Ana səhifə

Bírók / Judges: Anna Bogucka (PL) Sárga kanok / Males fawn


Yüklə 286.31 Kb.
səhifə1/4
tarix22.06.2016
ölçüsü286.31 Kb.
  1   2   3   4
Közép Európa Boxer Kiállítás

Central EuropeanBoxer Show

2008.10.05 Budapest - Hungary

 

Bírók / Judges:

Anna Bogucka (PL) - Sárga kanok / Males fawn

Ing. Radim Fiala (CZ) -  Sárga szukák / Females fawn

Vít Slezák (SK) -  Csíkos kanok / Males brindle

Dr. Rózsáné Várszegi Zśofia (H) - Csíkos szukák / Females brindle

 


BOB - GARIBALDI Nostrum

(Apollo v. d´High-Quick x Fin de Sicle Nostrum)

J. Teisseyre - A. Bogucka / S.W. Orszulak - PL

 

CENTRALEUROPEAN CLUB WINNER:



Liberum Avis Pentagon, (Liberum Avis Zenit - Brait´s PLAYA), Natalia Selivonhek / Natalia Selivonhek - RUS

GARIBALDI Nostrum, (APOLLO v. d´High-Quick x FIN de Sicle Nostrum), J. Teisseyre - A. Bogucka / S.W. Orszulak - PL

BRAIT´S FLAS of The Night, (ROLEX de Puerto Marina x DANIELA d´Jandila), D. Vernice - ITA

Della Monte Klio KAPRICHA (Della Monte Klio BURBON x Della Monte Klio Tserrera), O. Klimenkova / O. Isachenkova - RUS

CENTRALEUROPEAN CLUB VICEWINNER:

MEGAN v.d. Burg Singidunum, (YUGO della Cadormare x FILA von Zogobox), Zoran Curcic / Vesna Curcic - SRB

JACINTO d´ Jandila (DISMO di Soragna x DUNA d´ Jandila), d´Jandila / All Di Casa Vernice - ITA

Golden Amulette NENA Elegance (YUPPIE Beit Hollandia me Hagalil x Golden Amulette BIG MUM´S HOPE), Margit Siigur / Taavi Tuvike - EST

Della Monte Klio ASTRA (Bon Dzhorno du Toit - Rus Elodser CHUNGA CHANGA), O. Klimenkova / O. Isachenkova - RUS

CENTRALEUROPEAN CLUB JUNIOR WINNER + EUROPEAN DERBY WINNER:

Jedna na Milion JANTAR, (DAKOTA x Jedna na Milion DELFINA), Adam Zawistowski /  Adam Zawistowski - PL

Black - Joy LENOR (GEO Boxer del Euro x Black Joy JANKA), Keszthelyi István / Keszthelyi István - H

DANIELA Nordom, (GLADIATOR di Casa Vernice x VIKTORIA), E.V. Smipachev /  E.A. Ivanova - UA

Marzonara DOHA (SEGUNDO del Colle dell´Infinito x EVELIN del Colle dell´Infinito), Sávolt Neményi Szilvia / Sávolt Neményi Szilvia  - H

 

CENTRALEUROPEAN CLUB JUNIOR VICEWINNER:



Grand Box SANTOS (Grand Box Lorenzo x Grand Box IMOLA), Szebeni Csaba / Szebeni Csaba - H

IPPOLITO del Coll dell´Infinito (AGO del Coll dell´Infinito x ORSABIANCA del Coll dell´Infinito), A. Tanoni / A. Tanoni - ITA

ENEA von Schreck (DAKOTA x BELLISIMA von Schreck), Ursula Szrek / J. Filipenkov - UA

Marzonara FINLANDIA (Elastic RICARDO x Elastic QUORA), Sávolt Neményi Szilvia / Sávolt Neményi Szilvia  - H

 

CALRO V. HENNIGSHOF TROPHY:



DANIELA Nordom, (GLADIATOR di Casa Vernice x VIKTORIA), E.V. Smipachev /  E.A. Ivanova - UA

 

VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY:



Wé-box Pacuha JOLLY - JOKER, (HARD del Roxius x Wé-Box Pacuha UNIKA), Sleisz Lajos és Zoltán / Sleisz Lajos és Zoltán - H

Dzha Division CONTRASTO ELEVATO (LIBERUM AVIS Pentagon - Dzha Division BLACKBERRY), A.Strokanova / A. Shakanova - RUS

Golden Amulette NENA Elegance (YUPPIE Beit Hollandia me Hagalil x Golden Amulette BIG MUM´S HOPE), Margit Siigur / Taavi Tuvike - EST

Della Monte Klio KAPRICHA (Della Monte Klio BURBON x Della Monte Klio Tserrera), O. Klimenkova / O. Isachenkova - RUS

 

PREZIDENT TROPHY:



MEGAN v.d. Burg Singidunum, (YUGO della Cadormare x FILA von Zogobox), Zoran Curcic / Vesna Curcic - SRB

Bon Dzhorno DU TOIT, (CARESS No Madaram x Bon Dzhorno AVANTI BALERINA), Olga Kolbasina / Olga Kolbasina - RUS

GOLDEN GIRL From Bassarab, (GARIBALDI Nostrum x BELLISIMA Santiva), V.I. Bassarab / V.D. Pogodina - UA

ISAMORA del Colle dell´Infinito (EGO de Joanxichan x QUINTA del Colle dell´ Infinito), A. Tanoni / A. Tanoni - ITA

 

WINNER OF CHAMPIONS:



Liberum Avis Pentagon, (Liberum Avis Zenit - Brait´s PLAYA), Natalia Selivonhek / Natalia Selivonhek - RUS

GARIBALDI Nostrum, (APOLLO v. d´High-Quick x FIN de Sicle Nostrum), J. Teisseyre - A. Bogucka / S.W. Orszulak - PL

BRAIT´S FLAS of The Night, (ROLEX de Puerto Marina x DANIELA d´Jandila), D. Vernice - ITA

VERONE du Val D´Europe (KUAN de Castel Vegney x DRETTY bes Rives de la Brevenne), M. Edioni / K. Ivashkin / ITA

 

EUROPEAN VETERAN CUP:



Bogerudmya´S HAKON  (Wunderboxer GIAO x Bogerudmya´S IDA), Marit Sunde / Katrin Vorbi - EST

IKAR Ružová oáza (HERRY FLOYD Edda x FLIKA Rižová Oáza), Ing. Jiří Kneidl / Ing. Jiří Kneidl - CZ

DANIELA d´Jandila (SAVERIO di Soragna x MEDEA de Los Macizos), d´Jandila / All. Di Casa Vernice - ITA

ATENA (Labrowald ASCOT x LUCREZIA), Massimo Marcucci - ITA

 

BEST OF BABY:



AVANGER de Rhiabox (ALFA ROMEO  vom Kaiserfelsen x RIHANE vom Kaiserfelsen), Csatári Andrea /  Csatári Andrea - RO

 

BEST OF PUPPY:



Kis-Bics HUGO (HIRAM Optima Grata x Kis-Bics CLEOPATRA), Csontos Árpád - H

 

NI – Nagyon ígeretes / Veľmi nádejný



K – Kitünő / Výborný 

 

Sárga bébi kan / Males Fawn Baby Class

 

NI 1 - Fényesfasori Nelson,  (CARLINO Fender Edda – Montero Libanon), T. t: Sümegi Zita, Mészáros Attila, H  

 

Sárga kölyök kan / Males Fawn Puppy Class

  

NI 1 - Grand Box Vitaly,  (Hannibal Optima Grata – Grand Box Nurca) , T.: Szebeni Caba, 2740 Abony, Szemere B.út 26, H,  t: Kállai Vincze-Krisztián,, H

NI 2 - Zuore del Colle dell’ Infinito  (Necs de Albor Nos – Erbaviva del Colle dell’ Infinito

T. t: Frullini Giuseppe, I



NI 3 - Sósrét-Menti Zozó (MI-VI-SI Caro – Sósrét-Menti Nelli), T, t: Bíró Imre, H

NI 4 - Elastic Nick (Elastic Richárdó – Elastic Qvorry), T.t: Erdélyi Gyula, H

 

Sárga fiatal kan / Males Fawn Junior

 

K1, HPJ  - Jedna na Milion JANTAR (Ch.DAKOTA – Ch.Jedina na Milion DELFINA), T-t:Adam Zawistowski, PL

K2 - Grand Box Santos (Grand Box Lorenzo – Grand Box Imola), T.: Szebeni Csaba  2740 Abony, Szemere B.út 26.,H, t: Majorán Róbert  H

K3 -Triple Nine di Casa Vernice (Thor de Borelcan – Flash of the Night), T.t:di Casa Vernice, I

K4 - Eagle von Schreck (Int.Ch, Ch.PL,Ch.I DAKOTA – Multi Ch. Bellisima von Schreck), T.t: Urszula Szrek, PL

 

Sárga nyílt kan / Males Fawn Open Class

 

K1, CAC  - Wé-box Pacuha Jolly-Joker (Hard del Roxius – Wé-box Pacuha Unika), T.t: Sleisz Lajos és Zoltán, H

K2, R. CAC - Lamborghini Nostrum, (Navar del Tajo– Oh La La Nostrum), T.: Joanna Teisseyre, Anna Bogucka, t: Robert Wlazlak, PL

K3 - Pannon-box Furio, (Ch. Ago del Colle dell’Infinito – Ch. Arina), T. t: Glázer György, H 

K4 - Zorro de Los Morritos (Ch.Thor de Borelcan – Duna del Goloso), T.:Boxers de Los Morritos

t: C.Nadal  Boxers de Los Morritos, E

 

Sárga munka kan / Males Fawn Working Class

 

K1, CAC - Megan v.d. Burg Singidunum, (Yugo della Cadormare– Fila von Zogobox), T: Zoran Curcic, t: Vesna Curcic, SRB



K2, R.CAC - Hannibal Optima Grata, (Ego de Joanxichcan – Anthea Optima Grata), T: Václav Novotny,

t: Vladimír Barton, CZ



K3 - NECS DE ALBOR NOS, (Ferrari de las Arrius – Cali de las Arrilas), T.:Serrano Benedi, t: De Albor Nos, I 

K4 - Samuel della Cadormare (Yugo della Cadormare– Annabel)

T.: della Cadormare, t: Smirnova, RUS

 

Sárga champion kan / Males Fawn Champion Class

 

K1, CAC -  Liberum Avis Pentagon, (Liberum Avis Zenit- Brait’s Playa), T - t: Selivonek Natalia, RUS 



K2, R.CAC -  Geo Boxer del Euro, (Ebano Boxer del Euro – Allure Boxer del Euro), T.: Angel Luis Bermejo Cambronero, t: Hanka Grzegorzewicz

K3 Almadinaks Tertset, (Urkabusttaiz Aratz – Almadinaks Tequila), T: T.I. Sysoeva, t: J. Lukoshko,  RUS

K4 - Amedeusz von Schreck Ch. PL,RO,Bg,A , (Int.Ch, Ch.PL,PL.SK,A,H Paganini Nostrum – Cisa Sad Nocnych Gwiazd), T.t: Urszula Szrek, PL

 

Veterán sárga kan / Males Fawn Veteran Class

 

K1, CAC - Bogerudmyra’S Hakon, (Wunderboxer Gaio– Bogerudmyra’S Ida) , T.: Marit Sunde

t:Katrin Vorbi, EST 



K2, R. CAC - Grand Box Geronimo,  (Magnum di Massumatico – Edelstein Gemma), T. t: Szebeni Csaba 

 

Sárga bébi szuka / Females Fawn aby Class

  

NI 1- Sunnybox Korni, (HSCh.HJCh Sunnybox Amigo – Sunnybox Holly), T, t: Varga Márió Viktor, H 

NI 2 - Rus Elodser Porfiria, (Buru de Boxer’S de Mundaka – Saphiria della Cadormare), T.: Serova L

t:Smirnova Elena, RUS



NI 3 - Fényesfasori Norma, (CARLINO Fender Edda – Montero Libanon), T. t: Sümegi Zita,Mészáros Attila, H

NI 4 - Szent-Radvári Inez (Szent-Radvári Frenklin– Black-Robin Cecilia), T.: Radványi Tamás, t: Radványi Noémi, H

  

Sárga kölyök szuka / Females Fawn Puppy Class

 

NI 1 - Grand Box Virginia, (Hannibal Optima Grata – Grand Box Nurca), T.: Szebeni Csaba, H, t: Bedő Sándor, H

NI 2 - Aine Vort’Is Elektra, (Segundo del Colle dell’Infinito– Vanboks Emangi), T. t: Ivashkin K.V,  RUS

NI 3 - Grand Box Vega, (Hannibal Optima Grata – Grand Box Nurca), T. t: Szebeni Csaba, H

 

Sárga fiatal szuka / Junior Females Fawn

 

K1, HPJ - Daniela Nordom (Gladiator di Casa Vernice– Viktoria), T.: Smipachev E.V.,  t: Ivanova EA,  UA 

K2 - Enea von Schreck, (DAKOTA– Bellisima von Schreck), T.: Urula Szrek,  t: Filipenkov J., UA

K3 - Velocita v. Kaiserfelsen, (Ch. Pannon-box Victor – Ch. Arina), T, t: Stroboan Florin Mihai,RO 

K4 - Metal Anizs, (Quijote d’Esglai – Metál Xora), T, t: Bánkúti József,  H

 

Sárga nyílt szuka / Females Fawn Open Class

 

K1, CAC - Golden Amulette Nena Elegance, (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil – Golden Amulette Big Mum’S Hope), T:Margit Siigur, t:Taavi Tuvike, EST

K2, R. CAC - AMANDA Marsowa Mina, (MCh.ICh Paganini Nostrum– Lola Benignus)

T. t: Janusz Dolinski, PL



K3 - Ursula de Los Morritos, (Ch.Excalibur de los Morritos – Nina de los Morritos), T: Carolina Nadal Fuentes, t:Antonio Silvestre Zamora, E 

K4 - Pannon-box Díva,  (Pannon-Box Odin – Gaviola dell Antico Squero), T. t: Glázer György, H

 

Sárga munka szuka / Females Fawn Working Class

 

K1, CAC - Golden Girl From Bassarab, (Garibaldi Nostrum– Bellisima  Sanvita), T.: Bassarab V.I.,  t :Pogodina V.D., UA

K2, R. CAC - Adelaide (Calisto del Colle dell’Infinito – Dagmar dei Conti di Puglia), T,t: G. De Nicola, I

K3 - Aida Seli dog, (Ch. Chester Tiann – Golden Ananas Hanna), T: Bíró Pál, t: Cseman Kázmér, H

K4 - Szent-Radvári Gina, (Carlo dell’ Antico Squero– Kis-Box Gizi) , T.: Radványi Tamás,  H,  t: Radványi Noémi, H

 

Sárga champion szuka / Females Fawn Champion Class

 

K1, CAC -  Brait´S Flas of The Night, (Rolex de Puerto Marina – Daniela d’Jandilla), T, t: Vernice

K2, R.CAC - Arina, (Ch.Pannon-box Harry – Carina), T: Boncea Radu

t: Stroboan Florin Mihai, RO



K3 - BOROK’KO Falcone, (DAKOTA – Monika Kapitanskaya Doch), T. t: Evgeni Borohov, RUS

K4 - Jedna na Milion Delfina, (Ch.T’MANN Optima Grata-Ch. Jedna na Milion AALIYAH), T, t :Adam Zawistowski, PL

 

Sárga veterán szuka / Females Fawn Veteran Class

 

K1, CAC - Daniela d’ Jandilla,  (Saverio di Soragna – Medea de Los Macizos), T. : d’ Jandilla, t: All. Di Casa Vernice, Italia

 

Csíkos bébi kan / Males Brindle Baby Class



NI 1 - Avanger de Rhiabox, (Alfa Romeo vom Kaiserfelsen – Rihane vom Kaiserfelsen), T. t: Csatári Andrea, RO

NI 2 - Hexima Hugo-Boss,  (Black-Joy Wolf – Csepregi-Box Itala), T. t: Hortobágyi Ferenc, H

 

Csíkos kölyök kan / Males Brindle Puppy Class

 

NI 1 -Kis-Bics Hugo (Hiram Optima Grata– Kis-Bics Cleopatra), T.: Csontos Árpád, H

 

Csíkos fiatal kan / Junior Males Brindle

  

K1, HPJ - Black-Joy Lenor,  (Geo Boxer del Euro – Black-Joy Janka), T, t: Keszthelyi István, H

K2 - Ippolito del Colle dell’Infinito, (Ago del Colle dell’Infinito – Orsabianca del Colle dell’infinito)

T, t: Alessandro Tanoni, I



K3 - Maximus-Box Brutus (Neutral vom Kaiserfelsen – MI-VI-SI Hera), T.: Sárközi Roland, H, t: Konyha Csaba, H

K4 - Paco del Colle dell’Infinito, (Ch.Ego de Joanxichan– Daiana del Colle dell’ Infinito ), T.: Alessandro Tannoni,  t: Stoboran Florin, RO

 

Csíkos nyílt kan / Males Brindle Open Class

 

K1, CAC - Dzha Division Contrasto Elevato, (Liberum Avis Pentagon– Dzha Division Blackberry)

T.: A. Strokanova, t:A. Shatskaya, RUS

 

Csíkos munka kan / Males Brindle Working Class

 

K1, CAC -  Bon Dzhomo Du Toit, (Caress No Madaram– Bon Dzhorno Avanti Balerina), T. t: Olga Kolbasina, RUS



K2, R.CAC  - Della Monte Klio Bal’Tsano, (Rolex de Puerto Marina– Della Monte Klio Parandolla)

T.: Klimenkova O.,  t:Klimenkova & Lyapunova, Russia



K3 -  Hiram Optima Grata , (Ego de Joanxichan– Ante Optima Grata), T.: Novotny Vaclav, t: Kállai Krisztián-Vince, H

 

Csíkos champion kan / Males Brindle Champion Class

 

K1, CAC - Garibaldi Nostrum,  (Int. Ch. Apollo von d’High-Quick – Int. Ch. Fin de Siecle Nostrum)T: J. Teisseyre, A. Bogucka, t: S.W. Orszulak, PL

K2, R. CAC  - Jacinto d’Jandilla, (Dismo di Soragna – Duna d’Jandilla), T.: d’ Jandilla, t: All. Di Casa Vernice, I

K3 - ICh Shakespeare Nostrum,   (ICh MCh Class de Aikhal – ICh  Femme Fatale Nostrum), T.: Joanna Teisseyre, Anna Bogucka t: Joanna Teisseyre, PL 

K4 - Alfa Romeo v. Kaiserfelsen, (Ch. Rudy dell Alfiere – Ch. Pannon-box Hédi), T, t: Stroboan Florin Mihai, RO

 

Csíkos veterán kan / Males Brindle Veteran Class

 

K 1, CAC - Ikar Ruzová Oáza  (I.Ch. Herry Floyd Edda – Flika Ruzová Oáza), T. t: Ing.Jirí Kneidl,CZ

 

Csíkos bébi szuka / Females Brindle Baby Class

 

 

NI 1 - Cocaine von Jess Box, (Elmontés Chianti – Anava Marihuana), T,t: Jessica Bnezinski, PL



NI 2 - Wé-box Pacuha Moncsi-Csi , (Hiram Optima Grata – Wé-box Pacuha Sára), T: Sleisz Lajos és Zoltán, t: Kárpáti Zsolt, H

NI 3 - Marzonara Istria, (Ich.Boreas di Casa Diocletiano – Evelin del Colle dell’ Infinito)

T-t:Sávolt Neményi Szilvia, H



NI 4 - Golden Ananas Missy-Elliot, (Denver v.d.Sonnen Aufgang– Aida Seli dog), T.t: Cseman Kázmér, H

 

Csíkos kölyök szuka / Females Brindle Puppy Class

 

NI 1 - Etelközi Hungaro Sára, (Carisma von der Sonnen Aufgang – Zafír von der Sonnen Aufgang), T: Mészár András, T: Csenkey Csaba,H

 

Csíkos fiatal szuka / Junior Females  Brindle

 

K1, HPJ - Marzonara Doha (Ch.Segundo del Colle dell’Infinito – Ch. Evelin del Colle dell’Infinito), T-t:Sávolt Neményi Szilvia, H 

K2 - Marzonara Finlandia, (Elastic Ricardo – Elastic Quora), T-t:Sávolt Neményi Szilvia, H

K3 - SWEET DIOR Yakuza –Gdy, (GEO Boxer  del Euro– NO ANGEL Yakuza), T: A.M.Modzelewskie, t: Kida Barbara,  PL

K4 -  Solaris di noi Vincere, (Nazar de Fralocasti – Faith di noi Vincere), T: S.M. Bongers-v/d Mee, t: Galya & Bozhidar Velikov, BG

 

Csíkos nyílt szuka / Females Brindle Open Class

 

K1, CAC - Della Monte Klio Kapricha, (Della Monte Klio Burbon– Della Monte Klio Tserrera ), T.: Klimenkova O., t: Isachenkova O., RUS

K2, R. CAC  - Della Monte Klio Astra,  (Bon Dzhorno du Toit – Rus Elodser Chunga Changa), T.: O Klimenkova, t: O.Isachenkova, RUS

K3 -  Quizy dell’ Ars Amandi (Axelmosé– Fiamma dell’Ars Amandi) , T.: Alessandro di Felice,  t:Massimo Marcucci, I

K4 - Golden Ananas Lucey, (Golden Ananas Ko-Ko – Aida Seli Dog), T, : Cseman Kázmér, t: Balogh Erika, H

 

Csíkos munka szuka / Females Brindle Working Class

 

K1, CAC - Isamora del Colle dell’Infinito, (Ego de Joanxichan – Quinta del Colle dell’infinito), T, t: Alessandro Tanoni, Italia

K2, R. CAC -  Anava Marihuana Box-Star (Omar dei Centuriani – Champague Box-Star), T: Elzbieta Dolindanska, t: Jessica Bnezinski, PL

K3 -  Della Monte Klio Biachola,  (Della Monte Klio Fan Fan– Della Monte Klio Zhemchuzhina Ot Idalgo)

T. t: Klimenkova O., RUS

 

Csíkos champion szuka / Females Brindle Champion Class

 

K1, CAC - Verone du Val D’Europe,  (Kuann de Castel Vegney– Dretty bes Rives de la Brevenne), T.: M Edioni,  t: Ivashkin K., RUS 



K2, R. CAC - Anastasia Suum Cuique,  (Ypsilon della Cadormare – Kaia „Numero Uno” Yu), T:Bokser Kennel Suum Cuique, t:Vesna in Aleksander TERZIC, SLO

K3 - Sunnybox Gina HSCh,HJCh, (HSCh.HJCh Sunnybox Amigo – Sunnybox Daisy), T, t: Varga Márió Viktor, H

 

Csíkos veterán szuka / Females Brindle Veteran Class

 

V1, CAC - Atena, (Labrowald Ascot– Lucrezia ), T. t: Massimo Marcucci, Italy

KATALÓGUS

Sárga bébi kan / Males Fawn Baby Class

 

1. Fényesfasori Nelson (CARLINO Fender Edda – Montero Libanon)

Sz:23.04.2008.     Tksz: 7139/08

T. t: Sümegi Zita,Mészáros Attila   2890 Tata, Mikovényi út 10/A, H



2. Coelho von Jess Box (Elmonte’S Chianti– Anava Marihuana)

Sz:25.07.2008.     Tksz:

T,t: Jessika Brzezinski, Rumiana 1b, 02-956 Warszawa, PL

 

Sárga kölyök kan / Males Fawn Puppy Class

 

3. Elastic Nick (Elastic Richárdó – Elastic Qvorry)

Sz:02.02.2008.     Tksz: Met. Bo. 7282/08

T.t: Erdélyi Gyula Budapest, Anger Jakab u.,H

 

4. Grand Box Vitaly (Hannibal Optima Grata– Grand Box Nurca)

Sz:21.02.2008.     Tksz: Met.Bo.7082/08

T.: Szebeni Caba, 2740 Abony, Szemere B.út 26,H

t:Kállai Vincze-Krisztián,  6800 Hódmezővásárhely,Petőfi u.21, H

 

5. Grand Box Valujev (Hannibal Optima Grata – Grand Box Nurca)

Sz:21.02.2008.     Tksz: Met.Bo. 7083/08

T.: Szebeni Csaba  2740 Abony, Szemere B.út 26.,H

t: Szebeni Sándor  2740 Abony, Tószegi út.7,H

 

6. Aaron di Casa Vernice (Ago del Colle dell Infinito – Daniela d’Jandilla)

Sz:20.01.2008.     Tksz: LOI 08/34004

T. : d’ Jandilla

t: All. Di Casa Vernice  Via della Giustiniana 959, Roma, Italia

 

7. Sósrét-Menti Zozó (MI-VI-SI Caro – Sósrét-Menti Nelli)

Sz:18.02.2008.     Tksz: Met.Bo. 7095/08

T, t: Bíró Imre  3390 Füzesabony, Szentkorona u.20/a,H

 

8. Aaron della Barbariga (Aurelio della Barbariga – Noemi della Barbariga)

Sz:05.02.2008.     Tksz: 941000000762674

T, t: All.to della Barbariga, Via Taliercio 1,Vigonza, I

 

235. Zuore del Colle dell’ Infinito (Necs de Albor Nos – Erbaviva del Colle dell’ Infinito)

Sz:  28.01.2008             Tksz:

T. t: Frullini Giuseppe

 

Sárga fiatal kan / /Males Fawn Junior

 

9. Jedna na Milion Jantar (Ch.Dakota – Ch.Jedina na Milion Delfina)

Sz: 06. 08. 2007.         Tksz: PKR 089 A

T-t:Adam Zawistowski Cmentarna 46 A/1 18-100 KAPY, PL

 

10. Jedna na Milion Heineken (Ch.Valentino Optima Grata – Ch.Jedina na Milion Deva)

Sz: 01. 04. 2007.         Tksz: PKR II 92308.

T.t: Adam Zawistowski,Katarzyna Sendecka Cmentarna 46 A/1 18-100 KAPY, PL

 

11. G.Box Lennon (Carlino Fender Edda – G.Box Detty)

Sz: 23.10.2007. Tksz:Met.Bo. 6880/07

T:Gáspár József, 1038 Budapest, Donát u 29,H

t: Szalkay Károly 8100 Várpalota Felsőinkám u. 13,H

 

12. Elastic Marco (Marzonara Berlingo – Elastic Qvan)

Sz:10.12.2007.     Tksz: Met. Bo. 7041/08

T.t: Erdélyi Gyula Budapest, Anger Jakab u.,H

 

13. Adriano di Casa Vernice (Ago del Cjlle dell’Infinito – Daniela d’ Jandilla)

Sz:20.01.2008.     Tksz: LIO 08/34003

T: Di Casa Vernice  Itali

t: J. Lukoshko, 236340, Kaliningrad obl.,Svetly, her. Bratsky, 2 Russia

 

14. Eagle von Schreck (Int.Ch, Ch.PL,Ch.I DAKOTA – Multi Ch. Bellisima von Schreck)

Sz: 03.10.2007.     Tksz: PKR II 95551

T.t: Urszula Szrek  25-678 Kielce, UI.Zelaznogórska 5 PL

 

15. Őrhalmi Karát (Őrhalmi Ottó – G.Box Becky)

Sz:12.106.2007.     Tksz: Met.Bo. 6886/07

T: Pittner Árpád  8000 Székesfehérvár, Határ út 58,H

t: Kollár Orsolya 8000 Székesfehérvár, Móricz Zs.u. 68,H

 

16. Beko Masterbox Radulovic (Hard del Roxius – Nora)

Sz:08.08.2007.     Tksz: JR 77113 Nb

T. t: Milos Radulovic  Milutina Milankovica 22- Mladenovac- Serbia

 

17. Vito od Ostojica (Impero od Devija – Flash od Ostojica)

Sz:12.06.2007.     Tksz: JR 84138 Nb

T.: Ostojic Lujbisa  Mare Gmizic nr.8, Dobrinici, Szerbia

T:Simion Corneliu  Tulnici nr. 6., Bukarest sect.4, RO

 

18. NY-SA-BOX Benny (Fényesfasori Furioso – Újvárosi Leéh-Box Janka)

Sz:05.11.2007.     Tksz: Met.Bo. 6928/07

T.: Dr. Kárpáti László  2713 Csemő Petőfi út 34.

t: Császy Géza  3343 Bekölce, Béke út 240.

 

19. Otho Jisuko (Int.Ch Perico du Val d Europe – Ch. Fixe)

Sz:23.09.2007.     Tksz: SPKP 3408

T: Jiri Suchy  Kochánky 61, 294 74 Predmerice nad Jizerou

t:Igor Litvak  Nova 83, 919 25 Surovce, Slovakia

 

  1   2   3   4


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©kagiz.org 2016
rəhbərliyinə müraciət