURARIU/MANDU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

17

ONACHE ŞTEFAN

III

ZAMFIR FLORIN

ȘC. ION MINULESCU PITEȘTI

18

OPREA MARIO

III

GAGIU RUXANDRA

ȘC. NICOLAE IORGA PITEȘTI

19

PANĂ KARINA

III

MURARIU/MANDU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

20

PANĂ RAREȘ

III

SECIU MARILENA

ȘC. G. TOPÎRCEANU MIOVENI

21

PĂȘTIȚĂ LARISA

III

MURARIU/MANDU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI


SALA 9- ETAJUL 1

CLASA A III- A


NR.

NUMELE ȘI PRENUMELE

CLASA

PROFESOR

ȘCOALA

1

PETRESCU ALESSIA

III

OLTEANU ADRIAN

LICEUL TEH. TOPOLOVENI

2

PLĂEAȘU ANASTASIA IOANA

III

MIROIU MĂDĂLINA

ȘC. NEGRU VODĂ PITEȘTI

3

POPESCU VASILE EDUARD

III

ȘERBAN IRINA

ȘC. NR. 1 POIANA LACULUI

4

PREDESCU MARA

III

FLORESCU DANA

ȘC. ,, M. EMINESCU” PITEȘTI

5

RADU ALEXIA

III

FLORESCU DANA

ȘC. ,, M. EMINESCU” PITEȘTI

6

RADU DĂNUȚ

III

BRICHIUȘ FLORICA

ȘC. VRĂNEȘTI - CĂLINEȘTI

7

RĂDULESCU DELIA

III

MURARIU/MANDU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

8

RIZOIU IAZMIN

III

MURARIU/MANDU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

9

RIZOIU OCTAVIAN MIHAI

III

CÎRSTOIU CIPRIAN

ȘC. ,, T.VLADIMIRESCU” PITEȘTI

10

ROSCA ELIAS

III

VASILE OCTAVIA

ȘC. MATEI BASARAB PITEȘTI

11

SANDU FLAVIA

III

MARINESCU RUXANDRA

ȘC. ,, M. EMINESCU” PITEȘTI

12

SAVU ALEXANDRU

III

TĂNASE ILEANA

LICEUL TEH. NR.1 MĂRĂCINENI

13

SGÎRDEA DARIUS

III

MURARIU/MANDU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

14

SIMA ELENA

III

PARASCHIVESCU ROZALIA

ȘC. NICOLAE SIMONIDE PITEȘTI

15

STAN MIHAI ALEXANDRU

III

VLĂSCEANU ADELINA

ȘC. VIRGIL CALOTESCU BASCOV

16

STANCA SIMONA

III

POPESCU ALINA

LICEUL TEH. TOPOLOVENI

17

STĂNILĂ IULIAN

III

COJOCARU OANA

ȘC. NICOLAE BĂLCESCU PITEȘTI

18

ȘERBAN ROBERT

III

MURARIU/MANDU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

19

ȘTEFAN DELIA IOANA

III

DUȚU MARIANA

ȘC. VIRGIL CALOTESCU BASCOV


SALA 12- ETAJUL 1

CLASA A III- A


NR.

NUMELE ȘI PRENUMELE

CLASA

PROFESOR

ȘCOALA

1

ȘTEFAN IANIS

III

NICOLESCI/DINESCU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

2

ȘTEFAN RADU COSTIN

III

POPESCU ALINA

LICEUL TEH. TOPOLOVENI

3

TACHE EMA

III

STANA DANIELA

ȘC. ADRIAN PĂUNESCU PITEȘTI

4

TĂNASE DANIEL

III

DUMINICĂ MIHAELA

ȘC. NEGRU VODĂ PITEȘTI

5

TIPARU RALUCA

III

MOICEANU MIHAELA

ȘC. MIRCEA CEL BĂTRÂN PITEȘTI

6

TOMA IOANA

III

BRICHIUȘ FLORICA

ȘC. VRĂNEȘTI - CĂLINEȘTI

7

TRACHE ANASTASIA

III

NICOLESCI/DINESCU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

8

TUDOSE ȘTEFAN

III

OLTEANU ADRIAN

LICEUL TEH. TOPOLOVENI

9

UNGUREANU ANDREI

III

NIȚĂ MARIA

ȘC. NICOLAE SIMONIDE PITEȘTI

10

VLĂDUȘEL ANA-MARIA

III

NISTOR RALUCA

ȘC. VINTILĂ BRĂTIANU ȘTEFĂNEȘTI

11

VOINEA DARIUS

III

NICOLESCI/DINESCU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI

12

VOINEA RĂZVAN

III

POPA LIVIU

ȘC. ,, T. ARGHEZI” PITEȘTI

13

VUGAN VLAD

III

ILIE MIHAELA

ȘC. MATEI BASARAB PITEȘTI

14

ZANFIR ALEXANDRU

III

VOICU NICOLETA

ȘC. ,, T.VLADIMIRESCU” PITEȘTI

15

ZANOGEANU ANDREI

III

FINA LOREDANA

ȘC. ION MINULESCU PITEȘTI

16

ZĂVOIANU EMILIA

III

NIȚĂ MARIA

ȘC. NICOLAE SIMONIDE PITEȘTI

17

ZINCA MARINA

III

MURARIU/MANDU

ȘC. I.L. CARAGIALE PITEȘTI


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©kagiz.org 2016
rəhbərliyinə müraciət